Los bericht bekijken
Oud 26 april 2022, 10:49   #237
TheFourHorsemen
Secretaris-Generaal VN
 
TheFourHorsemen's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 21 januari 2014
Locatie: Antwerpen, De Verenigde Nederlanden
Berichten: 24.686
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De Rode Willem Bekijk bericht
Daar is niets ondemocratisch aan, als dit op voorhand is meegedeeld.
En dat is zo !
Wat u bepleit is een soort gedwongen huwelijk. En dan een voorbeeld geven dat niet moet voldoen aan uw pleidooi....consequentie aub ?!

Als u niet akkoord gaat met de coalities die de partij van uw voorkeur aangaat, moet u volgende keer maar anders stemmen. Dat is pas sturende democratie.

U kunt natuurlijk ook u onttrekken van die ganse politieke rotzooi en duidelijk maken dat u niet wil meespelen met die boel....en niet gaan stemmen zoals ik.
Leest u eigenlijk wel wat ik schrijf?

Ik ben TEGENSTANDER van dergelijke gedwongen huwelijken:

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door TheFourHorsemen Bekijk bericht
Klopt, daar ben ik het volledig mee eens.

Ik heb op dit forum dan ook al meermaals verkondigd dat er niets ondemocratisch is aan de beslissing van partij X om geen coalitie te willen vormen met partij Y.

Als partijen kiezen om geen coalitie met het VB te willen aangaan, dan is dat hun volste democratische recht.

Het voorbeeld dat ik gaf was net een voorbeeld om aan te tonen dat dergelijke "gedwongen huwelijken" niet democratisch zijn. Het BEVESTIGT dus mijn standpunt.

Waarom verwijt u me dan een gebrek aan consequentie?

Laatst gewijzigd door TheFourHorsemen : 26 april 2022 om 10:52.
TheFourHorsemen is offline   Met citaat antwoorden