Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Diverse > Archief > Partijdiscussies
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst Markeer forums als gelezen

Partijdiscussies In dit forum kun je discussiëren over (standpunten van) politieke partijen. Plaats hier alles die specifiek te maken heeft met een bepaalde partij (of meerdere partijen).

 
 
Discussietools
Oud 28 juni 2005, 14:40   #1
ericferemans
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
ericferemans's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 april 2005
Berichten: 12.883
Standaard Kluchtige VB pamfletten: scan ze en zet ze HIER

Het VB staat de binnenpagina van zijn nationaal verspreidde folders af aan plaatselijke figuren. Deze maken er een potje van. In Sint-Niklaas en in Menen zijn er al twee verschenen die, de ene tot woede, de andere tot lachen hebben aangezet.
Men kan deze foldertjes vertikaal klasseren. Maar in feite bevatten ze heel wat informatie die bewijst dat ze vangen en doortrappen.
Ik stel voor om plaatselijke schoonheden te scannen en hier in deze topic te laten meegenieten en bespreken door eenieder.
Citaat:
Om hier een gescande tekst te krijgen zijn er twee manieren:
Scannen als jpg, ergens op een site zetten en dan een link maken door het adres van de scan te vermelden in het edit hokje.
Maar het beste is om met een ocr programma het pamflet naar tekst om te zetten en het dan hier te plakken.
Ik herhaal hierna de beruchte Menense tekst...
ericferemans is offline  
Oud 28 juni 2005, 14:48   #2
Zwarte Spion
Banneling
 
 
Zwarte Spion's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 maart 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 1.997
Standaard

Zoals dit bevoorbeeld...
(een beetje spam zal ik maar zeggen, ondertussen staat het er toch maar op!)

Zwarte Spion is offline  
Oud 28 juni 2005, 14:52   #3
ericferemans
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
ericferemans's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 april 2005
Berichten: 12.883
Standaard Menen: een hoogvlieger (met kritiek)

De strijd in Menen zal HARD zijn !
Op kosten van de gemeenschap, met de zeshonderd miljoen overheidsgelden die ze jaarlijks krijgen van ons allemaal, heeft het Vlaams Belang een kleurenfolder verstuurd naar alle bewoners van Menen.

Twee bladzijden ervan mochten gevuld worden door de plaatselijke boegbeelden. Een ervan, Johan Vanhauwaert (fraktievoorzitter VB) pleegt hierin een lokale bijdrage.
Met veel belangstelling hebben ik dit gelezen. Het is overigens een folder die door alle partijen met veel plezier (understatement) is gelezen. Nu deze ook op het internet verschijnt kan eenieder meegenieten.

In Menen, waar een groot deel van de bevolking bijna op de grens met Frankrijk leeft is het normaal dat men niet al te parochiaal denkt.
De gemeente Halewijn, die in Frankrijk ligt, vormt in feite één geheel met deze grensstad. Vele bewoners zijn verwant met Fransen, die ze "fransmans" noemen, werken er mee samen en voeren er handel mee.
Een partij die het moet hebben van vreemdelingenhaat zou zich hier tenvolle kunnen springen op de veeltaligheid die in Menen floreert, voor een deel is de commercie er tweetalig of ééntalig Frans. Zij zouden het kunnen hebben over de overlast die Fransen veroorzaken bij het parkeren. Ze zouden daar waarschijnlijk bot vangen. De Menenaars leven al jaren in peis en vree en vaak in de huwelijkse staat met hun Franse buren.
Daarenboven wordt deze partij niet plaatselijk bestuurd. Een goede rechtse partij heeft leiders die vanuit heel andere contreien de boel bestieren. Die bestuurders, die fuhrertjes, hebben het niet meer op Fransen gemunt, zelf niet op Walen: dat is namelijk niet meer in de mode. De nieuwe trends is "allochtonen" aanpakken en fulmineren op multi-culturaliteit.
Laat ons wel wezen. De cijfers helpen de blokkertjes niet en als er geen vijand is moet men die verzinnen. Een zwart schaap of een duivel creëren. En zo schept het Menense VB zijn eigen fantasiewereld. Maar laat ons de cijfers eens bekijken:

- Vlaanderen is een land met een sterke migratie, immigratie en emigratie. Als we beginnen in de Middeleeuwen dan brachten de Spanjaarden niet alleen het christendom mee maar ook de Moorse invloed. En Moren dat is niet alleen de Zwarte Piet, dat zijn de Marokanen.
Maar kom, dat is lang geleden. Tellen we vanaf 1830, van het ontstaan van België dan blijkt dat, sindsdien tot 2000 er vijf miljoen migranten naar ons landje trokken.
Het zal dus moeilijk zijn om een Vlaming te vinden die niet afstamt van een migrant. "Echte Vlamingen" vinden, vooral in Menen met een sinds jaren bestaande seizoenarbeid en eeuwenlange traditie van multiculturaliteit is niet mogelijk.
- 4 procent van de Belgische bevolking zou volgens de Koning Boudewijn Stichting van een land afkomstig zijn met overwegend Islamtische godsdienst. Indien we aannemen dat een flink stuk hiervan allang geassimileerd is, kan de "dreiging" die hier van uitgaat ook al niet de moeite zijn om er over te praten.


Je zou compassie krijgen met een partij die moet leven van het aankweken van angst.

Om nu een angstpscychose te creëren in Menen moet men wel over bijzonder veel verbeeldingskracht beschikken.
Er is zelfs geen moskee, eerder een protestantse kerk. "Allochtonen" zijn er nauwelijks te zien, het woord is trouwens in Menen quasi onbekend.
De Menense fractievoorzitter van het Vlaams Belang gebruikt zijn fantasie om een probleem te creëren. Mogen zijn woorden eeuwig bewaard blijven.
.

In het blaadje van deze partij wordt een stukje afgestaan aan de plaatselijke leiders. Hier wordt van verwacht dat ze bij de volgende gemeenteraadsverkiezingen het aantal zetels verdubbelen: van twee naar vier. En ze doen hun best.
Ik citeer het hele onvergetelijke documenten en ben zo vrij toe te lichten.

In een eerste paragraaf geeft de lokale paniekzaaier toe dat er geen reden is tot paniek :







Citaat:
Citaat:
Het zal de meeste Menenaars wel niet ontgaan zijn. In de straten van Menen worden meer en meer mensen opgemerkt die behoren tot het multi-cultureel patrimonium dat Menen rijk is.


Op zich geen wereldschokkend nieuws en zeker niet iets om er de slaap voor te laten. In de kennis dat Menen een doorstromingshuis bezit voor vluchtelingen en asielzoekers, is het dan ook zeer normaal dat ze worden opgemerkt in de straten van Menen.





Er is geen reden tot paniek, alhoewel er nu toch blijkbaar een beetje mensen zouden worden opgemerkt die "behoren tot het multi-cultureel patrimonium" dat Menen rijk is. Wij begrijpen wel wat de brave man hiermede bedoelt, met "multi-cultureel patrimonium" maar hij zegt het verkeerd. Want iets wat tot ons erfgoed behoort is zeker iets waardevols. De goede man heeft schrik om de bak in te vliegen voor racisme of zoals later blijkt om boetes te betalen, en hij doet dus zijn best om die te vermijden.








Heeft de goede man geen schrik van zijn multi-cultureel patrimonium dan heeft hij echter wel schrik voor, of all things, HET RODE KRUIS !











Citaat:
Citaat:



Tot hier is dit allemaal best te begrijpen maar bij enig nadenken komt er wel een bedenking naar boven die niet zo goed te verklaren is.

Achter een dergelijk doorstromingshuis zit er uiteraard een organisatie,en in die organisatie . zetelen allerhande machtsstructuren. Het Rode Kruis leidt dit centrum maar heeft uiteraard zijn vertakkingen en voelvingers met het OCMW, het Stadsbestuur en de vele VZW's die Menen rijk is.








Bedenkingen opperende die hij zelf niet goed te verklaren vindt zegt hij het een en het ander dat niet goed te begrijpen is.



Het Rode Kruis-Vlaanderen wordt hier op zijn Bloks in een verdacht daglicht gesteld. Maar is hier nu niets van aan? Je weet maar nooit. De slogan "Mensen helpen, daar doen we het voor" (Rode Kruis slogan) lijkt inderdaad verdacht. Zomaar iedereen helpen? Dat ligt niet in de lijn van het Belang (eigen volk eerst). Daarenboven heeft het Rode Kruis vertakkingen over de gehele wereld, ze heeft zelf een vertakking die "Rode Halve Maan" heet - voor die mensen die niet christelijk zijn maar islamitisch.
Het "zetelen in machtsstructuren" is iets bijzonder beangstigend. Wij hebben nog niet kunnen achterhalen wat het betekent maar het moet gezegd : dat belooft niet veel goeds. Voelvingers hebben met het OCMW, het stadsbestuur en vele VZW's: daar is allicht nopg meer aan de hand! Allicht is er een obscure samenszwering, zelf een complot aan de gang.
Maar wat is er aan de hand, beste Johan? Wij zitten vol spanning en ongerustheid te wachten.

Johan geeft nog wat verdere toelichting over de geheimzinnige werking van Het Rode Kruis met zijn ongure organisatie ter plaats, het Doorstromingshuis:







Citaat:
Citaat:
Omtrent de werking van het Doorstromingshuis komt zeer weinig in de openbaarheid. Een Open- Deurdag is nu net niet, wat we bedoelen. Het is te eenvoudig om het geheel op een dag zo rooskleurig mogelijk voor te stellen.


Wat ons werkelijk interesseert zijn zaken die niet naar buiten worden gedragen.
De vraag of dergelijke instellingen tegenover de gemeenschap, die ze tenslotte onderhouden,een open en eerlijke informatie moeten doorspelen blijft onbeantwoord.


Die zin klopt niet maar we verstaan het wel hoor Johan:Die vraag moet niet onbeantwoord blijven, Johan ! Zij moeten dat zeker en vast doen ! Maar waarom ze geen opendeurdagen mogen geven is dan weer niet zo duidelijk.
En zaken die niet bestaan kan je niet naar buiten brengen. Maar je bedoelt waarschijnlijk dat jij er wel weet van hebt, we hebben je door ! Maar Johan, als fractieleider van de slimste partij van Vlaanderen moet je dat toch kwijt kunnen in de gemeenteraad? Zeg het ons aub. Want als je aantal gemeenteraadsleden verdubbeld is het te laat: dan gaan jullie dubbel zwijgen en dan weten we nooit niks meer over zaken die ons interesseren en die jij niet naar buiten draagt !

Gelukkig gaat Johan verder en geeft ons meer precieze informatie over wat hem verontrust:
Citaat:
Citaat:




Ais doorstromingshuis moet een dergelijk centrum beschikken over een uitgebreide administratie. Over wie gaat het, vanwaar komen ze, hoelang blijven ze en waar gaan ze naar toe. Zelfs zonder enig opzoekingswerk durven we nu al stellen dat er zich tussen de gegevens grote hiaten bevinden.


Johan vindt dat er een uitgebreide administratie moet zijn voor de plegers van geheime daden, het Rode Kruis. Hij is hierin zeker niet gierig of minder nog hangt hij de liberaal uit die direct de luie ambtenaren naar huis zou sturen die toch geen cijfers produceren of juist alleen maar cijfers. Het Vlaams Belang wordt zich er immers van bewust dat schelden op ambtenaren niet goed uitdraait bij het tellen van de stemmen na verkiezingen. Zelf steuntrekkers worden niet geviseerd in dit stuk. Men heeft bijgeleerd ! Het Belang ziet in dat men moet schelden op mensen die NIET mogen stemmen, daarom waren ze ook tegen het stemrecht voor buitenlanders !
Alhoewel we eigenlijk niet weten of die administratie er is of niet, of die nu al dan niet verslagen hebben, rapporten en of ze die al of niet publiceren heeft Johan vragen waar hij BLIJFT mee zitten. Maar kijk: hij heeft geen administratie nodig ! Zonder enig opsporingswerk, niet gestoord door énige kennis ZIET Johan dat er zich in deze gegevens (die dus misschien alleens niet bijgehouden worden!) dat er in deze hypothetische gegevens HIATEN zijn.
Zoiets zet aan tot bewondering. Allicht zullen andere partijen, om maar enige kans te maken om de volgende gemeenteraadsverkiezingen te overleven nu ook ZIENERS moeten op de lijst plaatsen. Johan en zijn maten zijn iedereen te vlug af !

Johan deelt zijn voorkennis, zijn metafysische helderziendheid met ons, gewone stervelingen:


Citaat:
Citaat:

De mensen die er komen aankloppen of ernaartoe verwezen werden hebben reeds heel wat watertjes doorzwommen voor ze in Menen terecht kwamen. Enige negatieve ervaringen kan voldoende zijn om mensen zonder geld en toekomst. de grens over te jagen. Hoe zou je zelf zijn!



Johan weet niet alleen de cijfers: hij kent het verleden van die mensen, de oceanen die zij doorwaadden, hun verleden. Hij heeft hier begrip voor.

Maar wie gaat dat betalen ?



Citaat:
Citaat:

Waar we ons ook vragen over stellen is hoe een dergelijk centrum financieel wordt gerund. Zonder enige twijfel wordt het merendeel gedragen door staatstoelagen, dus door de Belgische belastingplichtige. Het kan niet anders of ook de gemeente en diverse gemeentelijke organisaties moeten bijspringen. Dus met geld van de Menense belastingplichtige. Of het geld goed wordt besteed is waarschijnlijk geen breekpunt maar er wordt oh zo weinig over verteld. Dat de mensen in het centrum goed worden verzorgd is een eis die we durven en moeten onderschrijven. De mate waarin, is een overweging die we ons ook moeten en durven stellen als we de Menenaar zien aanschuiven voor voedselpaketten.


Als ziener en VB gemeenteraadslid houdt Johan niet van details zoals begrotingen. Hij heeft geen visie op geldelijke zaken. Cijfers ontwaart hij niet in zijn kristallen bol en het napluizen van begrotingen van de overheid, van de Federale en Nationale Regeringen of zelfs van de gemeenteraad : daar doet hij niet aan mee. Hij stelt zijn vragen niet aan de gemeenteambtenaren, alhoewel hij daar alle kans en recht toe heeft maar aan ons. Hier maakt hij een klein politiek foutje maar kom. Hij vindt dat er weinig over wordt verteld, over al die zaken. Gelukkig maar is hij heel sociaal en vindt hij dat de mensen goed moeten verzorgd worden.
Plots heeft hij weer een vizioen: Menenaren die aanschuiven voor voedselpakketten. In de folder zit een foto van een paar dompelaars die met een paard en een ezel een aantal voedselpakketten zijn gaan halen. De foto dateert van vorige eeuw.


Maar Johan ziet in dat er aan al deze welwillendheid grenzen zijn: het mag dus niet leiden tot discriminatie !


Citaat:
Citaat:

In zekere zin kunnen we het geheel nog onderschrijven doch wanneer de modale Menenaar zich geplaatst ziet tegenover discriminatie van de eigen bevolking dan gaan de poppen aan het dansen.
Wie ooit een aanvraag heeft ingediend voor een sociaIe woning kan daarvan meepraten.
Niet alleen wordt men op een ellenlange wachtlijst geplaatst. tevens moet men al een geruime tijd in Menen ingeschreven zijn vooraleer men in aanmerking komt voor een sociale woning.
Wat ziet men gebeuren? Een regelrechte discriminatie van de eigen bevolking. Uit het niets komen er plotseling vreemde gezinnen een huis inpalmen zonder aan al de gestelde eisen te voldoen. Ze hebben daarbij het recht om zich te beroepen op de gemeente om een ganse inboedel aan te schaffen. Vaak gaat het dan nog om nieuw verpakt meubilair waar autochtonen zich moeten behelpen met oud meubilair uit de gekende tweedehandswinkel.


Als rechtgeaard humanist en voorvechter van het algemeen belang vecht Johan tegen discriminatie. Men kan hem dat niet kwalijk nemen. Johan heeft op basis van zijn helderziendheid een grote verdienste. Hij heeft de grote discriminatie van de autochtone Menenaar vastgesteld en streeft naar rechtvaardigheid.
Men dient in elk geval aan te dringen bij de voorzitter van het OCMW van Menen dat Johan en zijn familie als ze nog eens bij het OCMW terecht komen zij minstens designmeubelen en een villa verdienen!
Maar wie heeft dit allemaal op zijn kerfstok? Welke mantelorganisaties van het Rode Kruis (Rood is al een indicatie !) zit hier achter?
Johan weet het:

Citaat:

Citaat:
Allochtonen zijn niet altijd vertrouwd met de nutsvoorzieningen en de aankleding van de huizen die ze betrekken. Het komt dan ook vaak voor dat de huizen naderhand rijp zijn voor de sloop.
Is het dan de fout van de allochtonen? Geenszins.
De enige en grote fout ligt zonder enige twijfel bij de regering, opvangsttehuizen, doorstromingshuizen, de gemeentelijke diensten en het OCMW.




