Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Maatschappij en samenleving
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst Markeer forums als gelezen

Maatschappij en samenleving Dit subforum handelt over zaken die leven binnen de maatschappij en in die zin politiek relevant (geworden) zijn.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 10 november 2008, 16:24   #1
filosofisch verzet
Partijlid
 
Geregistreerd: 11 augustus 2008
Locatie: Brabant
Berichten: 248
Standaard Zijn er al wapenfabrikanten failliet ?

Midden de economische onheilstijdingen krijgen we praktisch nooit berichten over sluitingen van wapenfabrieken en dergelijke te lezen. Het zou in deze 11.11.11-sfeer eens leerrijk zijn om eens wat opzoekingswerk naar militaire winsten, kredietverstrekkers , aandeelhouders en afnemers te doen. Toch loont wapenproduktie ook ekonomisch niet. Alternatieven kunnen deze waanzin stoppen.

De schade die oorlogen aanrichten kost gigantisch meer aan belastingsgeld dan de winsten die enkelen er mee mogen maken.

Ook de Staten die wapenproduktie als aandeelhouder of niet op hun grondgebied toestaan zijn medeplichtig. Deze Staten staan toe dat er voor de show gigantische wapenbeurzen met de ‘nieuwste snufjes’ worden geörganiseerd.

Met een aanzienlijk deel van het geld voor de militaire budgetten kunnen in het kader van ontwikkelingshulp infrastruktuurhulp worden geproduceerd, bijvoorbeeld gebruiksgoederen die op hun beurt aangewend kunnen worden om het verlies van banen in de militaire produktie op te vangen…alleen zo’n civiele produktie zwengelt de ekonomie aan…en heeft niet de obscure nevenverschijnselen die we ondermeer in Oost–Congo in een nieuwe ronde massaal bloedvergieten zien opduiken.

Weinig politieke organisaties hebben een duidelijk standpunt in deze problematiek…referendums hier rond, worden niet geörganiseerd. Vakbonden staken niet om dergelijke militaire fabrieken te doen sluiten en andere werkgelegenheid te eisen. De vakbonden van ons tijdperk, die nochtans internationaal zijn gestruktureerd, zullen hun leden niet oproepen, desnoods vergoeden om de militaire sector als protest tegen de oorlogen lam te leggen. Pacifistische eisen worden allemaal als té idealistisch beschouwd en afgehandeld.

Wie van ons neemt de moeite om eens na te gaan of zijn bank geen kredietverstrekker in de wapenproduktie speelt ? Uit een onderzoek daarnaar in 2003 van een Belgisch ethicus, bleek dat de vijf grootste Belgische banken voor ongeveer 1,5 miljard dollar in de wapenindustrie belegd hadden. Hoe zit dat nu goed 5 jaar later. Weet U het ? Even doorzoeken, misschien moeten we wel om andere redenen dan de rotzooi die men op de beurzen mag aanrichten van bank veranderen. Trouwens, uit hetzelfde onderzoek bleek dat er een aantal initiatieven van Belgische banken bestaan die een ‘Ethibel’-label aanbieden om je geld uit de handen van de wapenindustrie te houden.

Het lijkt er dus toch op dat je zelf iets kan doen om de moordende effecten van de wapenindustrie te stoppen. Als je zelf bij een wapenproducent werkt kan je nog het effectiefst deze beestige aangelegenheden stoppen : indien je vakbondsleiders niets aan deze mondiale wapenchaos willen doen, beweeg je collega’s dan maar om zich nationaal en internationaal te organiseren, zodat we eens eindelijk positief kunnen worden verrast door de eerste internationale stakingsgolf tegen het misbruik van onze belastingsgelden.

Al lijkt dit idealistisch, het individu beseft nog maar half welk een macht in zich hij of zij ten goede zou kunnen aanwenden. Het is alleen een kwestie van bewustwording, maar vooral van CONSCIENCE, geweten; gevolgd door consequent handelen. We kunnen niet meer wachten op het tot stand komen van parlementaire meerderheden in deze materie. Al decennia lang houdt men ons aan het lijntje met allerlei leugens en uitvluchten en politieke onwil.

