Discussie: hallal strand
Los bericht bekijken
Oud 9 augustus 2011, 07:57   #257
Rudy
Secretaris-Generaal VN
 
Rudy's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 november 2004
Locatie: Mechelen - Oostende
Berichten: 38.975
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Vito Bekijk bericht
Als het je kan troosten: ik voel me ook erg ongemakkelijk als er in monokini gebaad wordt. Ik kijk dan ook altijd weg, hoewel ik graag blote borsten zie. Toch gun ik de dames de vrijheid om dat te doen. Ik zou het erg egocentrisch van mij vinden moest mijn ongemakkelijkheid hun doen en laten inperken.
Heel wat van die monokinibaadsters zijn permanent bezorgd of niemand naar hen zit te loeren. Vervelend als je de blik van zo'n baadster kruist die je dan een blik toewerpt van "is er iets te zien ?". Mijn gevoel is dan eerder medelijden.

Ik heb met verbazing gestaard, een tiental jaren geleden tijdens een snikhete zomer, in het provinciaal domein van Hofstade, waar van kop tot teen in het zwart geklede dames zich bezighielden met de kroost naast hun man in slip. Mijn gevoel was nogmaals medelijden.
Rudy is offline   Met citaat antwoorden