Deze arme allochtonen zijn het alvast niet, de sukkels zijn zo ten achter dat ze het belang van mooie voorzieningen zelf niet begrijpen en dat ze deze per ongeluk slopen. De échte verantwoordelijken zijn natuurlijk degenen die afhangen van het Rode Kruis dat met zijn "vertakkingen en voelvingers" de boel heeft verziekt.
Maar hoe ging dat dan concreet in zijn werk, welke euvele politiek ligt aan de basis van al deze ellende en discriminatie van de gewone Menenaar?



Citaat:
Citaat:

Wij vinden het ongehoord om allochtonen in onze maatschappij los te laten zonder een degelijke inburgering die verder moet gaan dan een loutere inburgeringscursus. Het is niet voldoende om die mensen aan te leren dat Vlamingen van friet houden.
De betutteling en de haast infantiele zorg die besteed wordt om allochtonen zich hier thuis te laten voelen is een aanfluiting van elke vorm aan waarden. Men dient er de allochtonen niet mee want die lachen gewoon met onze waarden. In hun thuisland wordt een andere taal gehanteerd.

Men dient er ook onze cultuur niet mee want autochtonen verdragen die betutteling niet. Zeker niet als ze dan nog eens voorrang krijgen op de eigen bevolking. De onnozelheid van de instanties zorgt ervoor dat de allochtonen zich een meerderwaardigheidsgevoel kunnen aanmeten.
Op dit moment is Johan nog voor de inburgering, gelukkig gaat dat verder in de tekst gecoorigeerd worden. Maar ondertussen:


Naast het discrimineren van de eigen bevolking betuttelt de overheid (het Rode Kruis en haar vertakkingen) de allochtonge medemens. In plaats van hen dan nog te leren hoe ze in hun nieuwe huizen en met hun exquize meubilair moeten omgaan leert men hen domme dingen over Vlamingen (dat ze friet eten) en wil men hen zich hier laten thuisvoelen. Die mensen lachen daar natuurlijk mee. In de thuislanden is geen friet. En Vlaanderen is een aander soort thuisland. Hier wordt gediscrimineerd tegenover de EIGEN bevolking, buitenlanders hebben daar geen respect voor.
Deze aanpak leidt tot een volledige verloedering van iedereen. Niet alleen de mantelorganisaties van het Rode Kruis maar de allochtone bevolking zelf discrimineren de eigen bevolking!


Citaat:

Citaat:
De modale Vlaamse burger word geïntimiteerd én zowel door de overheid als door de allochtone gemeenschap.
Onze vrouwen worden vernederd en uitgespuwd, men vindt het de doodgewoonste zaak van de wereld om onze vrouwen al hoeren te bestempelen.
De grootste cultuurshock die men Vlaanderen kon aandoen was wel degelijk de Vlamingen te verplichten op straffe van boete en zware sancties een leefwereld op te nemen die in het geheel niet strookt met de onze. Daarbij is het maar al te duidelijk geweten dat die zorg voor vreemdelingen niet voortkom uit een menslievende bezorgdheid maar uit louter politieke overwegingen. Waar een inburgering jaren en jaren vraagt om cultureel te nivelleren heeft onze regering door het stellen van zware sancties deze nivellering ongedaan gemaakt en verplichtend gesteld.




Johan is duidelijk geen voorstander meer van de inburgeringspolitiek. De zware boetes en sancties die deze moesten afdwingen, en waar hij nog altijd samen met zijn partijgenoten is voor aan het afbetalen, de beledigingen aan zijn vrouw en dochters: hij ziet dat niet meer zitten. Het is niet omdat een mens een beetje sukkelt - omdat hij zware boeten moet betalen - dat men zijn vrouw direct moeten verdenken om de kas te vullen door wat ontucht te bedrijven met allochtonen.
Niet alleen geeft men zware boetes, zoals bij de verkeersboetes, maar men wil tegelijk de nivellering ongedaan maken én verplichtend stellen !
De regering weet dus niet wat ze doet. Het is a of b. De nivellering wég of de nivellering verplicht, niet alletwee tegelijk. Hierin kan iedereen Johan volgen.
Dit is tenminste duidelijk. Men kan niet het één en ook het ander.

Johan stelt andermaal de daders voor hun verantwoordelijk, zonder dubbelzinnigheden:


Citaat:

Citaat:
Ook het doorstromingshuis, de gemeente en het OCMW te Menen draagt een verpletterend verantwoordelijkheid tegenover de eigen bevolking. Waar is de transparantie waarmee, men zo graag goochelt? Zijn er in de gemeenteraad al ooit voorstellen geuit om de inburgering te bespreken van allochtonen die in Menen wonen.
Het Vlaams Belang mag die vragen niet stellen om de eenvoudige reden dat ze op voorhand onbespreekbaar zullen worden geacht. Zelf al zouden die door onze partij worden gesteld dan komt er geen antwoord.
Wij zullen moeten wachten tot onze partij wat meer gemeenteraadsleden telt en dat kan in 2006!


Johan vindt dat er geen transparantie is in Menen, hij verwijt de gemeenteraad waarin hij zetelt om het probleem van de inburgering niet ter sprake te hebben gebracht. Kleine geesten zullen zeggen dat hij dat zelf moest gedaan hebben: hij countert dit door te stellen dat er toch geen antwoord zou komen.
Johan is een ziener. Hij zal nooit dingen doen waarvan hij weet dat ze zinloos zijn. Hij kent heden, verleden en toekomst zoals geen. Hierdoor zegt hij dat we op onze honger moeten blijven om meer te vernemen tot na de gemeenteraadsverkiezingen. Johan weet immers dat om mondig te zijn het VB minstens drie mandatarissen nodig heeft in de gemeenteraad: één die kan lezen, één die kan schrijven en één met zienersgaven.
De verkiezingsstrijd in Menen zal HARD zijn !

eric feremans.
[edit]
[size=1]Edit:[/size]
[size=1]After edit by ericferemans on 28-06-2005 at 16:12
Reason:
--------------------------------

De strijd in Menen zal HARD zijn !
Op kosten van de gemeenschap, met de zeshonderd miljoen overheidsgelden die ze jaarlijks krijgen van ons allemaal, heeft het Vlaams Belang een kleurenfolder verstuurd naar alle bewoners van Menen.

Twee bladzijden ervan mochten gevuld worden door de plaatselijke boegbeelden. Een ervan, Johan Vanhauwaert (fraktievoorzitter VB) pleegt hierin een lokale bijdrage.
Met veel belangstelling hebben ik dit gelezen. Het is overigens een folder die door alle partijen met veel plezier (understatement) is gelezen. Nu deze ook op het internet verschijnt kan eenieder meegenieten.

In Menen, waar een groot deel van de bevolking bijna op de grens met Frankrijk leeft is het normaal dat men niet al te parochiaal denkt.
De gemeente Halewijn, die in Frankrijk ligt, vormt in feite één geheel met deze grensstad. Vele bewoners zijn verwant met Fransen, die ze "fransmans" noemen, werken er mee samen en voeren er handel mee.
Een partij die het moet hebben van vreemdelingenhaat zou zich hier tenvolle kunnen springen op de veeltaligheid die in Menen floreert, voor een deel is de commercie er tweetalig of ééntalig Frans. Zij zouden het kunnen hebben over de overlast die Fransen veroorzaken bij het parkeren. Ze zouden daar waarschijnlijk bot vangen. De Menenaars leven al jaren in peis en vree en vaak in de huwelijkse staat met hun Franse buren.
Daarenboven wordt deze partij niet plaatselijk bestuurd. Een goede rechtse partij heeft leiders die vanuit heel andere contreien de boel bestieren. Die bestuurders, die fuhrertjes, hebben het niet meer op Fransen gemunt, zelf niet op Walen: dat is namelijk niet meer in de mode. De nieuwe trends is "allochtonen" aanpakken en fulmineren op multi-culturaliteit.
Laat ons wel wezen. De cijfers helpen de blokkertjes niet en als er geen vijand is moet men die verzinnen. Een zwart schaap of een duivel creëren. En zo schept het Menense VB zijn eigen fantasiewereld. Maar laat ons de cijfers eens bekijken:

- Vlaanderen is een land met een sterke migratie, immigratie en emigratie. Als we beginnen in de Middeleeuwen dan brachten de Spanjaarden niet alleen het christendom mee maar ook de Moorse invloed. En Moren dat is niet alleen de Zwarte Piet, dat zijn de Marokanen.
Maar kom, dat is lang geleden. Tellen we vanaf 1830, van het ontstaan van België dan blijkt dat, sindsdien tot 2000 er vijf miljoen migranten naar ons landje trokken.
Het zal dus moeilijk zijn om een Vlaming te vinden die niet afstamt van een migrant. "Echte Vlamingen" vinden, vooral in Menen met een sinds jaren bestaande seizoenarbeid en eeuwenlange traditie van multiculturaliteit is niet mogelijk.
- 4 procent van de Belgische bevolking zou volgens de Koning Boudewijn Stichting van een land afkomstig zijn met overwegend Islamtische godsdienst. Indien we aannemen dat een flink stuk hiervan allang geassimileerd is, kan de "dreiging" die hier van uitgaat ook al niet de moeite zijn om er over te praten.


Je zou compassie krijgen met een partij die moet leven van het aankweken van angst.

Om nu een angstpscychose te creëren in Menen moet men wel over bijzonder veel verbeeldingskracht beschikken.
Er is zelfs geen moskee, eerder een protestantse kerk. "Allochtonen" zijn er nauwelijks te zien, het woord is trouwens in Menen quasi onbekend.
De Menense fractievoorzitter van het Vlaams Belang gebruikt zijn fantasie om een probleem te creëren. Mogen zijn woorden eeuwig bewaard blijven.
.

In het blaadje van deze partij wordt een stukje afgestaan aan de plaatselijke leiders. Hier wordt van verwacht dat ze bij de volgende gemeenteraadsverkiezingen het aantal zetels verdubbelen: van twee naar vier. En ze doen hun best.
Ik citeer het hele onvergetelijke documenten en ben zo vrij toe te lichten.

In een eerste paragraaf geeft de lokale paniekzaaier toe dat er geen reden is tot paniek :







Citaat:
Citaat:
Het zal de meeste Menenaars wel niet ontgaan zijn. In de straten van Menen worden meer en meer mensen opgemerkt die behoren tot het multi-cultureel patrimonium dat Menen rijk is.


Op zich geen wereldschokkend nieuws en zeker niet iets om er de slaap voor te laten. In de kennis dat Menen een doorstromingshuis bezit voor vluchtelingen en asielzoekers, is het dan ook zeer normaal dat ze worden opgemerkt in de straten van Menen.





Er is geen reden tot paniek, alhoewel er nu toch blijkbaar een beetje mensen zouden worden opgemerkt die "behoren tot het multi-cultureel patrimonium" dat Menen rijk is. Wij begrijpen wel wat de brave man hiermede bedoelt, met "multi-cultureel patrimonium" maar hij zegt het verkeerd. Want iets wat tot ons erfgoed behoort is zeker iets waardevols. De goede man heeft schrik om de bak in te vliegen voor racisme of zoals later blijkt om boetes te betalen, en hij doet dus zijn best om die te vermijden.








Heeft de goede man geen schrik van zijn multi-cultureel patrimonium dan heeft hij echter wel schrik voor, of all things, HET RODE KRUIS !











Citaat:
Citaat:



Tot hier is dit allemaal best te begrijpen maar bij enig nadenken komt er wel een bedenking naar boven die niet zo goed te verklaren is.

Achter een dergelijk doorstromingshuis zit er uiteraard een organisatie,en in die organisatie . zetelen allerhande machtsstructuren. Het Rode Kruis leidt dit centrum maar heeft uiteraard zijn vertakkingen en voelvingers met het OCMW, het Stadsbestuur en de vele VZW's die Menen rijk is.








Bedenkingen opperende die hij zelf niet goed te verklaren vindt zegt hij het een en het ander dat niet goed te begrijpen is.



Het Rode Kruis-Vlaanderen wordt hier op zijn Bloks in een verdacht daglicht gesteld. Maar is hier nu niets van aan? Je weet maar nooit. De slogan "Mensen helpen, daar doen we het voor" (Rode Kruis slogan) lijkt inderdaad verdacht. Zomaar iedereen helpen? Dat ligt niet in de lijn van het Belang (eigen volk eerst). Daarenboven heeft het Rode Kruis vertakkingen over de gehele wereld, ze heeft zelf een vertakking die "Rode Halve Maan" heet - voor die mensen die niet christelijk zijn maar islamitisch.
Het "zetelen in machtsstructuren" is iets bijzonder beangstigend. Wij hebben nog niet kunnen achterhalen wat het betekent maar het moet gezegd : dat belooft niet veel goeds. Voelvingers hebben met het OCMW, het stadsbestuur en vele VZW's: daar is allicht nopg meer aan de hand! Allicht is er een obscure samenszwering, zelf een complot aan de gang.
Maar wat is er aan de hand, beste Johan? Wij zitten vol spanning en ongerustheid te wachten.

Johan geeft nog wat verdere toelichting over de geheimzinnige werking van Het Rode Kruis met zijn ongure organisatie ter plaats, het Doorstromingshuis:







Citaat:
Citaat:
Omtrent de werking van het Doorstromingshuis komt zeer weinig in de openbaarheid. Een Open- Deurdag is nu net niet, wat we bedoelen. Het is te eenvoudig om het geheel op een dag zo rooskleurig mogelijk voor te stellen.


Wat ons werkelijk interesseert zijn zaken die niet naar buiten worden gedragen.
De vraag of dergelijke instellingen tegenover de gemeenschap, die ze tenslotte onderhouden,een open en eerlijke informatie moeten doorspelen blijft onbeantwoord.


Die zin klopt niet maar we verstaan het wel hoor Johan:Die vraag moet niet onbeantwoord blijven, Johan ! Zij moeten dat zeker en vast doen ! Maar waarom ze geen opendeurdagen mogen geven is dan weer niet zo duidelijk.
En zaken die niet bestaan kan je niet naar buiten brengen. Maar je bedoelt waarschijnlijk dat jij er wel weet van hebt, we hebben je door ! Maar Johan, als fractieleider van de slimste partij van Vlaanderen moet je dat toch kwijt kunnen in de gemeenteraad? Zeg het ons aub. Want als je aantal gemeenteraadsleden verdubbeld is het te laat: dan gaan jullie dubbel zwijgen en dan weten we nooit niks meer over zaken die ons interesseren en die jij niet naar buiten draagt !

Gelukkig gaat Johan verder en geeft ons meer precieze informatie over wat hem verontrust:
Citaat:
Citaat:




Ais doorstromingshuis moet een dergelijk centrum beschikken over een uitgebreide administratie. Over wie gaat het, vanwaar komen ze, hoelang blijven ze en waar gaan ze naar toe. Zelfs zonder enig opzoekingswerk durven we nu al stellen dat er zich tussen de gegevens grote hiaten bevinden.


Johan vindt dat er een uitgebreide administratie moet zijn voor de plegers van geheime daden, het Rode Kruis. Hij is hierin zeker niet gierig of minder nog hangt hij de liberaal uit die direct de luie ambtenaren naar huis zou sturen die toch geen cijfers produceren of juist alleen maar cijfers. Het Vlaams Belang wordt zich er immers van bewust dat schelden op ambtenaren niet goed uitdraait bij het tellen van de stemmen na verkiezingen. Zelf steuntrekkers worden niet geviseerd in dit stuk. Men heeft bijgeleerd ! Het Belang ziet in dat men moet schelden op mensen die NIET mogen stemmen, daarom waren ze ook tegen het stemrecht voor buitenlanders !
Alhoewel we eigenlijk niet weten of die administratie er is of niet, of die nu al dan niet verslagen hebben, rapporten en of ze die al of niet publiceren heeft Johan vragen waar hij BLIJFT mee zitten. Maar kijk: hij heeft geen administratie nodig ! Zonder enig opsporingswerk, niet gestoord door énige kennis ZIET Johan dat er zich in deze gegevens (die dus misschien alleens niet bijgehouden worden!) dat er in deze hypothetische gegevens HIATEN zijn.
Zoiets zet aan tot bewondering. Allicht zullen andere partijen, om maar enige kans te maken om de volgende gemeenteraadsverkiezingen te overleven nu ook ZIENERS moeten op de lijst plaatsen. Johan en zijn maten zijn iedereen te vlug af !

