Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Diverse > Archief > Partijdiscussies
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Partijdiscussies In dit forum kun je discussiëren over (standpunten van) politieke partijen. Plaats hier alles die specifiek te maken heeft met een bepaalde partij (of meerdere partijen).

 
 
Discussietools
Oud 16 maart 2004, 09:40   #1
ancapa
Secretaris-Generaal VN
 
ancapa's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 oktober 2003
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 20.121
Stuur een bericht via MSN naar ancapa
Standaard

Humor in Zevende Dag

We vrezen dat Siegfried Bracke dringend een psychiater moet raadplegen, want de man heeft last van schizofrenie. Zo verklaarde hij een tijd terug in een interview met Humo: "Ik weiger het Vlaams Blok ooit nog anders te behandelen dan de andere partijen". Kan Siegfried Bracke dan eens uitleggen waarom Frank Vanhecke dan niet welkom is bij een voorzittersdebat?

Ach ja, we kunnen het ons wel voorstellen. Ze willen het zo graag 'gezellig' houden. En dus wordt er een partij schaduwboksen opgevoerd, die moet verhullen dat de drie traditionele partijen eigenlijk maar één pot nat is. De VRT laat het graag uitschijnen dat er op 13 juni maar twee keuzes mogelijk zijn: of je stemt voor paars of je stemt voor de oppositie (en dus CD&V). Maar in werkelijkheid is er natuurlijk nog een ander, sterker alternatief. En dat is het Vlaams Blok!

Toen enkele kopstukken van het Vlaams Blok vorig jaar werden uitgenodigd in de kantoren van de VRT om de verkiezingsuitzendingen te bespreken, en ze zich beklaagden over de wel erg ruime aandacht voor de SP.A, kregen ze te horen dat het allemaal heel 'evenwichtig' was en dat één en ander "een afspiegeling" was "van wat de peilingen voorspelden". Een bizar argument, dat vandaag blijkbaar niet meer geldt. Want een aantal peilingen voorspellen vandaag niet alleen een terugval van de SP.A, maar ook dat het Vlaams Blok wel eens de tweede partij zou kunnen worden in Vlaanderen ...

Frank Vanhecke was er dus niet bij. Maar er mocht wel gelachen worden. Toen Siegfried Bracke de aanwezige voorzitters vroeg eens kort te zeggen waarom de kiezers op 13 juni voor hun partij zouden moeten stemmen, zei Dirk Sterckx zonder blikken of blozen: "Omdat de VLD de beste garantie is voor werkgelegenheid. Voor 200.000 nieuwe jobs." Die uitlating zorgde voor spontane hilariteit in het publiek en werd luid weggelachen. Dirk Sterckx moet beslist wat sterkers verzinnen, want gisteren trapte hij de bal in eigen doel en ging hij af als een gieter.

En dan was er natuurlijk nog Steve Stevaert. Op een lastige vraag over de voortdurende sabotagestrategie van zijn Waalse spitsbroeder Elio Di Rupo, meende Robert Stevaert alweer met een 'grapje' te moeten uitpakken. "Ik snap niet waarom iedereen zo gebeten is op Di Rupo. Straks gaan we nog zeggen dat Di Rupo die bommen in Madrid heeft gelegd." Een 'grap' die er ver over was en die dan ook hoorbaar ongenoegen opwekte bij het publiek.

De tactiek van Stevaert om netelige kwesties te ontwijken met flauwe grappen en platte oneliners begint steeds meer mensen op de zenuwen te werken. De ster van Stevaert begint te verbleken. Hoog tijd!
__________________
Stop het geknoei ! Vlaanderen op eigen kracht ! Volk wordt staat. Vlaanderen mijn land. Vlaanderen onafhankelijk. Gedaan met geven en toegeven ! 12 miljard euro Vlaams geld in Vlaamse handen ! Mooie woorden zijn zelden waar, ware woorden zijn zelden mooi. "Niets lijkt zo op fascisten als de huidige antifascisten. Nultolerantie is een begin, rechtbank het einde. "De mening van een moslim heet geloofsovertuiging, die van een Vlaming is racisme.
ancapa is offline  
Oud 16 maart 2004, 23:58   #2
Hans1
Banneling
 
 
Hans1's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 10 maart 2003
Locatie: BELGIE - BELGIQUE - BELGIEN - BELGIUM
Berichten: 15.869
Standaard

Kan Siegfried Bracke eens uitleggen waarom de B.U.B. niet welkom is? Mag onze mening niet gekend zijn?
Hans1 is offline  
Oud 17 maart 2004, 07:23   #3
Distel
Secretaris-Generaal VN
 
Distel's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 juni 2003
Locatie: Meuhië
Berichten: 29.738
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hans1
Kan Siegfried Bracke eens uitleggen waarom de B.U.B. niet welkom is? Mag onze mening niet gekend zijn?
Het ging om partijvoorzitters, niet om scoutsleiders.
__________________
* Erfopvolging: een ander woord voor discriminatie op basis van afkomst
* Solidariteit is een gevoel van samenhorigheid en kan niet opgelegd worden. De N-Z transfers zijn dus per definitie geen solidariteit, want niet vrijwillig
* Democratie = demos + kratein (het volk heerst). Een land waar het laatste woord bij politici en niet bij de bevolking ligt, is dus per definitie geen democratie
* Er bestaat evenveel bewijs voor het bestaan van god als voor het bestaan van gele ruimtekaboutertjes
Distel is offline  
Oud 17 maart 2004, 09:03   #4
Bobke
Secretaris-Generaal VN
 
Bobke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 december 2002
Locatie: Waasland
Berichten: 43.633
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hans1
Kan Siegfried Bracke eens uitleggen waarom de B.U.B. niet welkom is? Mag onze mening niet gekend zijn?
En het antwoord zit in de titel: “Grote partijen”.
Het is trouwens ook niet de gewoonte om een hele partij uit te nodigen.
Bobke is offline  
Oud 17 maart 2004, 10:34   #5
Dilbert
Parlementsvoorzitter
 
Dilbert's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 februari 2004
Berichten: 2.206
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bobke
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hans1
Kan Siegfried Bracke eens uitleggen waarom de B.U.B. niet welkom is? Mag onze mening niet gekend zijn?
En het antwoord zit in de titel: “Grote partijen”.
Het is trouwens ook niet de gewoonte om een hele partij uit te nodigen.
__________________
Rechtsstaat, geen machtsstaat.
Democratie, geen particratie.
Dilbert is offline  
Oud 17 maart 2004, 14:23   #6
Everytime
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 3 februari 2004
Locatie: Bruxelles
Berichten: 33.190
Standaard

En wie is Siegfried Bracke?
Everytime is offline  
Oud 17 maart 2004, 14:36   #7
Seba
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 5 september 2003
Berichten: 7.241
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bobke
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hans1
Kan Siegfried Bracke eens uitleggen waarom de B.U.B. niet welkom is? Mag onze mening niet gekend zijn?
En het antwoord zit in de titel: “Grote partijen”.
Het is trouwens ook niet de gewoonte om een hele partij uit te nodigen.
__________________
Voor homohuwelijk, homo-adoptie en vrije meningsuiting, dus:
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Matthias Storme
als homofobie een misdaad wordt, dan leven we in een totalitaire staat
Seba is offline  
Oud 17 maart 2004, 15:16   #8
giserke
Banneling
 
 
Geregistreerd: 28 augustus 2003
Berichten: 24.730
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Everytime
En wie is Siegfried Bracke?
iemand die ge best niet kent, ge zult veel beter slapen
giserke is offline  
 



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:02.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be