Men moet op het allerhoogste nivo breken met de uitbreiding van militaire bondgenootschappen, met het steun verlenen aan de plaatselijke pionnen in de conflictgebieden en zo meer. Hoe meer men gaat merken dat WIJ het allemaal niet meer pikken en op de ene of andere manier in actie komen, hoe meer druk wij op de oorlogsstokers kunnen uitoefenen. Heeft er iemand nog ideetjes : piketten van demonstranten aan de poorten van Belgische, Russische, Amerikaanse…wapenfabrieken misschien ?

Tot slot. Ik hoorde een vrouw die de eerste wereldoorlog net niet meegemaakt had en de tweede nauwelijks had overleefd, vandaag tegen mij vertellen dat ze in haar geboortedorp een man had gekend die een tijdje in een wapenfabriek had gewerkt. Na een tijdje had hij zijn ontslag gegeven. Hij had door dat diegenen die daar toch al een tijdje werkten geel zagen; die er langer werkten nog geler zagen …en die er jaren werkten groen. Niet gezond, je kennis en je geweten niet volgen… . Ik weet niet van welke ziekten je op de duur groen kan worden, misschien zijn deze mensen gewoon groen van afgunst omdat ze zulk ethisch werk MOETEN??????verrichten.
octo http://filosofischverzet.skynetblogs.be
filosofisch verzet is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 november 2008, 16:33   #2
filosofisch verzet
Partijlid
 
Geregistreerd: 11 augustus 2008
Locatie: Brabant
Berichten: 248
Standaard

wapensSTILSTAND,,,???? WE ZOUDEN ZE DUS KUNNEN DOEN STILSTAAN
OM ALLE OORLOGSSLACHTOFFER ECHT EER TE BEWIJZEN
EN ALS WERELD EINDELIJK DIE PUINHOPEN ACHTER ONS TE LATEN
filosofisch verzet is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 november 2008, 17:52   #3
uilenspiegeltje
Banneling
 
 
Geregistreerd: 6 november 2008
Berichten: 556
Standaard

Misschien zou Chavez het goede voorbeeld kunnen geven en stoppen met zijn gigantische wapenaankopen.
uilenspiegeltje is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 november 2008, 17:57   #4
kelt
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 29 juli 2004
Berichten: 35.463
Standaard

Of er al wapenfabrikanten failliet zijn ?
Dit verondersteld een economische sector die "in de vrije markt" opereert....


Ik vraag mij af of er al wapenfabrikanten zijn (beperk ik mij tot de oorlogswapenfabrikanten) die eigenlijk zouden KUNNEN overleven zonder de Staat...

Me think not



Ondertussen worden de burgeroorlogen op deze planeet gevoed,niet met nagelnieuwe technologie maar met ex-legerwapens,ofwel met nieuw tuig dat gemaakt wordt op reeds afgeschreven produktieapparaten(met dank aan de staat)


De fabrikanten KUNNEN niet failliet gaan,dat laten betreffende landen gewoon niet gebeuren(kijk naar FN!)


Laat ons eens kijken naar de superfabrikanten van wapens,bedrijven als Northrop-Grumman,Boeiing,Dassault,BAE...
Wat zouden deze zijn zonder de staat?
Zij KUNNEN niet failliet gaan,of er is geen kenniscentrum meer voor de fabrikatie van superwapens

Laatst gewijzigd door kelt : 10 november 2008 om 18:01.
kelt is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 november 2008, 18:00   #5
Fallen Angel
Eur. Commissievoorzitter
 
Fallen Angel's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 augustus 2008
Locatie: 9th circle of Hell
Berichten: 9.025
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door uilenspiegeltje Bekijk bericht
Misschien zou Chavez het goede voorbeeld kunnen geven en stoppen met zijn gigantische wapenaankopen.
Mhhh ik ben geen voorstander van Chavez, maar Venezuela is geen oorlogsgebied dacht ik.
Plus Chavez heeft wel degelijk een legitieme reden aangezien de VS zijn vel wil getuige de recente mislukte staatsgreep tegen hem.