Johan deelt zijn voorkennis, zijn metafysische helderziendheid met ons, gewone stervelingen:


Citaat:
Citaat:

De mensen die er komen aankloppen of ernaartoe verwezen werden hebben reeds heel wat watertjes doorzwommen voor ze in Menen terecht kwamen. Enige negatieve ervaringen kan voldoende zijn om mensen zonder geld en toekomst. de grens over te jagen. Hoe zou je zelf zijn!



Johan weet niet alleen de cijfers: hij kent het verleden van die mensen, de oceanen die zij doorwaadden, hun verleden. Hij heeft hier begrip voor.

Maar wie gaat dat betalen ?



Citaat:
Citaat:

Waar we ons ook vragen over stellen is hoe een dergelijk centrum financieel wordt gerund. Zonder enige twijfel wordt het merendeel gedragen door staatstoelagen, dus door de Belgische belastingplichtige. Het kan niet anders of ook de gemeente en diverse gemeentelijke organisaties moeten bijspringen. Dus met geld van de Menense belastingplichtige. Of het geld goed wordt besteed is waarschijnlijk geen breekpunt maar er wordt oh zo weinig over verteld. Dat de mensen in het centrum goed worden verzorgd is een eis die we durven en moeten onderschrijven. De mate waarin, is een overweging die we ons ook moeten en durven stellen als we de Menenaar zien aanschuiven voor voedselpaketten.


Als ziener en VB gemeenteraadslid houdt Johan niet van details zoals begrotingen. Hij heeft geen visie op geldelijke zaken. Cijfers ontwaart hij niet in zijn kristallen bol en het napluizen van begrotingen van de overheid, van de Federale en Nationale Regeringen of zelfs van de gemeenteraad : daar doet hij niet aan mee. Hij stelt zijn vragen niet aan de gemeenteambtenaren, alhoewel hij daar alle kans en recht toe heeft maar aan ons. Hier maakt hij een klein politiek foutje maar kom. Hij vindt dat er weinig over wordt verteld, over al die zaken. Gelukkig maar is hij heel sociaal en vindt hij dat de mensen goed moeten verzorgd worden.
Plots heeft hij weer een vizioen: Menenaren die aanschuiven voor voedselpakketten. In de folder zit een foto van een paar dompelaars die met een paard en een ezel een aantal voedselpakketten zijn gaan halen. De foto dateert van vorige eeuw.


Maar Johan ziet in dat er aan al deze welwillendheid grenzen zijn: het mag dus niet leiden tot discriminatie !


Citaat:
Citaat:

In zekere zin kunnen we het geheel nog onderschrijven doch wanneer de modale Menenaar zich geplaatst ziet tegenover discriminatie van de eigen bevolking dan gaan de poppen aan het dansen.
Wie ooit een aanvraag heeft ingediend voor een sociaIe woning kan daarvan meepraten.
Niet alleen wordt men op een ellenlange wachtlijst geplaatst. tevens moet men al een geruime tijd in Menen ingeschreven zijn vooraleer men in aanmerking komt voor een sociale woning.
Wat ziet men gebeuren? Een regelrechte discriminatie van de eigen bevolking. Uit het niets komen er plotseling vreemde gezinnen een huis inpalmen zonder aan al de gestelde eisen te voldoen. Ze hebben daarbij het recht om zich te beroepen op de gemeente om een ganse inboedel aan te schaffen. Vaak gaat het dan nog om nieuw verpakt meubilair waar autochtonen zich moeten behelpen met oud meubilair uit de gekende tweedehandswinkel.


Als rechtgeaard humanist en voorvechter van het algemeen belang vecht Johan tegen discriminatie. Men kan hem dat niet kwalijk nemen. Johan heeft op basis van zijn helderziendheid een grote verdienste. Hij heeft de grote discriminatie van de autochtone Menenaar vastgesteld en streeft naar rechtvaardigheid.
Men dient in elk geval aan te dringen bij de voorzitter van het OCMW van Menen dat Johan en zijn familie als ze nog eens bij het OCMW terecht komen zij minstens designmeubelen en een villa verdienen!
Maar wie heeft dit allemaal op zijn kerfstok? Welke mantelorganisaties van het Rode Kruis (Rood is al een indicatie !) zit hier achter?
Johan weet het:

Citaat:

Citaat:
Allochtonen zijn niet altijd vertrouwd met de nutsvoorzieningen en de aankleding van de huizen die ze betrekken. Het komt dan ook vaak voor dat de huizen naderhand rijp zijn voor de sloop.
Is het dan de fout van de allochtonen? Geenszins.
De enige en grote fout ligt zonder enige twijfel bij de regering, opvangsttehuizen, doorstromingshuizen, de gemeentelijke diensten en het OCMW.




Deze arme allochtonen zijn het alvast niet, de sukkels zijn zo ten achter dat ze het belang van mooie voorzieningen zelf niet begrijpen en dat ze deze per ongeluk slopen. De échte verantwoordelijken zijn natuurlijk degenen die afhangen van het Rode Kruis dat met zijn "vertakkingen en voelvingers" de boel heeft verziekt.
Maar hoe ging dat dan concreet in zijn werk, welke euvele politiek ligt aan de basis van al deze ellende en discriminatie van de gewone Menenaar?



Citaat:
Citaat:

Wij vinden het ongehoord om allochtonen in onze maatschappij los te laten zonder een degelijke inburgering die verder moet gaan dan een loutere inburgeringscursus. Het is niet voldoende om die mensen aan te leren dat Vlamingen van friet houden.
De betutteling en de haast infantiele zorg die besteed wordt om allochtonen zich hier thuis te laten voelen is een aanfluiting van elke vorm aan waarden. Men dient er de allochtonen niet mee want die lachen gewoon met onze waarden. In hun thuisland wordt een andere taal gehanteerd.

Men dient er ook onze cultuur niet mee want autochtonen verdragen die betutteling niet. Zeker niet als ze dan nog eens voorrang krijgen op de eigen bevolking. De onnozelheid van de instanties zorgt ervoor dat de allochtonen zich een meerderwaardigheidsgevoel kunnen aanmeten.
Op dit moment is Johan nog voor de inburgering, gelukkig gaat dat verder in de tekst gecoorigeerd worden. Maar ondertussen:


Naast het discrimineren van de eigen bevolking betuttelt de overheid (het Rode Kruis en haar vertakkingen) de allochtonge medemens. In plaats van hen dan nog te leren hoe ze in hun nieuwe huizen en met hun exquize meubilair moeten omgaan leert men hen domme dingen over Vlamingen (dat ze friet eten) en wil men hen zich hier laten thuisvoelen. Die mensen lachen daar natuurlijk mee. In de thuislanden is geen friet. En Vlaanderen is een aander soort thuisland. Hier wordt gediscrimineerd tegenover de EIGEN bevolking, buitenlanders hebben daar geen respect voor.
Deze aanpak leidt tot een volledige verloedering van iedereen. Niet alleen de mantelorganisaties van het Rode Kruis maar de allochtone bevolking zelf discrimineren de eigen bevolking!


Citaat:

Citaat:
De modale Vlaamse burger word geïntimiteerd én zowel door de overheid als door de allochtone gemeenschap.
Onze vrouwen worden vernederd en uitgespuwd, men vindt het de doodgewoonste zaak van de wereld om onze vrouwen al hoeren te bestempelen.
De grootste cultuurshock die men Vlaanderen kon aandoen was wel degelijk de Vlamingen te verplichten op straffe van boete en zware sancties een leefwereld op te nemen die in het geheel niet strookt met de onze. Daarbij is het maar al te duidelijk geweten dat die zorg voor vreemdelingen niet voortkom uit een menslievende bezorgdheid maar uit louter politieke overwegingen. Waar een inburgering jaren en jaren vraagt om cultureel te nivelleren heeft onze regering door het stellen van zware sancties deze nivellering ongedaan gemaakt en verplichtend gesteld.




Johan is duidelijk geen voorstander meer van de inburgeringspolitiek. De zware boetes en sancties die deze moesten afdwingen, en waar hij nog altijd samen met zijn partijgenoten is voor aan het afbetalen, de beledigingen aan zijn vrouw en dochters: hij ziet dat niet meer zitten. Het is niet omdat een mens een beetje sukkelt - omdat hij zware boeten moet betalen - dat men zijn vrouw direct moeten verdenken om de kas te vullen door wat ontucht te bedrijven met allochtonen.
Niet alleen geeft men zware boetes, zoals bij de verkeersboetes, maar men wil tegelijk de nivellering ongedaan maken én verplichtend stellen !
De regering weet dus niet wat ze doet. Het is a of b. De nivellering wég of de nivellering verplicht, niet alletwee tegelijk. Hierin kan iedereen Johan volgen.
Dit is tenminste duidelijk. Men kan niet het één en ook het ander.

Johan stelt andermaal de daders voor hun verantwoordelijk, zonder dubbelzinnigheden:


Citaat:

Citaat:
Ook het doorstromingshuis, de gemeente en het OCMW te Menen draagt een verpletterend verantwoordelijkheid tegenover de eigen bevolking. Waar is de transparantie waarmee, men zo graag goochelt? Zijn er in de gemeenteraad al ooit voorstellen geuit om de inburgering te bespreken van allochtonen die in Menen wonen.
Het Vlaams Belang mag die vragen niet stellen om de eenvoudige reden dat ze op voorhand onbespreekbaar zullen worden geacht. Zelf al zouden die door onze partij worden gesteld dan komt er geen antwoord.
Wij zullen moeten wachten tot onze partij wat meer gemeenteraadsleden telt en dat kan in 2006!


Johan vindt dat er geen transparantie is in Menen, hij verwijt de gemeenteraad waarin hij zetelt om het probleem van de inburgering niet ter sprake te hebben gebracht. Kleine geesten zullen zeggen dat hij dat zelf moest gedaan hebben: hij countert dit door te stellen dat er toch geen antwoord zou komen.
Johan is een ziener. Hij zal nooit dingen doen waarvan hij weet dat ze zinloos zijn. Hij kent heden, verleden en toekomst zoals geen. Hierdoor zegt hij dat we op onze honger moeten blijven om meer te vernemen tot na de gemeenteraadsverkiezingen. Johan weet immers dat om mondig te zijn het VB minstens drie mandatarissen nodig heeft in de gemeenteraad: één die kan lezen, één die kan schrijven en één met zienersgaven.
De verkiezingsstrijd in Menen zal HARD zijn !

eric feremans.
[/size]

[size=1]Edit:[/size]
[size=1]After edit by ericferemans on 28-06-2005 at 16:03
Reason:
--------------------------------

De strijd in Menen zal HARD zijn !
Op kosten van de gemeenschap, met de zeshonderd miljoen overheidsgelden die ze jaarlijks krijgen van ons allemaal, heeft het Vlaams Belang een kleurenfolder verstuurd naar alle bewoners van Menen.

Twee bladzijden ervan mochten gevuld worden door de plaatselijke boegbeelden. Een ervan, Johan Vanhauwaert (fraktievoorzitter VB) pleegt hierin een lokale bijdrage.
Met veel belangstelling hebben ik dit gelezen. Het is overigens een folder die door alle partijen met veel plezier (understatement) is gelezen. Nu deze ook op het internet verschijnt kan eenieder meegenieten.

In Menen, waar een groot deel van de bevolking bijna op de grens met Frankrijk leeft is het normaal dat men niet al te parochiaal denkt.
De gemeente Halewijn, die in Frankrijk ligt, vormt in feite één geheel met deze grensstad. Vele bewoners zijn verwant met Fransen, die ze "fransmans" noemen, werken er mee samen en voeren er handel mee.
Een partij die het moet hebben van vreemdelingenhaat zou zich hier tenvolle kunnen springen op de veeltaligheid die in Menen floreert, voor een deel is de commercie er tweetalig of ééntalig Frans. Zij zouden het kunnen hebben over de overlast die Fransen veroorzaken bij het parkeren. Ze zouden daar waarschijnlijk bot vangen. De Menenaars leven al jaren in peis en vree en vaak in de huwelijkse staat met hun Franse buren.
Daarenboven wordt deze partij niet plaatselijk bestuurd. Een goede rechtse partij heeft leiders die vanuit heel andere contreien de boel bestieren. Die bestuurders, die fuhrertjes, hebben het niet meer op Fransen gemunt, zelf niet op Walen: dat is namelijk niet meer in de mode. De nieuwe trends is "allochtonen" aanpakken en fulmineren op multi-culturaliteit.
Laat ons wel wezen. De cijfers helpen de blokkertjes niet en als er geen vijand is moet men die verzinnen. Een zwart schaap of een duivel creëren. En zo schept het Menense VB zijn eigen fantasiewereld. Maar laat ons de cijfers eens bekijken:

- Vlaanderen is een land met een sterke migratie, immigratie en emigratie. Als we beginnen in de Middeleeuwen dan brachten de Spanjaarden niet alleen het christendom mee maar ook de Moorse invloed. En Moren dat is niet alleen de Zwarte Piet, dat zijn de Marokanen.
Maar kom, dat is lang geleden. Tellen we vanaf 1830, van het ontstaan van België dan blijkt dat, sindsdien tot 2000 er vijf miljoen migranten naar ons landje trokken.
Het zal dus moeilijk zijn om een Vlaming te vinden die niet afstamt van een migrant. "Echte Vlamingen" vinden, vooral in Menen met een sinds jaren bestaande seizoenarbeid en eeuwenlange traditie van multiculturaliteit is niet mogelijk.
- 4 procent van de Belgische bevolking zou volgens de Koning Boudewijn Stichting van een land afkomstig zijn met overwegend Islamtische godsdienst. Indien we aannemen dat een flink stuk hiervan allang geassimileerd is, kan de "dreiging" die hier van uitgaat ook al niet de moeite zijn om er over te praten.


Je zou compassie krijgen met een partij die moet leven van het aankweken van angst.

Om nu een angstpscychose te creëren in Menen moet men wel over bijzonder veel verbeeldingskracht beschikken.
Er is zelfs geen moskee, eerder een protestantse kerk. "Allochtonen" zijn er nauwelijks te zien, het woord is trouwens in Menen quasi onbekend.
De Menense fractievoorzitter van het Vlaams Belang gebruikt zijn fantasie om een probleem te creëren. Mogen zijn woorden eeuwig bewaard blijven.
.

In het blaadje van deze partij wordt een stukje afgestaan aan de plaatselijke leiders. Hier wordt van verwacht dat ze bij de volgende gemeenteraadsverkiezingen het aantal zetels verdubbelen: van twee naar vier. En ze doen hun best.
Ik citeer het hele onvergetelijke documenten en ben zo vrij toe te lichten.

In een eerste paragraaf geeft de lokale paniekzaaier toe dat er geen reden is tot paniek :





Citaat:
Citaat:
Het zal de meeste Menenaars wel niet ontgaan zijn. In de straten van Menen worden meer en meer mensen opgemerkt die behoren tot het multi-cultureel patrimonium dat Menen rijk is.

Op zich geen wereldschokkend nieuws en zeker niet iets om er de slaap voor te laten. In de kennis dat Menen een doorstromingshuis bezit voor vluchtelingen en asielzoekers, is het dan ook zeer normaal dat ze worden opgemerkt in de straten van Menen.



Er is geen reden tot paniek, alhoewel er nu toch blijkbaar een beetje mensen zouden worden opgemerkt die "behoren tot het multi-cultureel patrimonium" dat Menen rijk is. Wij begrijpen wel wat de brave man hiermede bedoelt, met "multi-cultureel patrimonium" maar hij zegt het verkeerd. Want iets wat tot ons erfgoed behoort is zeker iets waardevols. De goede man heeft schrik om de bak in te vliegen voor racisme of zoals later blijkt om boetes te betalen, en hij doet dus zijn best om die te vermijden.







Heeft de goede man geen schrik van zijn multi-cultureel patrimonium dan heeft hij echter wel schrik voor, of all things, HET RODE KRUIS !








Citaat:
Citaat:


Tot hier is dit allemaal best te begrijpen maar bij enig nadenken komt er wel een bedenking naar boven die niet zo goed te verklaren is.

