Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Maatschappij en samenleving
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst Markeer forums als gelezen

Maatschappij en samenleving Dit subforum handelt over zaken die leven binnen de maatschappij en in die zin politiek relevant (geworden) zijn.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 20 maart 2004, 06:50   #1
maddox
Secretaris-Generaal VN
 
maddox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 september 2002
Locatie: vilvoorde
Berichten: 71.079
Stuur een bericht via MSN naar maddox
Standaard

Citaat:
De Hasseltse correctionele rechtbank heeft vrijdag J.V. (46) uit Zelzate veroordeeld tot anderhalf jaar cel, waarvan zes maanden met uitstel, wegens de verkrachting en aanranding van zijn petekind. De man is voor vijf jaar zijn burgerrechten kwijt.
Het uitstel is gekoppeld aan voorwaarden. Hij moet zich laten behandelen voor zijn alcoholprobleem en een attest van volledige ontwenning kunnen voorleggen. Verder is er een cursus voor seksuele delinquentie.

De feiten dateren van eind oktober tot eind december 2002 en van juli 2003. Het was de zus van de man, die bij de lokale politie Hazodi aangifte deed van de feiten. Op de terugweg van Zelzate naar Hasselt stopte hij zijn wagen met het 14-jarig meisje langs de autosnelweg, waar hij haar betastte. Toen zij bij haar oom op bezoek was, dwong hij haar tot seksuele handelingen. In juli 2003 verkrachtte hij het slachtoffer in een hotelkamer in Zelzate. Volgens de rechter toonde de man een gebrek aan respect voor de persoon van een jonge adolescente, met wie hij door zijn peterschap een bijzondere band had.
GVA online- binnenland

Ik begin zo stilaan moedeloos te worden. Verkrachting van een minderjarige , da's 1 jaar effectief in de cel, en je bent van je stemplicht af.
Dat jaar cel is een strafje, maar die 2 of 3 verkiezingen onder "niet vallende regeringen", da's dan weer een cadeau. Begrijpe wie begrijpe kan.

Voor de rest, met moeite een aanmaning om een gezonder leven te gaan leiden. Indien dit niet gebeurd, nog eens een strafje van 6 maand.

Het feit dat die man geen bewijs voor goed gedrag en zeden meer heeft is eigenlijk erger qua arbeidskansen in de toekomst-zeker wegens de leeftijd 46 jaar is nu niet de ideale leeftijd om een nieuwe baan te moeten zoeken.En een vrijaf nemen van 1.5 jaar bij zijn huidige werkgever is ook niet evident -[size=2]alhoewel, een loopbaanonderbreking is een optie[/size]-
Alhoewel, interimarbeid geeft die problemen veel minder,evenals de leeftijd.Op voorwaarde dat ie dat wil natuurlijk.
__________________
De meeste mensen gaan naar het werk om geld te krijgen, niet om het te verdienen.
maddox is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord


Discussietools

Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:15.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be