Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve
Dat ligt in de lijn van wat hier allang gezegd wordt: de echte experten hielden hun mond want voor hen was het nieuw. De kwakzalvers roerden hun teut en bepaalden het beleid met zottigheden die ze uit hun duim zogen.
Maar het terreur regime in de medische wereld toont toch wel aan dat er daar een probleem is he, want waarom zegden die echte experten niet aan die kwakzalvers van hun bakkes te houden ? "ik was een beetje bedeesd" is niet echt een geloofwaardig antwoord he.
|
Het is inderdaad geen geloofwaardig antwoord maar de schrik zat er goed in bij vele wetenschappers om hun gedacht te uiten. Brokken werd bij ons als voorbeeld gesteld om duidelijk te maken dat ge beter uw mond hield. Verlies van job/aanzicht/status/... werkt bij veel mensen om braaf te zwijgen. Het was van in 't begin duidelijk: er is maar één beleid, er is maar één weg naar Rome en die hoort ge te volgen. Mak en gedwee. Dat begrijp ik bij sektes enzo, maar niet bij de wetenschap: daar zou elke piste moeten worden bewandeld. 't Blijft stuitend, vind ik. Maar goed, dit werd al allemaal eens gezegd, de zon schijnt, ik ga buiten spelen..