Achter een dergelijk doorstromingshuis zit er uiteraard een organisatie,en in die organisatie . zetelen allerhande machtsstructuren. Het Rode Kruis leidt dit centrum maar heeft uiteraard zijn vertakkingen en voelvingers met het OCMW, het Stadsbestuur en de vele VZW's die Menen rijk is.







Bedenkingen opperende die hij zelf niet goed te verklaren vindt zegt hij het een en het ander dat niet goed te begrijpen is.


Het Rode Kruis-Vlaanderen wordt hier op zijn Bloks in een verdacht daglicht gesteld. Maar is hier nu niets van aan? Je weet maar nooit. De slogan "Mensen helpen, daar doen we het voor" (Rode Kruis slogan) lijkt inderdaad verdacht. Zomaar iedereen helpen? Dat ligt niet in de lijn van het Belang (eigen volk eerst). Daarenboven heeft het Rode Kruis vertakkingen over de gehele wereld, ze heeft zelf een vertakking die "Rode Halve Maan" heet - voor die mensen die niet christelijk zijn maar islamitisch.
Het "zetelen in machtsstructuren" is iets bijzonder beangstigend. Wij hebben nog niet kunnen achterhalen wat het betekent maar het moet gezegd : dat belooft niet veel goeds. Voelvingers hebben met het OCMW, het stadsbestuur en vele VZW's: daar is allicht nopg meer aan de hand! Allicht is er een obscure samenszwering, zelf een complot aan de gang.
Maar wat is er aan de hand, beste Johan? Wij zitten vol spanning en ongerustheid te wachten.

Johan geeft nog wat verdere toelichting over de geheimzinnige werking van Het Rode Kruis met zijn ongure organisatie ter plaats, het Doorstromingshuis:





Citaat:
Citaat:
Omtrent de werking van het Doorstromingshuis komt zeer weinig in de openbaarheid. Een Open- Deurdag is nu net niet, wat we bedoelen. Het is te eenvoudig om het geheel op een dag zo rooskleurig mogelijk voor te stellen.

Wat ons werkelijk interesseert zijn zaken die niet naar buiten worden gedragen.
De vraag of dergelijke instellingen tegenover de gemeenschap, die ze tenslotte onderhouden,een open en eerlijke informatie moeten doorspelen blijft onbeantwoord.



Die zin klopt niet maar we verstaan het wel hoor Johan:






Die vraag moet niet onbeantwoord blijven, Johan ! Zij moeten dat zeker en vast doen ! Maar waarom ze geen opendeurdagen mogen geven is dan weer niet zo duidelijk.



En zaken die niet bestaan kan je niet naar buiten brengen. Maar je bedoelt waarschijnlijk dat jij er wel weet van hebt, we hebben je door ! Maar Johan, als fractieleider van de slimste partij van Vlaanderen moet je dat toch kwijt kunnen in de gemeenteraad? Zeg het ons aub. Want als je aantal gemeenteraadsleden verdubbeld is het te laat: dan gaan jullie dubbel zwijgen en dan weten we nooit niks meer over zaken die ons interesseren en die jij niet naar buiten draagt !

Gelukkig gaat Johan verder en geeft ons meer precieze informatie over wat hem verontrust:





Citaat:
Citaat:


Ais doorstromingshuis moet een dergelijk centrum beschikken over een uitgebreide administratie. Over wie gaat het, vanwaar komen ze, hoelang blijven ze en waar gaan ze naar toe. Zelfs zonder enig opzoekingswerk durven we nu al stellen dat er zich tussen de gegevens grote hiaten bevinden.





Johan vindt dat er een uitgebreide administratie moet zijn voor de plegers van geheime daden, het Rode Kruis. Hij is hierin zeker niet gierig of minder nog hangt hij de liberaal uit die direct de luie ambtenaren naar huis zou sturen die toch geen cijfers produceren of juist alleen maar cijfers. Het Vlaams Belang wordt zich er immers van bewust dat schelden op ambtenaren niet goed uitdraait bij het tellen van de stemmen na verkiezingen. Zelf steuntrekkers worden niet geviseerd in dit stuk. Men heeft bijgeleerd ! Het Belang ziet in dat men moet schelden op mensen die NIET mogen stemmen, daarom waren ze ook tegen het stemrecht voor buitenlanders !



Alhoewel we eigenlijk niet weten of die administratie er is of niet, of die nu al dan niet verslagen hebben, rapporten en of ze die al of niet publiceren heeft Johan vragen waar hij BLIJFT mee zitten. Maar kijk: hij heeft geen administratie nodig ! Zonder enig opsporingswerk, niet gestoord door énige kennis ZIET Johan dat er zich in deze gegevens (die dus misschien alleens niet bijgehouden worden!) dat er in deze hypothetische gegevens HIATEN zijn.
Zoiets zet aan tot bewondering. Allicht zullen andere partijen, om maar enige kans te maken om de volgende gemeenteraadsverkiezingen te overleven nu ook ZIENERS moeten op de lijst plaatsen. Johan en zijn maten zijn iedereen te vlug af !

Johan deelt zijn voorkennis, zijn metafysische helderziendheid met ons, gewone stervelingen:


Citaat:
Citaat:

De mensen die er komen aankloppen of ernaartoe verwezen werden hebben reeds heel wat watertjes doorzwommen voor ze in Menen terecht kwamen. Enige negatieve ervaringen kan voldoende zijn om mensen zonder geld en toekomst. de grens over te jagen. Hoe zou je zelf zijn!



Johan weet niet alleen de cijfers: hij kent het verleden van die mensen, de oceanen die zij doorwaadden, hun verleden. Hij heeft hier begrip voor.

Maar wie gaat dat betalen ?



Citaat:
Citaat:

Waar we ons ook vragen over stellen is hoe een dergelijk centrum financieel wordt gerund. Zonder enige twijfel wordt het merendeel gedragen door staatstoelagen, dus door de Belgische belastingplichtige. Het kan niet anders of ook de gemeente en diverse gemeentelijke organisaties moeten bijspringen. Dus met geld van de Menense belastingplichtige. Of het geld goed wordt besteed is waarschijnlijk geen breekpunt maar er wordt oh zo weinig over verteld. Dat de mensen in het centrum goed worden verzorgd is een eis die we durven en moeten onderschrijven. De mate waarin, is een overweging die we ons ook moeten en durven stellen als we de Menenaar zien aanschuiven voor voedselpaketten.


Als ziener en VB gemeenteraadslid houdt Johan niet van details zoals begrotingen. Hij heeft geen visie op geldelijke zaken. Cijfers ontwaart hij niet in zijn kristallen bol en het napluizen van begrotingen van de overheid, van de Federale en Nationale Regeringen of zelfs van de gemeenteraad : daar doet hij niet aan mee. Hij stelt zijn vragen niet aan de gemeenteambtenaren, alhoewel hij daar alle kans en recht toe heeft maar aan ons. Hier maakt hij een klein politiek foutje maar kom. Hij vindt dat er weinig over wordt verteld, over al die zaken. Gelukkig maar is hij heel sociaal en vindt hij dat de mensen goed moeten verzorgd worden.
Plots heeft hij weer een vizioen: Menenaren die aanschuiven voor voedselpakketten. In de folder zit een foto van een paar dompelaars die met een paard en een ezel een aantal voedselpakketten zijn gaan halen. De foto dateert van vorige eeuw.


Maar Johan ziet in dat er aan al deze welwillendheid grenzen zijn: het mag dus niet leiden tot discriminatie !


Citaat:
Citaat:

In zekere zin kunnen we het geheel nog onderschrijven doch wanneer de modale Menenaar zich geplaatst ziet tegenover discriminatie van de eigen bevolking dan gaan de poppen aan het dansen.
Wie ooit een aanvraag heeft ingediend voor een sociaIe woning kan daarvan meepraten.
Niet alleen wordt men op een ellenlange wachtlijst geplaatst. tevens moet men al een geruime tijd in Menen ingeschreven zijn vooraleer men in aanmerking komt voor een sociale woning.
Wat ziet men gebeuren? Een regelrechte discriminatie van de eigen bevolking. Uit het niets komen er plotseling vreemde gezinnen een huis inpalmen zonder aan al de gestelde eisen te voldoen. Ze hebben daarbij het recht om zich te beroepen op de gemeente om een ganse inboedel aan te schaffen. Vaak gaat het dan nog om nieuw verpakt meubilair waar autochtonen zich moeten behelpen met oud meubilair uit de gekende tweedehandswinkel.


Als rechtgeaard humanist en voorvechter van het algemeen belang vecht Johan tegen discriminatie. Men kan hem dat niet kwalijk nemen. Johan heeft op basis van zijn helderziendheid een grote verdienste. Hij heeft de grote discriminatie van de autochtone Menenaar vastgesteld en streeft naar rechtvaardigheid.
Men dient in elk geval aan te dringen bij de voorzitter van het OCMW van Menen dat Johan en zijn familie als ze nog eens bij het OCMW terecht komen zij minstens designmeubelen en een villa verdienen!
Maar wie heeft dit allemaal op zijn kerfstok? Welke mantelorganisaties van het Rode Kruis (Rood is al een indicatie !) zit hier achter?
Johan weet het:

Citaat:

Citaat:
Allochtonen zijn niet altijd vertrouwd met de nutsvoorzieningen en de aankleding van de huizen die ze betrekken. Het komt dan ook vaak voor dat de huizen naderhand rijp zijn voor de sloop.
Is het dan de fout van de allochtonen? Geenszins.
De enige en grote fout ligt zonder enige twijfel bij de regering, opvangsttehuizen, doorstromingshuizen, de gemeentelijke diensten en het OCMW.




Deze arme allochtonen zijn het alvast niet, de sukkels zijn zo ten achter dat ze het belang van mooie voorzieningen zelf niet begrijpen en dat ze deze per ongeluk slopen. De échte verantwoordelijken zijn natuurlijk degenen die afhangen van het Rode Kruis dat met zijn "vertakkingen en voelvingers" de boel heeft verziekt.
Maar hoe ging dat dan concreet in zijn werk, welke euvele politiek ligt aan de basis van al deze ellende en discriminatie van de gewone Menenaar?



Citaat:
Citaat:

Wij vinden het ongehoord om allochtonen in onze maatschappij los te laten zonder een degelijke inburgering die verder moet gaan dan een loutere inburgeringscursus. Het is niet voldoende om die mensen aan te leren dat Vlamingen van friet houden.
De betutteling en de haast infantiele zorg die besteed wordt om allochtonen zich hier thuis te laten voelen is een aanfluiting van elke vorm aan waarden. Men dient er de allochtonen niet mee want die lachen gewoon met onze waarden. In hun thuisland wordt een andere taal gehanteerd.

Men dient er ook onze cultuur niet mee want autochtonen verdragen die betutteling niet. Zeker niet als ze dan nog eens voorrang krijgen op de eigen bevolking. De onnozelheid van de instanties zorgt ervoor dat de allochtonen zich een meerderwaardigheidsgevoel kunnen aanmeten.


Naast het discrimineren van de eigen bevolking betuttelt de overheid (het Rode Kruis en haar vertakkingen) de allochtonge medemens. In plaats van hen dan nog te leren hoe ze in hun nieuwe huizen en met hun exquize meubilair moeten omgaan leert men hen domme dingen over Vlamingen (dat ze friet eten) en wil men hen zich hier laten thuisvoelen. Die mensen lachen daar natuurlijk mee. In de thuislanden is geen friet. En Vlaanderen is een aander soort thuisland. Hier wordt gediscrimineerd tegenover de EIGEN bevolking, buitenlanders hebben daar geen respect voor.
Deze aanpak leidt tot een volledige verloedering van iedereen. Niet alleen de mantelorganisaties van het Rode Kruis maar de allochtone bevolking zelf discrimineren de eigen bevolking!


Citaat:

Citaat:
De modale Vlaamse burger word geïntimiteerd én zowel door de overheid als door de allochtone gemeenschap.
Onze vrouwen worden vernederd en uitgespuwd, men vindt het de doodgewoonste zaak van de wereld om onze vrouwen al hoeren te bestempelen.
De grootste cultuurshock die men Vlaanderen kon aandoen was wel degelijk de Vlamingen te verplichten op straffe van boete en zware sancties een leefwereld op te nemen die in het geheel niet strookt met de onze. Daarbij is het maar al te duidelijk geweten dat die zorg voor vreemdelingen niet voortkom uit een menslievende bezorgdheid maar ui louter politieke overwegingen. Waar een inburgering jaren en jaren vraagt om cultureel te nivelleren heeft onze regering door het stellen van zware sancties deze nivellering ongedaan gemaakt en verplichtend gesteld.




Johan is duidelijk geen voorstander van de inburgeringspolitiek. De zware boetes en sancties die deze moesten afdwingen, en waar hij nog altijd samen met zijn partijgenoten is voor aan het afbetalen, de beledigingen aan zijn vrouw en dochters: hij ziet dat niet meer zitten. Het is niet omdat een mens een beetje sukkelt - omdat hij zware boeten moet betalen - dat men zijn vrouw direct moeten verdenken om de kas te vullen door wat ontucht te bedrijven met allochtonen.
Niet alleen geeft men zware boetes, zoals bij de verkeersboetes, maar men wil tegelijk de nivellering ongedaan maken én verplichtend stellen !
De regering weet dus niet wat ze doet. Het is a of b. De nivellering wég of de nivellering verplicht, niet alletwee tegelijk. Hierin kan iedereen Johan volgen.
Dit is tenminste duidelijk. Men kan niet het één en ook het ander.

Johan stelt andermaal de daders voor hun verantwoordelijk, zonder dubbelzinnigheden:


Citaat:

Citaat:
Ook het doorstromingshuis, de gemeente en het OCMW te Menen draagt een verpletterend verantwoordelijkheid tegenover de eigen bevolking. Waar is de transparantie waarmee, men zo graag goochelt? Zijn er in de gemeenteraad al ooit voorstellen geuit om de inburgering te bespreken van allochtonen die in Menen wonen.
Het Vlaams Belang mag die vragen niet stellen om de eenvoudige reden dat ze op voorhand onbespreekbaar zullen worden geacht. Zelf al zouden die door onze partij worden gesteld dan komt er geen antwoord.
Wij zullen moeten wachten tot onze partij wat meer gemeenteraadsleden telt en dat kan in 2006!


Johan vindt dat er geen transparantie is in Menen, hij verwijt de gemeenteraad waarin hij zetelt om het probleem van de inburgering niet ter sprake te hebben gebracht. Kleine geesten zullen zeggen dat hij dat zelf moest gedaan hebben: hij countert dit door te stellen dat er toch geen antwoord zou komen.
Johan is een ziener. Hij zal nooit dingen doen waarvan hij weet dat ze zinloos zijn. Hij kent heden, verleden en toekomst zoals geen. Hierdoor zegt hij dat we op onze honger moeten blijven om meer te vernemen tot na de gemeenteraadsverkiezingen. Johan weet immers dat om mondig te zijn het VB minstens drie mandatarissen nodig heeft in de gemeenteraad: één die kan lezen, één die kan schrijven en één met zienersgaven.
De verkiezingsstrijd in Menen zal HARD zijn !

eric feremans.
[/size]

[size=1]Edit:[/size]
[size=1]After edit by ericferemans on 28-06-2005 at 15:57
Reason:
--------------------------------

De strijd in Menen zal HARD zijn !
Op kosten van de gemeenschap, met de zeshonderd miljoen overheidsgelden die ze jaarlijks krijgen van ons allemaal, heeft het Vlaams Belang een kleurenfolder verstuurd naar alle bewoners van Menen.

Twee bladzijden ervan mochten gevuld worden door de plaatselijke boegbeelden. Een ervan, Johan Vanhauwaert (fraktievoorzitter VB) pleegt hierin een lokale bijdrage.
Met veel belangstelling hebben ik dit gelezen. Het is overigens een folder die door alle partijen met veel plezier (understatement) is gelezen. Nu deze ook op het internet verschijnt kan eenieder meegenieten.

