Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door jad°relen°ir
Viroloog Piet Maes: ‘Men had veel doden kunnen voorkomen’
Bron
Jammer dat het publieke debat niet zijn ding was.. pas na het hele covid-circus doet hij zijn mond open.. echt jammer, want het beleid bestond daardoor slechts uit één stem. Nu goed, 't is misschien ook niet zijn taak om de WHO in te lichten, maar als op die manier verschillende intelligente experts hun mond houden, blijft er -zoals we ervaren hebben- maar één stem over: die van paniek en kwakzalverij.. helaas geen verklaring waarom het WHO zich zo van den domme heeft gehouden.. maar goed, hun stem overheerste en sommige burgers zijn daarmee compleet gehersenspoeld want ontsmetten nog steeds hun karretjes..
|
Dat ligt in de lijn van wat hier allang gezegd wordt: de echte experten hielden hun mond want voor hen was het nieuw. De kwakzalvers roerden hun teut en bepaalden het beleid met zottigheden die ze uit hun duim zogen.
Maar het terreur regime in de medische wereld toont toch wel aan dat er daar een probleem is he, want waarom zegden die echte experten niet aan die kwakzalvers van hun bakkes te houden ? "ik was een beetje bedeesd" is niet echt een geloofwaardig antwoord he.