Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Garry
Oorspronkelijk wan een DS 23 injection électronique. Deze laatste (leverbaar vanaf september 1972) had een motorinhoud van 2347 cc; leverde 141 SAE pk en had een topsnelheid van 188 km/h.
Bij de vernieuwde versie hebben ze het over 122 pk. Vergeleken bij mijn huidige Citroën c5 22 met dubbele uitlaat en een PK van 200 met een topsnelheid van 225 km/u komt de elektrische versie denk ik wel wat te kort, of zie ik dat verkeerd.
|
Wat ik bedoel is dat er elektromotoren instoppen met 250 pk ipv 122 pk niet zoveel extra kost (als je enkel de kost van de motor bekijkt).
__________________
Kirk gaf toe dat vuurwapengeweld onvermijdelijk zou zijn onder een bewapende bevolking, maar hij vond dat een noodzakelijk kwaad. “Ik denk dat het het waard is om elk jaar een aantal vuurwapendoden als prijs te betalen voor ons door God gegeven recht om onze vrijheden te beschermen”, zei hij in 2023.
|