In Menen, waar een groot deel van de bevolking bijna op de grens met Frankrijk leeft is het normaal dat men niet al te parochiaal denkt.
De gemeente Halewijn, die in Frankrijk ligt, vormt in feite één geheel met deze grensstad. Vele bewoners zijn verwant met Fransen, die ze "fransmans" noemen, werken er mee samen en voeren er handel mee.
Een partij die het moet hebben van vreemdelingenhaat zou zich hier tenvolle kunnen springen op de veeltaligheid die in Menen floreert, voor een deel is de commercie er tweetalig of ééntalig Frans. Zij zouden het kunnen hebben over de overlast die Fransen veroorzaken bij het parkeren. Ze zouden daar waarschijnlijk bot vangen. De Menenaars leven al jaren in peis en vree en vaak in de huwelijkse staat met hun Franse buren.
Daarenboven wordt deze partij niet plaatselijk bestuurd. Een goede rechtse partij heeft leiders die vanuit heel andere contreien de boel bestieren. Die bestuurders, die fuhrertjes, hebben het niet meer op Fransen gemunt, zelf niet op Walen: dat is namelijk niet meer in de mode. De nieuwe trends is "allochtonen" aanpakken en fulmineren op multi-culturaliteit.
Laat ons wel wezen. De cijfers helpen de blokkertjes niet en als er geen vijand is moet men die verzinnen. Een zwart schaap of een duivel creëren. En zo schept het Menense VB zijn eigen fantasiewereld. Maar laat ons de cijfers eens bekijken:

- Vlaanderen is een land met een sterke migratie, immigratie en emigratie. Als we beginnen in de Middeleeuwen dan brachten de Spanjaarden niet alleen het christendom mee maar ook de Moorse invloed. En Moren dat is niet alleen de Zwarte Piet, dat zijn de Marokanen.
Maar kom, dat is lang geleden. Tellen we vanaf 1830, van het ontstaan van België dan blijkt dat, sindsdien tot 2000 er vijf miljoen migranten naar ons landje trokken.
Het zal dus moeilijk zijn om een Vlaming te vinden die niet afstamt van een migrant. "Echte Vlamingen" vinden, vooral in Menen met een sinds jaren bestaande seizoenarbeid en eeuwenlange traditie van multiculturaliteit is niet mogelijk.
- 4 procent van de Belgische bevolking zou volgens de Koning Boudewijn Stichting van een land afkomstig zijn met overwegend Islamtische godsdienst. Indien we aannemen dat een flink stuk hiervan allang geassimileerd is, kan de "dreiging" die hier van uitgaat ook al niet de moeite zijn om er over te praten.


Je zou compassie krijgen met een partij die moet leven van het aankweken van angst.

Om nu een angstpscychose te creëren in Menen moet men wel over bijzonder veel verbeeldingskracht beschikken.
Er is zelfs geen moskee, eerder een protestantse kerk. "Allochtonen" zijn er nauwelijks te zien, het woord is trouwens in Menen quasi onbekend.
De Menense fractievoorzitter van het Vlaams Belang gebruikt zijn fantasie om een probleem te creëren. Mogen zijn woorden eeuwig bewaard blijven.
.

In het blaadje van deze partij wordt een stukje afgestaan aan de plaatselijke leiders. Hier wordt van verwacht dat ze bij de volgende gemeenteraadsverkiezingen het aantal zetels verdubbelen: van twee naar vier. En ze doen hun best.
Ik citeer het hele onvergetelijke documenten en ben zo vrij toe te lichten.

In een eerste paragraaf geeft de lokale paniekzaaier toe dat er geen reden is tot paniek :



Citaat:
Citaat:
Het zal de meeste Menenaars wel niet ontgaan zijn. In de straten van Menen worden meer en meer mensen opgemerkt die behoren tot het multi-cultureel patrimonium dat Menen rijk is.
Op zich geen wereldschokkend nieuws en zeker niet iets om er de slaap voor te laten. In de kennis dat Menen een doorstromingshuis bezit voor vluchtelingen en asielzoekers, is het dan ook zeer normaal dat ze worden opgemerkt in de straten van Menen.

Er is geen reden tot paniek, alhoewel er nu toch blijkbaar een beetje mensen zouden worden opgemerkt die "behoren tot het multi-cultureel patrimonium" dat Menen rijk is. Wij begrijpen wel wat de brave man hiermede bedoelt, met "multi-cultureel patrimonium" maar hij zegt het verkeerd. Want iets wat tot ons erfgoed behoort is zeker iets waardevols. De goede man heeft schrik om de bak in te vliegen voor racisme of zoals later blijkt om boetes te betalen, en hij doet dus zijn best om die te vermijden.






Heeft de goede man geen schrik van zijn multi-cultureel patrimonium dan heeft hij echter wel schrik voor, of all things, HET RODE KRUIS !





Citaat:
Citaat:

Tot hier is dit allemaal best te begrijpen maar bij enig nadenken komt er wel een bedenking naar boven die niet zo goed te verklaren is.

Achter een dergelijk doorstromingshuis zit er uiteraard een organisatie,en in die organisatie . zetelen allerhande machtsstructuren. Het Rode Kruis leidt dit centrum maar heeft uiteraard zijn vertakkingen en voelvingers met het OCMW, het Stadsbestuur en de vele VZW's die Menen rijk is.






Bedenkingen opperende die hij zelf niet goed te verklaren vindt zegt hij het een en het ander dat niet goed te begrijpen is.

Het Rode Kruis-Vlaanderen wordt hier op zijn Bloks in een verdacht daglicht gesteld. Maar is hier nu niets van aan? Je weet maar nooit. De slogan "Mensen helpen, daar doen we het voor" (Rode Kruis slogan) lijkt inderdaad verdacht. Zomaar iedereen helpen? Dat ligt niet in de lijn van het Belang (eigen volk eerst). Daarenboven heeft het Rode Kruis vertakkingen over de gehele wereld, ze heeft zelf een vertakking die "Rode Halve Maan" heet - voor die mensen die niet christelijk zijn maar islamitisch.
Het "zetelen in machtsstructuren" is iets bijzonder beangstigend. Wij hebben nog niet kunnen achterhalen wat het betekent maar het moet gezegd : dat belooft niet veel goeds. Voelvingers hebben met het OCMW, het stadsbestuur en vele VZW's: daar is allicht nopg meer aan de hand! Allicht is er een obscure samenszwering, zelf een complot aan de gang.
Maar wat is er aan de hand, beste Johan? Wij zitten vol spanning en ongerustheid te wachten.

Johan geeft nog wat verdere toelichting over de geheimzinnige werking van Het Rode Kruis met zijn ongure organisatie ter plaats, het Doorstromingshuis:



Citaat:
Citaat:
Omtrent de werking van het Doorstromingshuis komt zeer weinig in de openbaarheid. Een Open- Deurdag is nu net niet, wat we bedoelen. Het is te eenvoudig om het geheel op een dag zo rooskleurig mogelijk voor te stellen.
Wat ons werkelijk interesseert zijn zaken die niet naar buiten worden gedragen.
De vraag of dergelijke instellingen tegenover de gemeenschap, die ze tenslotte onderhouden,een open en eerlijke informatie moeten doorspelen blijft onbeantwoord.


Die zin klopt niet maar we verstaan het wel hoor Johan:




Die vraag moet niet onbeantwoord blijven, Johan ! Zij moeten dat zeker en vast doen ! Maar waarom ze geen opendeurdagen mogen geven is dan weer niet zo duidelijk.


En zaken die niet bestaan kan je niet naar buiten brengen. Maar je bedoelt waarschijnlijk dat jij er wel weet van hebt, we hebben je door ! Maar Johan, als fractieleider van de slimste partij van Vlaanderen moet je dat toch kwijt kunnen in de gemeenteraad? Zeg het ons aub. Want als je aantal gemeenteraadsleden verdubbeld is het te laat: dan gaan jullie dubbel zwijgen en dan weten we nooit niks meer over zaken die ons interesseren en die jij niet naar buiten draagt !

Gelukkig gaat Johan verder en geeft ons meer precieze informatie over wat hem verontrust:



Citaat:
Citaat:

Ais doorstromingshuis moet een dergelijk centrum beschikken over een uitgebreide administratie. Over wie gaat het, vanwaar komen ze, hoelang blijven ze en waar gaan ze naar toe. Zelfs zonder enig opzoekingswerk durven we nu al stellen dat er zich tussen de gegevens grote hiaten bevinden.




Johan vindt dat er een uitgebreide administratie moet zijn voor de plegers van geheime daden, het Rode Kruis. Hij is hierin zeker niet gierig of minder nog hangt hij de liberaal uit die direct de luie ambtenaren naar huis zou sturen die toch geen cijfers produceren of juist alleen maar cijfers. Het Vlaams Belang wordt zich er immers van bewust dat schelden op ambtenaren niet goed uitdraait bij het tellen van de stemmen na verkiezingen. Zelf steuntrekkers worden niet geviseerd in dit stuk. Men heeft bijgeleerd ! Het Belang ziet in dat men moet schelden op mensen die NIET mogen stemmen, daarom waren ze ook tegen het stemrecht voor buitenlanders !


Alhoewel we eigenlijk niet weten of die administratie er is of niet is, of die nu al dan niet verslagen hebben, rapporten en of ze die al of niet publiceren heeft Johan vragen waar hij BLIJFT mee zitten. Maar kijk: hij heeft geen administratie nodig ! Zonder enig opsporingswerk, niet gestoord door énige kennis ZIET Johan dat er zich in deze gegevens (die dus misschien alleens niet bijgehouden worden!) dat er in deze hypothetische gegevens HIATEN zijn.
Zoiets zet aan tot bewondering. Allicht zullen andere partijen, om maar enige kans te maken om de volgende gemeenteraadsverkiezingen te overleven nu ook ZIENERS moeten op de lijst plaatsen. Johan en zijn maten zijn iedereen te vlug af !

Johan deelt zijn voorkennis, zijn metafysische helderziendheid met ons, gewone stervelingen:


Citaat:
Citaat:

De mensen die er komen aankloppen of ernaartoe verwezen werden hebben reeds heel wat watertjes doorzwommen voor ze in Menen terecht kwamen. Enige negatieve ervaringen kan voldoende zijn om mensen zonder geld en toekomst. de grens over te jagen. Hoe zou je zelf zijn!



Johan weet niet alleen de cijfers: hij kent het verleden van die mensen, de oceanen die zij doorwaadden, hun verleden. Hij heeft hier begrip voor.

Maar wie gaat dat betalen ?



Citaat:
Citaat:

Waar we ons ook vragen over stellen is hoe een dergelijk centrum financieel wordt gerund. Zonder enige twijfel wordt het merendeel gedragen door staatstoelagen, dus door de Belgische belastingplichtige. Het kan niet anders of ook de gemeente en diverse gemeentelijke organisaties moeten bijspringen. Dus met geld van de Menense belastingplichtige. Of het geld goed wordt besteed is waarschijnlijk geen breekpunt maar er wordt oh zo weinig over verteld. Dat de mensen in het centrum goed worden verzorgd is een eis die we durven en moeten onderschrijven. De mate waarin, is een overweging die we ons ook moeten en durven stellen als we de Menenaar zien aanschuiven voor voedselpaketten.


Als ziener en VB gemeenteraadslid houdt Johan niet van details zoals begrotingen. Hij heeft geen visie op geldelijke zaken. Cijfers ontwaart hij niet in zijn kristallen bol en het napluizen van begrotingen van de overheid, van de Federale en Nationale Regeringen of zelfs van de gemeenteraad : daar doet hij niet aan mee. Hij stelt zijn vragen niet aan de gemeenteambtenaren, alhoewel hij daar alle kans en recht toe heeft maar aan ons. Hier maakt hij een klein politiek foutje maar kom. Hij vindt dat er weinig over wordt verteld, over al die zaken. Gelukkig maar is hij heel sociaal en vindt hij dat de mensen goed moeten verzorgd worden.
Plots heeft hij weer een vizioen: Menenaren die aanschuiven voor voedselpakketten. In de folder zit een foto van een paar dompelaars die met een paard een aantal voedselpakketten zijn gaan halen. De foto dateert van vorige eeuw.


Maar Johan ziet in dat er aan al deze welwillendheid grenzen zijn: het mag dus niet leiden tot discriminatie !


Citaat:
Citaat:

In zekere zin kunnen we het geheel nog onderschrijven doch wanneer de modale Menenaar zich geplaatst ziet tegenover discriminatie van de eigen bevolking dan gaan de poppen aan het dansen.
Wie ooit een aanvraag heeft ingediend voor een sociaIe woning kan daarvan meepraten.
Niet alleen wordt men op een ellenlange wachtlijst geplaatst. tevens moet men al een geruime tijd in Menen ingeschreven zijn vooraleer men in aanmerking komt voor een sociale woning.
Wat ziet men gebeuren? Een regelrechte discriminatie van de eigen bevolking. Uit het niets komen er plotseling vreemde gezinnen een huis inpalmen zonder aan al de gestelde eisen te voldoen. Ze hebben daarbij het recht om zich te beroepen op de gemeente om een ganse inboedel aan te schaffen. Vaak gaat het dan nog om nieuw verpakt meubilair waar autochtonen zich moeten behelpen met oud meubilair uit de gekende tweedehandswinkel.


Als rechtgeaard humanist en voorvechter van het algemeen belang vecht Johan tegen discriminatie. Men kan hem dat niet kwalijk nemen. Johan heeft op basis van zijn helderziendheid een grote verdienste. Hij heeft de grote discriminatie van de autochtone Menenaar vastgesteld en streeft naar rechtvaardigheid.
Men dient in elk geval aan te dringen bij de voorzitter van het OCMW van Menen dat Johan en zijn familie als ze nog eens bij het OCMW terecht komen minstens designmeubelen en een villa verdienen!
Maar wie heeft dit allemaal op zijn kerfstok? Welke mantelorganisaties van het Rode Kruis (Rood is al een indicatie !) zit hier achter?
Johan weet het:

Citaat:

Citaat:
Allochtonen zijn niet altijd vertrouwd met de nutsvoorzieningen en de aankleding van de huizen die ze betrekken. Het komt dan ook vaak voor dat de huizen naderhand rijp zijn voor de sloop.
Is het dan de fout van de allochtonen? Geenszins.
De enige en grote fout ligt zonder enige twijfel bij de regering, opvangsttehuizen, doorstromingshuizen, de gemeentelijke diensten en het OCMW.



Deze arme allochtonen zijn het alvast niet, de sukkels zijn zo ten achter dat ze het belang van mooie voorzieningen zelf niet begrijpen en dat ze deze per ongeluk slopen. De échte verantwoordelijken zijn natuurlijk degenen die afhangen van het Rode Kruis dat met zijn "vertakkingen en voelvingers" de boel heeft verziekt.
Maar hoe ging dat dan concreet in zijn werk, welke euvele politiek ligt aan de basis van al deze ellende en discriminatie van de gewone Menenaar?



Citaat:
Citaat:

Wij vinden het ongehoord om allochtonen in onze maatschappij los te laten zonder een degelijke inburgering die verder moet gaan dan een loutere inburgeringscursus. Het is niet voldoende om die mensen aan te leren dat Vlamingen van friet houden.
De betutteling en de haast infantiele zorg die besteed wordt om allochtonen zich hier thuis te laten voelen is een aanfluiting van elke vorm aan waarden. Men dient er de allochtonen niet mee want die lachen gewoon met onze waarden. In hun thuisland wordt een andere taal gehanteerd.

Men dient er ook onze cultuur niet mee want autochtonen verdragen die betutteling niet. Zeker niet als ze dan nog eens voorrang krijgen op de eigen bevolking. De onnozelheid van de instanties zorgt ervoor dat de allochtonen zich een meerderwaardigheidsgevoel kunnen aanmeten.


Naast het discrimineren van de eigen bevolking betuttelt de overheid (het Rode Kruis en haar vertakkingen) de allochtonge medemens. In plaats van hen dan nog te leren hoe ze in hun nieuwe huizen en met hun exquize meubilair moeten omgaan leert men hen domme dingen over Vlamingen (dat ze friet eten) en wil men hen zich hier laten thuisvoelen. Die mensen lachen daar natuurlijk mee. In de thuislanden is geen friet. En Vlaanderen is een aander soort thuisland. Hier wordt gediscrimineerd tegenover de EIGEN bevolking, buitenlanders hebben daar geen respect voor. Natuurlijk kweekt dat bij die mensen meerderwaardigheidsgevoelens, wat bijna vanzelf komt als ge ziet dat de anderen zich zelf discrimineren.
Deze aanpak leidt tot een volledige verloedering van iedereen. Niet alleen de mantelorganisaties van het Rode Kruis maar de allochtone bevolking zelf discrimineren de eigen bevolking!


