Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Maatschappij en samenleving
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst Markeer forums als gelezen

Maatschappij en samenleving Dit subforum handelt over zaken die leven binnen de maatschappij en in die zin politiek relevant (geworden) zijn.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 15 november 2004, 23:42   #1
777
Vreemdeling
 
777's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 mei 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 76
Standaard Verlengde Weekends ...

Hoe meer vrijetijd de mensen hebben hoe meer zij die dienen te besteden en aldus besteden aan stommiteiten zoals auto-racen.

Het is echt opvallend, en erg te betreuren, dat er zoveel doden op de wegen vallen tijdens deze verlengde weekends.
__________________
Andre(777)
777 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 16 november 2004, 07:33   #2
maddox
Secretaris-Generaal VN
 
maddox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 september 2002
Locatie: vilvoorde
Berichten: 69.984
Stuur een bericht via MSN naar maddox
Standaard

777 het is erg te betreuren dat je deze Darwin award nominees tracht te beschermen.

Als een idioot niet doorheeft dat te hard, of onder invloed rijden levensgevaarlijk is, dan verdient ie niet beter dan innig en eeuwig kennis te maken met het decor.
Ik vind het wel spijtig dat er slachtoffers bijkomen. En dan word het een zwaar te bestraffen misdaad. Als iemand zichzelf te barsten rijdt-mits buiten de regels te gaan-, mij niet gelaten, de ziekenhuiskosten komen zonder RIZIV op zijn boterham.

Maar als er slachtoffers zijn, dan komen ook hun kosten, of de kosten van nabestaanden+ de wettelijke straf in hun nek terecht. Pak'em beet 15 tot 50 jaar steenkoolmijn, of alternatief voor permanent mindervalide idioten.
__________________
De meeste mensen gaan naar het werk om geld te krijgen, niet om het te verdienen.
maddox is nu online   Met citaat antwoorden
Oud 17 november 2004, 21:28   #3
schaduw
Gouverneur
 
schaduw's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 augustus 2004
Locatie: in een vuiligheid van huizen en straten en verkeer
Berichten: 1.064
Standaard

Schaf meteen ook de zon af. Het valt me op hoe rustig op straat is momenteel. Een hele zomer stoor ik me aan het lawaai van auto's en 's winters wanneer het regent en je verwacht dat mensen de auto nemen ipv de fiets is het buiten muisstil. En 's zomers wanneer de zon schijnt koestert blijkbaar iedereen hem vanachter het glas van de auto. Rare mensen hier hoor.
schaduw is offline   Met citaat antwoorden
Oud 19 november 2004, 17:51   #4
Mambo
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 27 april 2004
Berichten: 43.539
Standaard

Met dank aan al die veiligheids adviseurs die het zo leuk vinden alles af te wimpelen met een torenhoge boete; ik heb net 175€ te betalen gekregen om eens 74 km/uur te rijden op de ring rond gent waar geen kat te zien was op een zondagmorgen, 4 vaks baan is en 70 km/uur als een sluipgang kan aanvaard worden. Met dank om mij te wijzen op het gevaar van roekeloos rijden. Pummels! Moge uw kinnenbakken eeuwig in het asfalt gedrukt komen te staan.
Mambo is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord


Discussietools

Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:10.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be