Het is nogal dom om je land te ontwapenen wanneer een ander land je rauw lust en zelfs dacht over een militaire inval in jouw land.
__________________
Al wie geintresseerd is in een doe-het-zelf 9mm machinepistool. Oftewel waarom vuurwapenwetten nooit gaan werken.
Enkel voor educatieve doeleinden .

Stalin: "The only real power comes out of a long rifle."
En hij verbood prompt alle particulier wapenbezit. Stalin was immers niet zo geïnteresseerd in democratie (waar het volk de macht bezit).

Laatst gewijzigd door Fallen Angel : 10 november 2008 om 18:07.
Fallen Angel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 november 2008, 18:08   #6
uilenspiegeltje
Banneling
 
 
Geregistreerd: 6 november 2008
Berichten: 556
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Fallen Angel Bekijk bericht
Mhhh ik ben geen voorstander van Chavez, maar Venezuela is geen oorlogsgebied dacht ik.
Plus Chavez heeft wel degelijk een legitieme reden aangezien de VS zijn vel wil getuige de recente mislukte staatsgreep tegen hem.

Het is nogal dom om je land te ontwapenen wanneer een ander land je rauw lust en zelfs dacht over een militaire inval in jouw land.
Het is altijd en overal voor iemand dom.
uilenspiegeltje is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 november 2008, 18:19   #7
Fallen Angel
Eur. Commissievoorzitter
 
Fallen Angel's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 augustus 2008
Locatie: 9th circle of Hell
Berichten: 9.025
Standaard

Het pacifistische ideal werkt niet hoor
Het zou natuurlijk heel mooi zijn moest oorlog tot het verleden behoren. Spijtig genoeg is dit een onhaalbare utopie aangezien er altijd landen en mensen zullen zijn die oorlog zien als een aanvaardbaar middel om politieke, sociale economische onenigheden te beslechten.

Leuk gezegde:
Diegene die zijn zwaard tot ploeg maakte zal zwoegen voor diegene die dat niet deed.
__________________
Al wie geintresseerd is in een doe-het-zelf 9mm machinepistool. Oftewel waarom vuurwapenwetten nooit gaan werken.
Enkel voor educatieve doeleinden .

Stalin: "The only real power comes out of a long rifle."
En hij verbood prompt alle particulier wapenbezit. Stalin was immers niet zo geïnteresseerd in democratie (waar het volk de macht bezit).

Laatst gewijzigd door Fallen Angel : 10 november 2008 om 18:28.
Fallen Angel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 november 2008, 18:32   #8
filosofisch verzet
Partijlid
 
Geregistreerd: 11 augustus 2008
Locatie: Brabant
Berichten: 248
Standaard

als diegenen die nu al zwoegen voor diegenen die hun aandelenpaketten niet willen
herorienteren, en er ook niet tot verplicht worden...INTERNATIONAAL aktie tegen deze ploerten zouden voeren...is er verandering mogelijk...
filosofisch verzet is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 november 2008, 18:38   #9
Fallen Angel
Eur. Commissievoorzitter
 
Fallen Angel's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 augustus 2008
Locatie: 9th circle of Hell
Berichten: 9.025
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door filosofisch verzet Bekijk bericht
als diegenen die nu al zwoegen voor diegenen die hun aandelenpaketten niet willen
herorienteren, en er ook niet tot verplicht worden...INTERNATIONAAL aktie tegen deze ploerten zouden voeren...is er verandering mogelijk...
Het gaat niet over aandelen, het gaat over wapens en oorlog.
Wapenfabrikanten gaan nooit failliet gaan met aandelen aangezien er steeds vraag naar wapens zal zijn. Zowel van oorlogszuchtigen als van vredelievenden die zich willen indekken tegen een mogelijke aanval.

Plus moesten alle wapenfabrieken morgen gesloten worden dan nog zouden er wapens bestaan zoals mijn handtekening illustreerd.

En moest je het nog niet door hebben: het is de mens die oorlog voert. De wapens zijn daar enkel hulpmiddelen bij die zeer gemakkelijk geproduceerd kunnen worden.
Als je oorlog wilt aanpakken moet je niet bij wapens beginnen, maar bij de mens.
Armoede en ongelijkheid zou al een goed begin zijn.
__________________
Al wie geintresseerd is in een doe-het-zelf 9mm machinepistool. Oftewel waarom vuurwapenwetten nooit gaan werken.
Enkel voor educatieve doeleinden .

