Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dadeemelee
Tulsi Gabbard is te mooi, te jong, te vrouw om US president te worden.
En toch ook wel niet zo fraai verleden met die anti-gay standpunten. Ze heeft zich wel verontschuldigd, maar dat gaat blijven plakken
Anderzijds is er haar standpunt ivm Syrië en SA dat ik kan appreciëren, maar veel patriottische Amerikanen dan weer wel niet.
|
Die wat in het leger gediend hebben juist wel. Haar ethisch conservatisme is juist een voordeel tegen Trump. Je denkt toch niet dat mensen die LGBT rechten belangrijk vinden op Trump gaan stemmen.
Te mooi, te jong, te vrouw? Dat klink racistisch. Gabbard is een vrouwelijke Kennedy. Ze maakt absoluut kans tegen Trump. Het is juist zo iemand die wel kans maakt. Maar als zelfs Sanders de nominatie ontstolen wordt zal ze het heel slim moeten spelen om niet hetzelfde aan de hand te krijgen.