Citaat:

Citaat:
De modale Vlaamse burger word geïntimiteerd én zowel door de overheid als door de allochtone gemeenschap.
Onze vrouwen worden vernederd en uitgespuwd, men vindt het de doodgewoonste zaak van de wereld om onze vrouwen al hoeren te bestempelen.
De grootste cultuurshock die men Vlaanderen kon aandoen was wel degelijk de Vlamingen te verplichten op straffe van boete en zware sancties een leefwereld op te nemen die in het geheel niet strookt met de onze. Daarbij is het maar al te duidelijk geweten dat die zorg voor vreemdelingen niet voortkom uit een menslievende bezorgdheid maar ui louter politieke overwegingen. Waar een inburgering jaren en jaren vraagt om cultureel te nivelleren heeft onze regering door het stellen van zware sancties deze nivellering ongedaan gemaakt en verplichtend gesteld.




Johan is duidelijk geen voorstander van de inburgeringspolitiek. De zware boetes en sancties die deze moesten afdwingen, en waar hij nog altijd samen met zijn partijgenoten is voor aan het afbetalen, de beledigingen aan zijn vrouw en dochters: hij ziet dat niet meer zitten. Het is niet omdat een mens een beetje sukkelt omdat hij zware boeten moet betalen dat ze zijn vrouw direct moeten verdenken om de kas te vullen door wat ontucht te bedrijven met allochtonen.
Niet alleen geeft men zware boetes, zoals bij de autos, maar men wil tegelijk de nivellering ongedaan maken én verplichtend stellen !
De regering weet dus niet wat ze doet. Het is a of b. De nivellering wég of de nivellering verplicht, niet alletwee tegelijk. Hierin kan iedereen Johan volgen.
Dit is tenminste duidelijk. Men kan niet het één en ook het ander.

Johan stelt andermaal de daders voor hun verantwoordelijk, zonder dubbelzinnigheden:


Citaat:

Ook het doorstromingshuis, de gemeente en het OCMW te Menen draagt een verpletterend verantwoordelijkheid tegenover de eigen bevolking. Waar is de transparantie waarmee, men zo graag goochelt? Zijn er in de gemeenteraad al ooit voorstellen geuit om de inburgering te bespreken van allochtonen die in Menen wonen.
Het Vlaams Belang mag die vragen niet stellen om de eenvoudige reden dat ze op voorhand onbespreekbaar zullen worden geacht. Zelf al zouden die door onze partij worden gesteld dan komt er geen antwoord.
Wij zullen moeten wachten tot onze partij wat meer gemeenteraadsleden telt en dat kan in 2006!


</I>Johan vindt dat er geen transparantie is in Menen, hij verwijt de gemeenteraad waarin hij zetelt om het probleem van de inburgering niet ter sprake te hebben gebracht. Kleine geesten zullen zeggen dat hij dat zelf moest gedaan hebben: hij countert dit door te stellen dat er toch geen antwoord zou komen.
Johan is een ziener. Hij zal nooit dingen doen waarvan hij weet dat ze zinloos zijn. Hij kent heden, verleden en toekomst zoals geen. Hierdoor zegt hij dat we op onze honger moeten blijven om meer te vernemen tot na de gemeenteraadsverkiezingen. Johan weet immers dat om mondig te zijn het VB minstens drie mandatarissen nodig heeft in de gemeenteraad: één die kan lezen, één die kan schrijven en één met zienersgaven.
De verkiezingsstrijd in Menen zal HARD zijn !

eric feremans.
[/size]


[size=1]Before any edits, post was:
--------------------------------

De strijd in Menen zal HARD zijn !
Op kosten van de gemeenschap, met de zeshonderd miljoen overheidsgelden die ze jaarlijks krijgen van ons allemaal, heeft het Vlaams Belang een kleurenfolder verstuurd naar alle bewoners van Menen.

Twee bladzijden ervan mochten gevuld worden door de plaatselijke boegbeelden. Een ervan, Johan Vanhauwaert (fraktievoorzitter VB) pleegt hierin een lokale bijdrage.
Met veel belangstelling hebben ik dit gelezen. Het is overigens een folder die door alle partijen met veel plezier (understatement) is gelezen. Nu deze ook op het internet verschijnt kan eenieder meegenieten.

In Menen, waar een groot deel van de bevolking bijna op de grens met Frankrijk leeft is het normaal dat men niet al te parochiaal denkt.
De gemeente Halewijn, die in Frankrijk ligt, vormt in feite één geheel met deze grensstad. Vele bewoners zijn verwant met Fransen, die ze "fransmans" noemen, werken er mee samen en voeren er handel mee.
Een partij die het moet hebben van vreemdelingenhaat zou zich hier tenvolle kunnen springen op de veeltaligheid die in Menen floreert, voor een deel is de commercie er tweetalig of ééntalig Frans. Zij zouden het kunnen hebben over de overlast die Fransen veroorzaken bij het parkeren. Ze zouden daar waarschijnlijk bot vangen. De Menenaars leven al jaren in peis en vree en vaak in de huwelijkse staat met hun Franse buren.
Daarenboven wordt deze partij niet plaatselijk bestuurd. Een goede rechtse partij heeft leiders die vanuit heel andere contreien de boel bestieren. Die bestuurders, die fuhrertjes, hebben het niet meer op Fransen gemunt, zelf niet op Walen: dat is namelijk niet meer in de mode. De nieuwe trends is "allochtonen" aanpakken en fulmineren op multi-culturaliteit.
Laat ons wel wezen. De cijfers helpen de blokkertjes niet en als er geen vijand is moet men die verzinnen. Een zwart schaap of een duivel creëren. En zo schept het Menense VB zijn eigen fantasiewereld. Maar laat ons de cijfers eens bekijken:

- Vlaanderen is een land met een sterke migratie, immigratie en emigratie. Als we beginnen in de Middeleeuwen dan brachten de Spanjaarden niet alleen het christendom mee maar ook de Moorse invloed. En Moren dat is niet alleen de Zwarte Piet, dat zijn de Marokanen.
Maar kom, dat is lang geleden. Tellen we vanaf 1830, van het ontstaan van België dan blijkt dat, sindsdien tot 2000 er vijf miljoen migranten naar ons landje trokken.
Het zal dus moeilijk zijn om een Vlaming te vinden die niet afstamt van een migrant. "Echte Vlamingen" vinden, vooral in Menen met een sinds jaren bestaande seizoenarbeid en eeuwenlange traditie van multiculturaliteit is niet mogelijk.
- 4 procent van de Belgische bevolking zou volgens de Koning Boudewijn Stichting van een land afkomstig zijn met overwegend Islamtische godsdienst. Indien we aannemen dat een flink stuk hiervan allang geassimileerd is, kan de "dreiging" die hier van uitgaat ook al niet de moeite zijn om er over te praten.


Je zou compassie krijgen met een partij die moet leven van het aankweken van angst.

Om nu een angstpscychose te creëren in Menen moet men wel over bijzonder veel verbeeldingskracht beschikken.
Er is zelfs geen moskee, eerder een protestantse kerk. "Allochtonen" zijn er nauwelijks te zien, het woord is trouwens in Menen quasi onbekend.
De Menense fractievoorzitter van het Vlaams Belang gebruikt zijn fantasie om een probleem te creëren. Mogen zijn woorden eeuwig bewaard blijven.
.

In het blaadje van deze partij wordt een stukje afgestaan aan de plaatselijke leiders. Hier wordt van verwacht dat ze bij de volgende gemeenteraadsverkiezingen het aantal zetels verdubbelen: van twee naar vier. En ze doen hun best.
Ik citeer het hele onvergetelijke documenten en ben zo vrij toe te lichten.

In een eerste paragraaf geeft de lokale paniekzaaier toe dat er geen reden is tot paniek :

Citaat:
Het zal de meeste Menenaars wel niet ontgaan zijn. In de straten van Menen worden meer en meer mensen opgemerkt die behoren tot het multi-cultureel patrimonium dat Menen rijk is.

Op zich geen wereldschokkend nieuws en zeker niet iets om er de slaap voor te laten. In de kennis dat Menen een doorstromingshuis bezit voor vluchtelingen en asielzoekers, is het dan ook zeer normaal dat ze worden opgemerkt in de straten van Menen.

Er is geen reden tot paniek, alhoewel er nu toch blijkbaar een beetje mensen zouden worden opgemerkt die "behoren tot het multi-cultureel patrimonium" dat Menen rijk is. Wij begrijpen wel wat de brave man hiermede bedoelt, met "multi-cultureel patrimonium" maar hij zegt het verkeerd. Want iets wat tot ons erfgoed behoort is zeker iets waardevols. De goede man heeft schrik om de bak in te vliegen voor racisme of zoals later blijkt om boetes te betalen, en hij doet dus zijn best om die te vermijden.


Heeft de goede man geen schrik van zijn multi-cultureel patrimonium dan heeft hij echter wel schrik voor, of all things, HET RODE KRUIS !


Citaat:


Tot hier is dit allemaal best te begrijpen maar bij enig nadenken komt er wel een bedenking naar boven die niet zo goed te verklaren is.

Achter een dergelijk doorstromingshuis zit er uiteraard een organisatie,en in die organisatie . zetelen allerhande machtsstructuren. Het Rode Kruis leidt dit centrum maar heeft uiteraard zijn vertakkingen en voelvingers met het OCMW, het Stadsbestuur en de vele VZW's die Menen rijk is.



</I>

Bedenkingen opperende die hij zelf niet goed te verklaren vindt zegt hij het een en het ander dat niet goed te begrijpen is.
Het Rode Kruis-Vlaanderen wordt hier op zijn Bloks in een verdacht daglicht gesteld. Maar is hier nu niets van aan? Je weet maar nooit. De slogan "Mensen helpen, daar doen we het voor" (Rode Kruis slogan) lijkt inderdaad verdacht. Zomaar iedereen helpen? Dat ligt niet in de lijn van het Belang (eigen volk eerst). Daarenboven heeft het Rode Kruis vertakkingen over de gehele wereld, ze heeft zelf een vertakking die "Rode Halve Maan" heet - voor die mensen die niet christelijk zijn maar islamitisch.
Het "zetelen in machtsstructuren" is iets bijzonder beangstigend. Wij hebben nog niet kunnen achterhalen wat het betekent maar het moet gezegd : dat belooft niet veel goeds. Voelvingers hebben met het OCMW, het stadsbestuur en vele VZW's: daar is allicht nopg meer aan de hand! Allicht is er een obscure samenszwering, zelf een complot aan de gang.
Maar wat is er aan de hand, beste Johan? Wij zitten vol spanning en ongerustheid te wachten.

Johan geeft nog wat verdere toelichting over de geheimzinnige werking van Het Rode Kruis met zijn ongure organisatie ter plaats, het Doorstromingshuis:

Citaat:
Omtrent de werking van het Doorstromingshuis komt zeer weinig in de openbaarheid. Een Open- Deurdag is nu net niet, wat we bedoelen. Het is te eenvoudig om het geheel op een dag zo rooskleurig mogelijk voor te stellen.

Wat ons werkelijk interesseert zijn zaken die niet naar buiten worden gedragen.
De vraag of dergelijke instellingen tegenover de gemeenschap, die ze tenslotte onderhouden,een open en eerlijke informatie moeten doorspelen blijft onbeantwoord.

Die zin klopt niet maar we verstaan het wel hoor Johan:


Die vraag moet niet onbeantwoord blijven, Johan ! Zij moeten dat zeker en vast doen ! Maar waarom ze geen opendeurdagen mogen geven is dan weer niet zo duidelijk.

En zaken die niet bestaan kan je niet naar buiten brengen. Maar je bedoelt waarschijnlijk dat jij er wel weet van hebt, we hebben je door ! Maar Johan, als fractieleider van de slimste partij van Vlaanderen moet je dat toch kwijt kunnen in de gemeenteraad? Zeg het ons aub. Want als je aantal gemeenteraadsleden verdubbeld is het te laat: dan gaan jullie dubbel zwijgen en dan weten we nooit niks meer over zaken die ons interesseren en die jij niet naar buiten draagt !

Gelukkig gaat Johan verder en geeft ons meer precieze informatie over wat hem verontrust:

Citaat:


Ais doorstromingshuis moet een dergelijk centrum beschikken over een uitgebreide administratie. Over wie gaat het, vanwaar komen ze, hoelang blijven ze en waar gaan ze naar toe. Zelfs zonder enig opzoekingswerk durven we nu al stellen dat er zich tussen de gegevens grote hiaten bevinden.

</I>

Johan vindt dat er een uitgebreide administratie moet zijn voor de plegers van geheime daden, het Rode Kruis. Hij is hierin zeker niet gierig of minder nog hangt hij de liberaal uit die direct de luie ambtenaren naar huis zou sturen die toch geen cijfers produceren of juist alleen maar cijfers. Het Vlaams Belang wordt zich er immers van bewust dat schelden op ambtenaren niet goed uitdraait bij het tellen van de stemmen na verkiezingen. Zelf steuntrekkers worden niet geviseerd in dit stuk. Men heeft bijgeleerd ! Het Belang ziet in dat men moet schelden op mensen die NIET mogen stemmen, daarom waren ze ook tegen het stemrecht voor buitenlanders !

Alhoewel we eigenlijk niet weten of die administratie er is of niet is, of die nu al dan niet verslagen hebben, rapporten en of ze die al of niet publiceren heeft Johan vragen waar hij BLIJFT mee zitten. Maar kijk: hij heeft geen administratie nodig ! Zonder enig opsporingswerk, niet gestoord door énige kennis ZIET Johan dat er zich in deze gegevens (die dus misschien alleens niet bijgehouden worden!) dat er in deze hypothetische gegevens HIATEN zijn.
Zoiets zet aan tot bewondering. Allicht zullen andere partijen, om maar enige kans te maken om de volgende gemeenteraadsverkiezingen te overleven nu ook ZIENERS moeten op de lijst plaatsen. Johan en zijn maten zijn iedereen te vlug af !

Johan deelt zijn voorkennis, zijn metafysische helderziendheid met ons, gewone stervelingen:


Citaat:

De mensen die er komen aankloppen of ernaartoe verwezen werden hebben reeds heel wat watertjes doorzwommen voor ze in Menen terecht kwamen. Enige negatieve ervaringen kan voldoende zijn om mensen zonder geld en toekomst. de grens over te jagen. Hoe zou je zelf zijn!



Johan weet niet alleen de cijfers: hij kent het verleden van die mensen, de oceanen die zij doorwaadden, hun verleden. Hij heeft hier begrip voor.

Maar wie gaat dat betalen ?



Citaat:

Waar we ons ook vragen over stellen is hoe een dergelijk centrum financieel wordt gerund. Zonder enige twijfel wordt het merendeel gedragen door staatstoelagen, dus door de Belgische belastingplichtige. Het kan niet anders of ook de gemeente en diverse gemeentelijke organisaties moeten bijspringen. Dus met geld van de Menense belastingplichtige. Of het geld goed wordt besteed is waarschijnlijk geen breekpunt maar er wordt oh zo weinig over verteld. Dat de mensen in het centrum goed worden verzorgd is een eis die we durven en moeten onderschrijven. De mate waarin, is een overweging die we ons ook moeten en durven stellen als we de Menenaar zien aanschuiven voor voedselpaketten.

</I>
Als ziener en VB gemeenteraadslid houdt Johan niet van details zoals begrotingen. Hij heeft geen visie op geldelijke zaken. Cijfers ontwaart hij niet in zijn kristallen bol en het napluizen van begrotingen van de overheid, van de Federale en Nationale Regeringen of zelfs van de gemeenteraad : daar doet hij niet aan mee. Hij stelt zijn vragen niet aan de gemeenteambtenaren, alhoewel hij daar alle kans en recht toe heeft maar aan ons. Hier maakt hij een klein politiek foutje maar kom. Hij vindt dat er weinig over wordt verteld, over al die zaken. Gelukkig maar is hij heel sociaal en vindt hij dat de mensen goed moeten verzorgd worden.
Plots heeft hij weer een vizioen: Menenaren die aanschuiven voor voedselpakketten. In de folder zit een foto van een paar dompelaars die met een paard een aantal voedselpakketten zijn gaan halen. De foto dateert van vorige eeuw.


Maar Johan ziet in dat er aan al deze welwillendheid grenzen zijn: het mag dus niet leiden tot discriminatie !