Stalin: "The only real power comes out of a long rifle."
En hij verbood prompt alle particulier wapenbezit. Stalin was immers niet zo geïnteresseerd in democratie (waar het volk de macht bezit).

Laatst gewijzigd door Fallen Angel : 10 november 2008 om 18:45.
Fallen Angel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 november 2008, 18:44   #10
uilenspiegeltje
Banneling
 
 
Geregistreerd: 6 november 2008
Berichten: 556
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Fallen Angel Bekijk bericht
Het gaat niet over aandelen, het gaat over wapens en oorlog.
Wapenfabrikanten gaan nooit failliet gaan met aandelen aangezien er steeds vraag naar wapens zal zijn. Zowel van oorlogszuchtigen als van vredelievenden die zich willen indekken tegen een mogelijke aanval.

Plus moesten alle wapenfabrieken morgen gesloten worden dan nog zouden er wapens bestaan zoals mijn handtekening illustreerd.

En moest je het nog niet door hebben: het is de mens die oorlog voert. De wapens zijn daar enkel hulpmiddelen bij die zeer gemakkelijk geproduceerd kunnen worden.
Als je oorlog wilt aanpakken moet je niet bij wapens beginnen, maar bij de mens.
Armoede zou al een goed begin zijn.
Dat is waar want drugs stelen niet en wapens doden niet.
uilenspiegeltje is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 november 2008, 18:50   #11
Fallen Angel
Eur. Commissievoorzitter
 
Fallen Angel's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 augustus 2008
Locatie: 9th circle of Hell
Berichten: 9.025
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door uilenspiegeltje Bekijk bericht
Dat is waar want drugs stelen niet en wapens doden niet.
Voila iemand die het met mij eens is
__________________
Al wie geintresseerd is in een doe-het-zelf 9mm machinepistool. Oftewel waarom vuurwapenwetten nooit gaan werken.
Enkel voor educatieve doeleinden .

Stalin: "The only real power comes out of a long rifle."
En hij verbood prompt alle particulier wapenbezit. Stalin was immers niet zo geïnteresseerd in democratie (waar het volk de macht bezit).

Laatst gewijzigd door Fallen Angel : 10 november 2008 om 18:52.
Fallen Angel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 november 2008, 19:45   #12
Mahalingam
Minister
 
Mahalingam's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 november 2007
Berichten: 3.402
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Fallen Angel Bekijk bericht
Mhhh ik ben geen voorstander van Chavez, maar Venezuela is geen oorlogsgebied dacht ik.
Plus Chavez heeft wel degelijk een legitieme reden aangezien de VS zijn vel wil getuige de recente mislukte staatsgreep tegen hem.
Het is nogal dom om je land te ontwapenen wanneer een ander land je rauw lust en zelfs dacht over een militaire inval in jouw land.
Had Stalin ook niet voordurend mislukte staatsgrepen? En prachtige show-processen?
Geen oorlogsgebied?
Haloween in Caracas, 24 moorden en 46 gewonden
Wat denken de bewoners er zelf van?
Lees maar eens dit blog. Dan hoor je zaken die onze vrije linkse pers niet publiceert.
http://free-opinion-venezuela.blogspot.com/
In Nederland maakt men zich achter de schermen zeer bezorgd omdat de Ned. Antillen minimaal zo'n 30 kilometer van de kust liggen en onverdedigbaar grondgebied zijn. Het spookbeeld van de Falklands?
Tot nu toe zijn er nog geen geluiden te horen dat de Antillianen snakken naar de verdrijving van de kapitalistisch uitbuiters en kolonisten en Chaves met bloemen en gejuigd binnen zullen halen als Bevrijder.
Mahalingam is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 november 2008, 20:08   #13
Fallen Angel
Eur. Commissievoorzitter
 
