Los bericht bekijken
Oud 24 november 2010, 13:28   #2607
Albrecht
Banneling
 
 
Geregistreerd: 29 oktober 2009
Berichten: 8.928
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hot Marijke Bekijk bericht
Heb je nu nog altijd niet door dat Albrecht, Rr00ttt, Herr Oberst, xrc en consoorten simpele propagandamachines zijn van de kerkschijnheiligen? Zij kùnnen niet concreet antwoorden omdat ze gebrainwashed zijn en enkel kunnen napapegaaien wat hen is wijsgemaakt.
Eventjes enkele berichten terug gaan omdat Marijke niet kan of niet wil lezen.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Albrecht Bekijk bericht
Jij leest echt niet.

Ik ben helemaal geen fan of "spaarder" van de Belgische bisschoppen. Hoogstens mgr. Léonard kan nog door de beugel.

Danneels, De Kesel, Bonny, het zijn allemaal ketters en mogelijk ook criminelen.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Inno Bekijk bericht
Albrecht spaart helemaal geen bisschoppen, in tegendeel. Dus u berichten over hem tonen aan hoe selectief u leest en dus hebben ze geen enkele waarde buiten de waarde van een leugen.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Herr Oberst Bekijk bericht
Zoals u reeds kon lezen stelt Albrecht wel degelijk vragen bij het gedrag van vele bisschoppen. Dat wil nog niet zeggen dat men zomaar alles wat de eerste de beste ex-priester zegt, moet geloven. Of denkt u van wel? Dan bent u zelf dogmatischer dan diegenen die u beschuldigt.
Albrecht is offline   Met citaat antwoorden