Citaat:

In zekere zin kunnen we het geheel nog onderschrijven doch wanneer de modale Menenaar zich geplaatst ziet tegenover discriminatie van de eigen bevolking dan gaan de poppen aan het dansen.
Wie ooit een aanvraag heeft ingediend voor een sociaIe woning kan daarvan meepraten.
Niet alleen wordt men op een ellenlange wachtlijst geplaatst. tevens moet men al een geruime tijd in Menen ingeschreven zijn vooraleer men in aanmerking komt voor een sociale woning.
Wat ziet men gebeuren? Een regelrechte discriminatie van de eigen bevolking. Uit het niets komen er plotseling vreemde gezinnen een huis inpalmen zonder aan al de gestelde eisen te voldoen. Ze hebben daarbij het recht om zich te beroepen op de gemeente om een ganse inboedel aan te schaffen. Vaak gaat het dan nog om nieuw verpakt meubilair waar autochtonen zich moeten behelpen met oud meubilair uit de gekende tweedehandswinkel.

</I>
Als rechtgeaard humanist en voorvechter van het algemeen belang vecht Johan tegen discriminatie. Men kan hem dat niet kwalijk nemen. Johan heeft op basis van zijn helderziendheid een grote verdienste. Hij heeft de grote discriminatie van de autochtone Menenaar vastgesteld en streeft naar rechtvaardigheid.
Maar wie heeft dit allemaal op zijn kerfstok? Welke mantelorganisaties van het Rode Kruis (Rood is al een indicatie !) zit hier achter?
Johan weet het:

Citaat:

Allochtonen zijn niet altijd vertrouwd met de nutsvoorzieningen en de aankleding van de huizen die ze betrekken. Het komt dan ook vaak voor dat de huizen naderhand rijp zijn voor de sloop.
Is het dan de fout van de allochtonen? Geenszins.
De enige en grote fout ligt zonder enige twijfel bij de regering, opvangsttehuizen, doorstromingshuizen, de gemeentelijke diensten en het OCMW.


Deze arme allochtonen zijn het alvast niet, de sukkels zijn zo ten achter dat ze het belang van mooie voorzieningen zelf niet begrijpen en dat ze deze per ongeluk slopen. De échte verantwoordelijken zijn natuurlijk degenen die afhangen van het Rode Kruis dat met zijn "vertakkingen en voelvingers" de boel heeft verziekt.
Maar hoe ging dat dan concreet in zijn werk, welke euvele politiek ligt aan de basis van al deze ellende en discriminatie van de gewone Menenaar?



Citaat:

Wij vinden het ongehoord om allochtonen in onze maatschappij los te laten zonder een degelijke inburgering die verder moet gaan dan een loutere inburgeringscursus. Het is niet voldoende om die mensen aan te leren dat Vlamingen van friet houden.
De betutteling en de haast infantiele zorg die besteed wordt om allochtonen zich hier thuis te laten voelen is een aanfluiting van elke vorm aan waarden. Men dient er de allochtonen niet mee want die lachen gewoon met onze waarden. In hun thuisland wordt een andere taal gehanteerd.

Men dient er ook onze cultuur niet mee want autochtonen verdragen die betutteling niet. Zeker niet als ze dan nog eens voorrang krijgen op de eigen bevolking. De onnozelheid van de instanties zorgt ervoor dat de allochtonen zich een meerderwaardigheidsgevoel kunnen aanmeten.


</I>Naast het discrimineren van de eigen bevolking betuttelt de overheid (het Rode Kruis en haar vertakkingen) de allochtonge medemens. In plaats van hen dan nog te leren hoe ze in hun nieuwe huizen en met hun exquize meubilair moeten omgaan leert men hen domme dingen over Vlamingen (dat ze friet eten) en wil men hen zich hier laten thuisvoelen. Die mensen lachen daar natuurlijk mee. In de thuislanden is geen friet. En Vlaanderen is een aander soort thuisland. Hier wordt gediscrimineerd tegenover de EIGEN bevolking, buitenlanders hebben daar geen respect voor. Natuurlijk kweekt dat bij die mensen meerderwaardigheidsgevoelens, wat bijna vanzelf komt als ge ziet dat de anderen zich zelf discrimineren.
Deze aanpak leidt tot een volledige verloedering van iedereen. Niet alleen de mantelorganisaties van het Rode Kruis maar de allochtone bevolking zelf discrimineren de eigen bevolking!


Citaat:

De modale Vlaamse burger word geïntimiteerd én zowel door de overheid als door de allochtone gemeenschap.
Onze vrouwen worden vernederd en uitgespuwd, men vindt het de doodgewoonste zaak van de wereld om onze vrouwen al hoeren te bestempelen.
De grootste cultuurshock die men Vlaanderen kon aandoen was wel degelijk de Vlamingen te verplichten op straffe van boete en zware sancties een leefwereld op te nemen die in het geheel niet strookt met de onze. Daarbij is het maar al te duidelijk geweten dat die zorg voor vreemdelingen niet voortkom uit een menslievende bezorgdheid maar ui louter politieke overwegingen. Waar een inburgering jaren en jaren vraagt om cultureel te nivelleren heeft onze regering door het stellen van zware sancties deze nivellering ongedaan gemaakt en verplichtend gesteld.




</I>johan is duidelijk geen voorstander van de inburgeringspolitiek. De zware boetes en sancties die deze moesten afdwingen, en waar hij nog altijd samen met zijn partijgenoten is voor aan het afbetalen, de beledigingen aan zijn vrouw en dochters: hij ziet dat niet meer zitten. Het is niet omdat een mens een beetje sukkelt omdat hij zware boeten moet betalen dat ze zijn vrouw direct moeten verdenken om de kas te vullen door wat ontucht te bedrijven met allochtonen.
Niet alleen geeft men zware boetes, zoals bij de autos, maar men wil tegelijk de nivellering ongedaan maken én verplichtend stellen !
De regering weet dus niet wat ze doet. Het is a of b. De nivellering wég of de nivellering verplicht, niet alletwee tegelijk. Hierin kan iedereen Johan volgen.
Dit is tenminste duidelijk. Men kan niet het één en ook het ander.

Johan stelt andermaal de daders voor hun verantwoordelijk, zonder dubbelzinnigheden:


Citaat:

Ook het doorstromingshuis, de gemeente en het OCMW te Menen draagt een verpletterend verantwoordelijkheid tegenover de eigen bevolking. Waar is de transparantie waarmee, men zo graag goochelt? Zijn er in de gemeenteraad al ooit voorstellen geuit om de inburgering te bespreken van allochtonen die in Menen wonen.
Het Vlaams Belang mag die vragen niet stellen om de eenvoudige reden dat ze op voorhand onbespreekbaar zullen worden geacht. Zelf al zouden die door onze partij worden gesteld dan komt er geen antwoord.
Wij zullen moeten wachten tot onze partij wat meer gemeenteraadsleden telt en dat kan in 2006!


</I>Johan vindt dat er geen transparantie is in Menen, hij verwijt de gemeenteraad waarin hij zetelt om het probleem van de inburgering niet ter sprake te hebben gebracht. Kleine geesten zullen zeggen dat hij dat zelf moest gedaan hebben: hij countert dit door te stellen dat er toch geen antwoord zou komen.
Johan is een ziener. Hij zal nooit dingen doen waarvan hij weet dat ze zinloos zijn. Hij kent heden, verleden en toekomst zoals geen. Hierdoor zegt hij dat we op onze honger moeten blijven om meer te vernemen tot na de gemeenteraadsverkiezingen. Johan weet immers dat om mondig te zijn het VB minstens drie mandatarissen nodig heeft in de gemeenteraad: één die kan lezen, één die kan schrijven en één met zienersgaven.
De verkiezingsstrijd in Menen zal HARD zijn !

eric feremans.
[/size]
[/edit]

Laatst gewijzigd door ericferemans : 28 juni 2005 om 15:12.
ericferemans is offline  
Oud 28 juni 2005, 15:01   #4
Zwarte Spion
Banneling
 
 
Zwarte Spion's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 maart 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 1.997
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ericferemans
...
Bedankt om de teksten online te zetten zodat iedereen onze Krant kan lezen.

Er zitten dus foute beweringen in de tekst van het Vlaams Belang en zo hoort het ook!
Zwarte Spion is offline  
Oud 28 juni 2005, 15:21   #5
Yossarian
Parlementslid
 
Yossarian's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 1.601
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zwarte Spion
Zoals dit bevoorbeeld...
(een beetje spam zal ik maar zeggen, ondertussen staat het er toch maar op!)

Tiens, die schreeuwlelijke pisgele flyer is toch niet van het VB, maar van het NJSV. Nochtans hoor ik het Verzamelde Geblokte hier altijd bij hoog en bij laag beweren dat het N(J)SV een onafhankelijke organisatie is. (vooral als je hen confronteert met de openlijk neonazistische inhoud van 'Branding' en 'Signaal')
Yossarian is offline  
Oud 28 juni 2005, 15:23   #6
Yossarian
Parlementslid
 
Yossarian's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 1.601
Standaard

Weet er overigens iemand wat een "consumatie" is?
Yossarian is offline  
Oud 28 juni 2005, 15:28   #7
Zwarte Spion
Banneling
 
 
Zwarte Spion's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 maart 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 1.997
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yossarian
Tiens, die schreeuwlelijke pisgele flyer is toch niet van het VB, maar van het NJSV. Nochtans hoor ik het Verzamelde Geblokte hier altijd bij hoog en bij laag beweren dat het N(J)SV een onafhankelijke organisatie is. (vooral als je hen confronteert met de openlijk neonazistische inhoud van 'Branding' en 'Signaal')
NJSV is partij-onafhankelijk, ik greep enkel de gelegenheid aan om even reklame te maken voor de club waar ikzelf nog praeses van geweest ben!

Deze advertentie zal trouwens nergens terug te vinden zijn in een blaadje van de Partij.

(consumatie zal de volkse vertaling zijn van consumptie, neem het de scholiertjes niet kwalijk hé!)
Zwarte Spion is offline  
Oud 28 juni 2005, 15:29   #8
ericferemans
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
ericferemans's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 april 2005
Berichten: 12.883
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yossarian
Weet er overigens iemand wat een "consumatie" is?


[size=4]De islam kent dit begrip (consumatie):[/size]

geciteerd uit hier

Citaat:
3. Moeder der gelovigen; Aïsha bint Abu Bakr As-siddieq, moge Allah met haar tevreden zijn
De profeet trouwde met haar in Shawal van het jaar 11 na het gezantschap, een jaar na het huwelijk met Sawdah. Ze was zes jaar. De [size=3]consumatie[/size] vond echter plaats toen zij negen jaar was. Zij was de enige maagd die Mohammed huwde en een van de beste geleerden onder de vrouwen in de leer van de Islam. Ze bekleedde een zeer bijzondere positie onder de moslimvrouwen, stierf 17 Ramadan in het jaar 57 of 58 hijri en is begraven in Albaqi'e.
wij wijzen er de jonge blokkertjes of aanverwanten op
- dat consummeren gratis moet omdat het anders prostitutie is. Hierin zijn ze dus correct.
- Het mag niet in het openbaar, dat noemt men openbare schending van de goede zeden.
- De wettelijke leeftijd van consumatie ligt hoger dan in de tijd van Mohammed.
- consumatie van een biertje is overigens correct Nederlands. Het is alleen wat oudbollig. Het staat perfect op jullie affiche. Doe zo voort

@ zwarte spion:
Met veel dank voor deze grappige poster ![edit]
[size=1]Edit:[/size]
[size=1]After edit by ericferemans on 28-06-2005 at 16:55
Reason:
--------------------------------

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yossarian
Weet er overigens iemand wat een "consumatie" is?


[size=4]De islam kent dit begrip (consumatie):[/size]

geciteerd uit hier

Citaat:
3. Moeder der gelovigen; Aïsha bint Abu Bakr As-siddieq, moge Allah met haar tevreden zijn
De profeet trouwde met haar in Shawal van het jaar 11 na het gezantschap, een jaar na het huwelijk met Sawdah. Ze was zes jaar. De [size=3]consumatie[/size] vond echter plaats toen zij negen jaar was. Zij was de enige maagd die Mohammed huwde en een van de beste geleerden onder de vrouwen in de leer van de Islam. Ze bekleedde een zeer bijzondere positie onder de moslimvrouwen, stierf 17 Ramadan in het jaar 57 of 58 hijri en is begraven in Albaqi'e.
wij wijzen er de jonge blokkertjes of aanverwanten op
- dat consummeren gratis moet omdat het anders prostitutie is. Hierin zijn ze dus correct.
- Het mag niet in het openbaar, dat noemt men openbare schending van de goede zeden.
- De wettelijke leeftijd van consumatie ligt hoger dan in de tijd van Mohammed.
- consumatie van een biertje is overigens correct Nederlands. Het is alleen wat oudbollig. Het staat perfect op jullie affiche. Doe zo voort

@ zwarte spion:
Met veel dank voor deze grappige poster ![/size]

[size=1]Edit:[/size]
[size=1]After edit by ericferemans on 28-06-2005 at 16:44
Reason:
--------------------------------

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yossarian
Weet er overigens iemand wat een "consumatie" is?


[size=4]De islam kent dit begrip (consumatie):[/size]

geciteerd uit hier

Citaat:
3. Moeder der gelovigen; Aïsha bint Abu Bakr As-siddieq, moge Allah met haar tevreden zijn
De profeet trouwde met haar in Shawal van het jaar 11 na het gezantschap, een jaar na het huwelijk met Sawdah. Ze was zes jaar. De [size=3]consumatie[/size] vond echter plaats toen zij negen jaar was. Zij was de enige maagd die Mohammed huwde en een van de beste geleerden onder de vrouwen in de leer van de Islam. Ze bekleedde een zeer bijzondere positie onder de moslimvrouwen, stierf 17 Ramadan in het jaar 57 of 58 hijri en is begraven in Albaqi'e.
wij wijzen er de jonge blokkertjes of aanverwanten op
- dat consumeren gratis moet omdat het anders prostitutie is. Hierin zijn ze dus correct.
- Het mag niet in het openbaar, dat noemt men openbare schending van de goede zeden.
- De wettelijke leeftijd van consumatie ligt hoger dan in de tijd van Mohammed.

@ zwarte spion:
Met veel dank voor deze grappige poster ![/size]

[size=1]Edit:[/size]
[size=1]After edit by ericferemans on 28-06-2005 at 16:44
Reason:
--------------------------------

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yossarian
Weet er overigens iemand wat een "consumatie" is?


[size=4]De islam kent dit begrip (consumatie):[/size]

geciteerd uit hier

Citaat:
3. Moeder der gelovigen; Aïsha bint Abu Bakr As-siddieq, moge Allah met haar tevreden zijn
De profeet trouwde met haar in Shawal van het jaar 11 na het gezantschap, een jaar na het huwelijk met Sawdah. Ze was zes jaar. De consumatie vond echter plaats toen zij negen jaar was. Zij was de enige maagd die Mohammed huwde en een van de beste geleerden onder de vrouwen in de leer van de Islam. Ze bekleedde een zeer bijzondere positie onder de moslimvrouwen, stierf 17 Ramadan in het jaar 57 of 58 hijri en is begraven in Albaqi'e.
wij wijzen er de jonge blokkertjes of aanverwanten op
- dat consumeren gratis moet omdat het anders prostitutie is. Hierin zijn ze dus correct.
- Het mag niet in het openbaar, dat noemt men openbare schending van de goede zeden.
- De wettelijke leeftijd van consumatie ligt hoger dan in de tijd van Mohammed.

@ zwarte spion:
Met veel dank voor deze grappige poster ![/size]

[size=1]Edit:[/size]
[size=1]After edit by ericferemans on 28-06-2005 at 16:43
Reason:
--------------------------------

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yossarian
Weet er overigens iemand wat een "consumatie" is?


De islam kent dit begrip:

geciteerd uit hier

Citaat:
3. Moeder der gelovigen; Aïsha bint Abu Bakr As-siddieq, moge Allah met haar tevreden zijn
De profeet trouwde met haar in Shawal van het jaar 11 na het gezantschap, een jaar na het huwelijk met Sawdah. Ze was zes jaar. De consumatie vond echter plaats toen zij negen jaar was. Zij was de enige maagd die Mohammed huwde en een van de beste geleerden onder de vrouwen in de leer van de Islam. Ze bekleedde een zeer bijzondere positie onder de moslimvrouwen, stierf 17 Ramadan in het jaar 57 of 58 hijri en is begraven in Albaqi'e.
wij wijzen er de jonge blokkertjes of aanverwanten op
- dat consumeren gratis moet omdat het anders prostitutie is. Hierin zijn ze dus correct.
- Het mag niet in het openbaar, dat noemt men openbare schending van de goede zeden.
- De wettelijke leeftijd van consumatie ligt hoger dan in de tijd van Mohammed.