Fallen Angel's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 augustus 2008
Locatie: 9th circle of Hell
Berichten: 9.025
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Mahalingam Bekijk bericht
Had Stalin ook niet voordurend mislukte staatsgrepen? En prachtige show-processen?
Geen oorlogsgebied?
Haloween in Caracas, 24 moorden en 46 gewonden
Wat denken de bewoners er zelf van?
Lees maar eens dit blog. Dan hoor je zaken die onze vrije linkse pers niet publiceert.
http://free-opinion-venezuela.blogspot.com/
In Nederland maakt men zich achter de schermen zeer bezorgd omdat de Ned. Antillen minimaal zo'n 30 kilometer van de kust liggen en onverdedigbaar grondgebied zijn. Het spookbeeld van de Falklands?
Tot nu toe zijn er nog geen geluiden te horen dat de Antillianen snakken naar de verdrijving van de kapitalistisch uitbuiters en kolonisten en Chaves met bloemen en gejuigd binnen zullen halen als Bevrijder.
Nee maar Chavez kent wel de reputatie van de VS en vooral de CIA als het gaat om staatsgrepen in Zuid-Amerika.
Het geval Allende is niet zo gauw vergeten hoor.
__________________
Al wie geintresseerd is in een doe-het-zelf 9mm machinepistool. Oftewel waarom vuurwapenwetten nooit gaan werken.
Enkel voor educatieve doeleinden .

Stalin: "The only real power comes out of a long rifle."
En hij verbood prompt alle particulier wapenbezit. Stalin was immers niet zo geïnteresseerd in democratie (waar het volk de macht bezit).
Fallen Angel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2008, 00:31   #14
filosofisch verzet
Partijlid
 
Geregistreerd: 11 augustus 2008
Locatie: Brabant
Berichten: 248
Standaard

Deze 11 11 11bijdrage, may I remind you, gaat erover van aan te tonen dat er zonder arbeiders die wapens maken, geen grootschalige oorlog meer kan worden gevoerd, hooguit wat straatgevechten met pijl en boog. Wat daarvoor nodig is, is internationale solidariteit over de grenzen heen,...gewetens die in opstand komen en desnoods hun wapenfabrieken bezetten en reconverteren. Massale betogingen die vóór het uitbreken van van die bloedig belachelijke preventieve oorlogen naar de wapenfabrieken trekken om er piketten te vormen. Hadden de werknemers in de US een maand gestaakt, de USbourgeoisie had nooit Irak durven aanvallen.
filosofisch verzet is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2008, 00:32   #15
filosofisch verzet
Partijlid
 
Geregistreerd: 11 augustus 2008
Locatie: Brabant
Berichten: 248
Standaard

Deze 11 11 11bijdrage, may I remind you, gaat erover van aan te tonen dat er zonder arbeiders die wapens maken, geen grootschalige oorlog meer kan worden gevoerd, hooguit wat straatgevechten met pijl en boog. Wat daarvoor nodig is, is internationale solidariteit over de grenzen heen,...gewetens die in opstand komen en desnoods wapenfabrieken bezetten en reconverteren. Massale betogingen die vóór het uitbreken van van die bloedig belachelijke preventieve oorlogen naar de wapenfabrieken trekken om er piketten te vormen. Hadden de werknemers in de US een maand gestaakt, de USbourgeoisie had nooit Irak durven aanvallen.
filosofisch verzet is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2008, 11:52   #16
Jukes
Parlementslid
 
Geregistreerd: 11 april 2007
Berichten: 1.898
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door filosofisch verzet Bekijk bericht
Hadden de werknemers in de US een maand gestaakt, de USbourgeoisie had nooit Irak durven aanvallen.
Droom rustig verder. Trouwens, wapens worden ook gemaakt voor sportbeoefening. Afschaffen dan maar, de schuttersclubs en de jacht? Ook al hebben die geen reet met oorlogsvoering te maken?
__________________
Try al little tenderness (Otis Redding zaliger)
Jukes is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2008, 12:05   #17
Fallen Angel
Eur. Commissievoorzitter
 
Fallen Angel's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 augustus 2008
Locatie: 9th circle of Hell
Berichten: 9.025
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door filosofisch verzet Bekijk bericht
Deze 11 11 11bijdrage, may I remind you, gaat erover van aan te tonen dat er zonder arbeiders die wapens maken, geen grootschalige oorlog meer kan worden gevoerd, hooguit wat straatgevechten met pijl en boog. Wat daarvoor nodig is, is internationale solidariteit over de grenzen heen,...gewetens die in opstand komen en desnoods hun wapenfabrieken bezetten en reconverteren. Massale betogingen die vóór het uitbreken van van die bloedig belachelijke preventieve oorlogen naar de wapenfabrieken trekken om er piketten te vormen. Hadden de werknemers in de US een maand gestaakt, de USbourgeoisie had nooit Irak durven aanvallen.
1) Euh nee. Iedereen kan in zijn tuinhuisje met het nodige gereedschap een machinegeweer maken. (de m-16 is zelfs speciaal daarvoor ontworpen in geval van een Russische inval)
Plus wat is het verschil tussen elkaar uitmoorden met pijl en boog en een machinegeweer.
Het resultaat blijft hetzelfde hoor. En ik denk dat het voor de slachtoffers ook niets uitmaakt of ze neergeschoten dan wel doodgeslagen zijn.
Blijkbaar is het voor pacifisten een geruststellendere gedachte om met primitieve middelen vermoord te worden dan met moderne middelen.

2) Dan zou de oorlog in Irak onverminderd doorgegaan zijn. Elk leger heeft namelijk een gigantisch arsenaal aan wapens in opslag voor noodgevallen.

Again we moeten iets doen aan de reden om oorlog te voeren, niet aan de middelen waarmee men oorlog voert.
Wanneer de reden om oorlog te voeren blijft bestaan zal men altijd wel de middelen vinden.
__________________
Al wie geintresseerd is in een doe-het-zelf 9mm machinepistool. Oftewel waarom vuurwapenwetten nooit gaan werken.
Enkel voor educatieve doeleinden .

Stalin: "The only real power comes out of a long rifle."
En hij verbood prompt alle particulier wapenbezit. Stalin was immers niet zo geïnteresseerd in democratie (waar het volk de macht bezit).

Laatst gewijzigd door Fallen Angel : 11 november 2008 om 12:13.
Fallen Angel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2008, 12:10   #18
Mambo
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 27 april 2004
Berichten: 43.539
Standaard

Ik denk niet dat iedereen een machinegeweertje kan maken.
Iedereen kan wel pruts geweertjes maken.
__________________
Misschien heb ik me wel vergist.
Of niet ?
Mambo is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2008, 12:14   #19
Fallen Angel
Eur. Commissievoorzitter
 
Fallen Angel's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 augustus 2008
Locatie: 9th circle of Hell
Berichten: 9.025
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Mambo Bekijk bericht
Ik denk niet dat iedereen een machinegeweertje kan maken.
Iedereen kan wel pruts geweertjes maken.
Misschien niet iedereen.
Maar wel iedere doe het zelver die met een boormachine, vijl en ijzerzaag overweg kan.
En dat zijn dikwijls geen prutsgeweertjes zenne zoals de Russen in Tsjetsjenië ondervonden hebben en de Amerikanen nu in Afghanistan en Pakistan

http://www.youtube.com/watch?v=Arjc_tKofhA

Ge kunt misschien ook Khyber pass guns of darra opzoeken.

Een foto van een een "gun factory" waar iemand een AK-47 aan het maken is
__________________
Al wie geintresseerd is in een doe-het-zelf 9mm machinepistool. Oftewel waarom vuurwapenwetten nooit gaan werken.
Enkel voor educatieve doeleinden .

Stalin: "The only real power comes out of a long rifle."
En hij verbood prompt alle particulier wapenbezit. Stalin was immers niet zo geïnteresseerd in democratie (waar het volk de macht bezit).

Laatst gewijzigd door Fallen Angel : 11 november 2008 om 12:33.
Fallen Angel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2008, 13:04   #20
Mambo
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 27 april 2004
Berichten: 43.539
Standaard

Het lijkt me dat ze in Pakistan een beetje goede raad krijgen ter plaatse.
En degelijk materiaal.
Want gewoon ijzer is niet goed genoeg.
__________________
Misschien heb ik me wel vergist.
Of niet ?
Mambo is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord


Discussietools

Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:07.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be