@ zwarte spion:
Met veel dank voor deze grappige poster ![/size]

[size=1]Edit:[/size]
[size=1]After edit by ericferemans on 28-06-2005 at 16:42
Reason:
--------------------------------

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yossarian
Weet er overigens iemand wat een "consumatie" is?


De islam kent dit begrip:

geciteerd uit hier

Citaat:
3. Moeder der gelovigen; Aïsha bint Abu Bakr As-siddieq, moge Allah met haar tevreden zijn
De profeet trouwde met haar in Shawal van het jaar 11 na het gezantschap, een jaar na het huwelijk met Sawdah. Ze was zes jaar. De consumatie vond echter plaats toen zij negen jaar was. Zij was de enige maagd die Mohammed huwde en een van de beste geleerden onder de vrouwen in de leer van de Islam. Ze bekleedde een zeer bijzondere positie onder de moslimvrouwen, stierf 17 Ramadan in het jaar 57 of 58 hijri en is begraven in Albaqi'e.
wij wijzen er de jonge blokkertjes of aanverwanten op dat consumeren gratis moet omdat het anders prostitutie is. Hierin zijn ze dus correct.
Het mag niet in het openbaar, dat noemt men openbare schending van de goede zeden.
De wettelijke leeftijd van consumatie ligt hoger dan in de tijd van Mohammed.
@ zwarte piano:
Met veel dank voor deze grappige poster ![/size]

[size=1]Edit:[/size]
[size=1]After edit by ericferemans on 28-06-2005 at 16:40
Reason:
--------------------------------

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yossarian
Weet er overigens iemand wat een "consumatie" is?


De islam kent dit begrip:

geciteerd uit hier

Citaat:
3. Moeder der gelovigen; Aïsha bint Abu Bakr As-siddieq, moge Allah met haar tevreden zijn
De profeet trouwde met haar in Shawal van het jaar 11 na het gezantschap, een jaar na het huwelijk met Sawdah. Ze was zes jaar. De consumatie vond echter plaats toen zij negen jaar was. Zij was de enige maagd die Mohammed huwde en een van de beste geleerden onder de vrouwen in de leer van de Islam. Ze bekleedde een zeer bijzondere positie onder de moslimvrouwen, stierf 17 Ramadan in het jaar 57 of 58 hijri en is begraven in Albaqi'e.
wij wijzen er de jonge blokkertjes of aanverwanten op dat consumeren gratis moet omdat het anders prostitutie is. Hierin zijn ze dus correct.
Het mag niet in het openbaar, dat noemt men openbare schending van de goede zeden.
De wettelijke leeftijd van consumatie ligt hoger dan in de tijd van Mohammed.

Met veel dank voor deze grappige poster ![/size]

[size=1]Edit:[/size]
[size=1]After edit by ericferemans on 28-06-2005 at 16:38
Reason:
--------------------------------

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yossarian
Weet er overigens iemand wat een "consumatie" is?
De islam kent dit begrip:

geciteerd uit hier

Citaat:
3. Moeder der gelovigen; Aïsha bint Abu Bakr As-siddieq, moge Allah met haar tevreden zijn
De profeet trouwde met haar in Shawal van het jaar 11 na het gezantschap, een jaar na het huwelijk met Sawdah. Ze was zes jaar. De consumatie vond echter plaats toen zij negen jaar was. Zij was de enige maagd die Mohammed huwde en een van de beste geleerden onder de vrouwen in de leer van de Islam. Ze bekleedde een zeer bijzondere positie onder de moslimvrouwen, stierf 17 Ramadan in het jaar 57 of 58 hijri en is begraven in Albaqi'e.
wij wijzen er de jonge blokkertjes of aanverwanten op dat consumeren gratis moet omdat het anders prostitutie is. Hierin zijn ze dus correct.
Het mag niet in het openbaar, dat noemt men openbare schending van de goede zeden.
De wettelijke leeftijd van consumatie ligt hoger dan in de tijd van Mohammed.

Met veel dank voor deze grappige poster ![/size]

[size=1]Edit:[/size]
[size=1]After edit by ericferemans on 28-06-2005 at 16:35
Reason:
--------------------------------

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yossarian
Weet er overigens iemand wat een "consumatie" is?
De islam kent dit begrip:

geciteerd uit hier

Citaat:
3. Moeder der gelovigen; Aïsha bint Abu Bakr As-siddieq, moge Allah met haar tevreden zijn
De profeet trouwde met haar in Shawal van het jaar 11 na het gezantschap, een jaar na het huwelijk met Sawdah. Ze was zes jaar. De consumatie vond echter plaats toen zij negen jaar was. Zij was de enige maagd die Mohammed huwde en een van de beste geleerden onder de vrouwen in de leer van de Islam. Ze bekleedde een zeer bijzondere positie onder de moslimvrouwen, stierf 17 Ramadan in het jaar 57 of 58 hijri en is begraven in Albaqi'e.
wij wijzen er de jonge blokkertjes of aanverwanten op dat consumeren gratis moet omdat het anders prostitutie is. Hierin zijn ze dus correct.
Het mag niet in het openbaar, dat noemt men openbare schending van de goede zeden.
De wettelijke leeftijd van consumatie ligt hoger dan in de tijd van Mohammed.[/size]

[size=1]Edit:[/size]
[size=1]After edit by ericferemans on 28-06-2005 at 16:34
Reason:
--------------------------------

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yossarian
Weet er overigens iemand wat een "consumatie" is?
De islam kent dit begrip:

geciteerd uit hier

Citaat:
3. Moeder der gelovigen; Aïsha bint Abu Bakr As-siddieq, moge Allah met haar tevreden zijn
De profeet trouwde met haar in Shawal van het jaar 11 na het gezantschap, een jaar na het huwelijk met Sawdah. Ze was zes jaar. De consumatie vond echter plaats toen zij negen jaar was. Zij was de enige maagd die Mohammed huwde en een van de beste geleerden onder de vrouwen in de leer van de Islam. Ze bekleedde een zeer bijzondere positie onder de moslimvrouwen, stierf 17 Ramadan in het jaar 57 of 58 hijri en is begraven in Albaqi'e.
wij wijzen er de jonge blokkertjes of aanverwanten op dat consumeren gratis moet omdat het anders prostitutie is. Hierin zijn ze dus correct.
Het mag niet inhet openbaar.
De leeftijd van consumatie ligt hoger dan in de tijd van Mohammed.[/size]

[size=1]Edit:[/size]
[size=1]After edit by ericferemans on 28-06-2005 at 16:30
Reason:
--------------------------------

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yossarian
Weet er overigens iemand wat een "consumatie" is?
De islam kent dit begrip:

geciteerd uit hier

3. Moeder der gelovigen; Aïsha bint Abu Bakr As-siddieq, moge Allah met haar tevreden zijn
De profeet trouwde met haar in Shawal van het jaar 11 na het gezantschap, een jaar na het huwelijk met Sawdah. Ze was zes jaar. De consumatie vond echter plaats toen zij negen jaar was. Zij was de enige maagd die Mohammed huwde en een van de beste geleerden onder de vrouwen in de leer van de Islam. Ze bekleedde een zeer bijzondere positie onder de moslimvrouwen, stierf 17 Ramadan in het jaar 57 of 58 hijri en is begraven in Albaqi'e.[/size]


[size=1]Before any edits, post was:
--------------------------------

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yossarian
Weet er overigens iemand wat een "consumatie" is?
De islam kent dit begrip:

3. Moeder der gelovigen; Aïsha bint Abu Bakr As-siddieq, moge Allah met haar tevreden zijn
De profeet trouwde met haar in Shawal van het jaar 11 na het gezantschap, een jaar na het huwelijk met Sawdah. Ze was zes jaar. De consumatie vond echter plaats toen zij negen jaar was. Zij was de enige maagd die Mohammed huwde en een van de beste geleerden onder de vrouwen in de leer van de Islam. Ze bekleedde een zeer bijzondere positie onder de moslimvrouwen, stierf 17 Ramadan in het jaar 57 of 58 hijri en is begraven in Albaqi'e.[/size]
[/edit]

Laatst gewijzigd door ericferemans : 28 juni 2005 om 15:55.
ericferemans is offline  
Oud 28 juni 2005, 15:30   #9
Pietje
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 22 mei 2004
Berichten: 30.550
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zwarte Spion
NJSV is partij-onafhankelijk
..........maar met een grote voorliefde voor het VB ??
Pietje is offline  
Oud 28 juni 2005, 15:34   #10
Zwarte Spion
Banneling
 
 
Zwarte Spion's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 maart 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 1.997
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pietje
..........maar met een grote voorliefde voor het VB ??
Logisch dat twee Vlaams Nationale verenigingen quasi dezelfde standpunten hebben...
Zwarte Spion is offline  
Oud 28 juni 2005, 15:35   #11
Zwarte Spion
Banneling
 
 
Zwarte Spion's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 maart 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 1.997
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ericferemans
De islam kent dit begrip:

geciteerd uit hier



wij wijzen er de jonge blokkertjes of aanverwanten op dat consumeren gratis moet omdat het anders prostitutie is. Hierin zijn ze dus correct.
Het mag niet inhet openbaar.
De leeftijd van consumatie ligt hoger dan in de tijd van Mohammed.
Wordt een leuke avond voor deze jongens lijkt me!
Zwarte Spion is offline  
Oud 28 juni 2005, 15:36   #12
Yossarian
Parlementslid
 
Yossarian's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 1.601
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zwarte Spion
NJSV is partij-onafhankelijk,
"VB-pamfletten", staat in de titel. Als zelfs een ex-praeses moeite heeft met het onderscheid, hoe wil je dan dat een arme linkiewinkie als ik het verschil zie



Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zwarte Spion
(consumatie zal de volkse vertaling zijn van consumptie, neem het de scholiertjes niet kwalijk hé!)
Ah "Volks", zoals in "eigen volk", "het Vlaamse volk", enz..
Komt waarschijnlijk van "consommation", een woord uit de taal van Molière. Dat ze op de grens met Frankrijk (in Menen bijvoorbeeld) zo'n fouten maken, tot daar aan toe. Maar zo pal in het Dietsche binnenland? Geef dat addergebroed maar gauw een inburgeringscursus![edit]
[size=1]Edit:[/size]
[size=1]After edit by Yossarian on 28-06-2005 at 16:36
Reason:
--------------------------------

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zwarte Spion
NJSV is partij-onafhankelijk,
"VB-pamfletten", staat in de titel. Als zelfs een ex-praeses moeite heeft met het onderscheid, hoe wil je dan dat een arme linkiewinkie als ik het verschil zie



Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zwarte Spion
(consumatie zal de volkse vertaling zijn van consumptie, neem het de scholiertjes niet kwalijk hé!)
Ah "Volks", zoals in "eigen volk", "het Vlaamse volk", enz..
Komt waarschijnlijk van "consommation", een woord uit de taal van Molière. Dat ze op de grens met Frankrijk (in Menen bijvoorbeeld) zo'n fouten maken, tot daar aan toe. Maar zo pal in het Dietsche binnenland? Geef dat addergebroed maar gauw een inburgeringscursus![/size]


[size=1]Before any edits, post was:
--------------------------------

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zwarte Spion
NJSV is partij-onafhankelijk,
"VB-pamfletten", staat in de titel. Als zelfs een ex-praeses moeite heeft met het onderscheid, hoe wil je dan dat een arme linkiewinkie als ik het verschil zie


[/quote]
(consumatie zal de volkse vertaling zijn van consumptie, neem het de scholiertjes niet kwalijk hé!)[/quote]

Ah "Volks", zoals in "eigen volk", "het Vlaamse volk", enz..
Komt waarschijnlijk van "consommation", een woord uit de taal van Molière. Dat ze op de grens met Frankrijk (in Menen bijvoorbeeld) zo'n fouten maken, tot daar aan toe. Maar zo pal in het Dietsche binnenland? Geef dat addergebroed maar gauw een inburgeringscursus![/size]
[/edit]

Laatst gewijzigd door Yossarian : 28 juni 2005 om 15:36.
Yossarian is offline  
Oud 28 juni 2005, 15:36   #13
Pietje
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 22 mei 2004
Berichten: 30.550
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zwarte Spion
Logisch dat twee Vlaams Nationale verenigingen quasi dezelfde standpunten hebben...
Zwijg dan maar gauw over "partij-onafhankelijk" 8)
Zonder hulp vh VB zouden dat soort clubjes trouwens niet kunnen overleven.
Pietje is offline  
Oud 28 juni 2005, 15:37   #14
Yossarian
Parlementslid
 
Yossarian's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 1.601
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ericferemans
De islam kent dit begrip:

geciteerd uit hier



wij wijzen er de jonge blokkertjes of aanverwanten op dat consumeren gratis moet omdat het anders prostitutie is. Hierin zijn ze dus correct.
Het mag niet in het openbaar, dat noemt men openbare schending van de goede zeden.
De wettelijke leeftijd van consumatie ligt hoger dan in de tijd van Mohammed.
Yossarian is offline  
Oud 28 juni 2005, 15:39   #15
Zwarte Spion
Banneling
 
 
Zwarte Spion's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 maart 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 1.997
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yossarian
Ah "Volks", zoals in "eigen volk", "het Vlaamse volk", enz..
Komt waarschijnlijk van "consommation", een woord uit de taal van Molière. Dat ze op de grens met Frankrijk (in Menen bijvoorbeeld) zo'n fouten maken, tot daar aan toe. Maar zo pal in het Dietsche binnenland? Geef dat addergebroed maar gauw een inburgeringscursus!
Ach ja, shizzel to the manizzle zal ook wel perfect Engels zijn zeker...

Laat die scholierkes maar doen, ze zijn goed bezig, ze vallen tenminste niet over pietlullige details, daarom ook dat ze vooruitkomen met hun vereniging!
Zwarte Spion is offline  
Oud 28 juni 2005, 15:40   #16
Zwarte Spion
Banneling
 
 
Zwarte Spion's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 maart 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 1.997
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pietje
Zwijg dan maar gauw over "partij-onafhankelijk" 8)
Zonder hulp vh VB zouden dat soort clubjes trouwens niet kunnen overleven.
Heb nooit één frank gezien van de Partij toen ik praeses was! Onze leden kwamen trouwens voor het grootste deel niet eens uit de Partij, NJSV is net iets radikaler...
Zwarte Spion is offline  
Oud 28 juni 2005, 15:44   #17
Yossarian
Parlementslid
 
Yossarian's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 1.601
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zwarte Spion
Heb nooit één frank gezien van de Partij toen ik praeses was! Onze leden kwamen trouwens voor het grootste deel niet eens uit de Partij, NJSV is net iets radikaler...
Yep, en daarna trekken ze een maatpak aan, gaan bij het VB en durven niet eens meer openlijk uit te komen voor hun zwarte ideologie. Omdat ze weten dat ze daar teveel kiezers mee afschrikken.
Yossarian is offline  
Oud 28 juni 2005, 15:45   #18
Zwarte Spion
Banneling
 
 
Zwarte Spion's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 maart 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 1.997
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yossarian
Yep, en daarna trekken ze een maatpak aan, gaan bij het VB en durven niet eens meer openlijk uit te komen voor hun zwarte ideologie. Omdat ze weten dat ze daar teveel kiezers mee afschrikken.
Als u het zegt.
Zwarte Spion is offline  
Oud 28 juni 2005, 17:43   #19
Flandriar
Lokaal Raadslid
 
Geregistreerd: 20 maart 2005
Berichten: 368
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zwarte Spion
Deze advertentie zal trouwens nergens terug te vinden zijn in een blaadje van de Partij.
__________________
[size=2][size=1]
[/size]
[/size]
Flandriar is offline  
Oud 28 juni 2005, 17:46   #20
ancapa
Secretaris-Generaal VN
 
ancapa's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 oktober 2003
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 20.121
Stuur een bericht via MSN naar ancapa
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yossarian
Weet er overigens iemand wat een "consumatie" is?
ja. gij niet ? een drankje, kan koffie of cola of pintje zijn in een café.
__________________
Stop het geknoei ! Vlaanderen op eigen kracht ! Volk wordt staat. Vlaanderen mijn land. Vlaanderen onafhankelijk. Gedaan met geven en toegeven ! 12 miljard euro Vlaams geld in Vlaamse handen ! Mooie woorden zijn zelden waar, ware woorden zijn zelden mooi. "Niets lijkt zo op fascisten als de huidige antifascisten. Nultolerantie is een begin, rechtbank het einde. "De mening van een moslim heet geloofsovertuiging, die van een Vlaming is racisme.
ancapa is offline  
 


Discussietools

Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:14.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be