![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Burger
|
![]() Of hoe leggen we anders de door Bruno beoogde gebiedsuitbreiding uit?
Het is nu eenmaal zo dat België klein is. Nog niet klein genoeg voor sommigen, maar goed. Dat werkt frustrerend. Al helemaal frustrerend is je land NOG kleiner te zien worden. Aan onderstaande suggesties kunnen concreet gestalte gegeven worden na 'of parallel met) het herstel van de Belgische eenheidsstaat. 1) Daarom moeten we het taboe over onze huidige grenzen opheffen. Het lijkt me duidelijk dat allereerst Frans-Vlaanderen zo snel mogelijk bij België moet gevoegd worden. Het minachten van de Nederlandse taal door de Franse imperialisten noopt ons tot deze grenscorrectie. Voorts dienen ook - na plebiscieten - Picardië en de Elzas deel uit te maken van een vergroot België. De Franse staat ondermijnt België en moet dan ook in confederale zin hervormd worden. 2) Dat het Groothertogdom Luxemburg en grote delen van het Rijnland best bij België komen, ligt voor de hand. 3) Ook de historische band tussen de Nederlanden moet hersteld worden door een vergroten van de Belgische ruimte met Noord-Nederland, d�*t conglomeraat is het échte België. 4) Voorts moet de onafhankelijkheid van Congo onmiddellijk ongedaan worden gemaakt. Het hele dekolonisatieproces heeft gezorgd voor een humanitaire catastrofe. 5) In dat licht dienen ook Ruanda en Burundi, evenals Congo-Brazaville bij deze Midden-Afrikaanse Unie onder Belgische voogdij gevoegd te worden. In het westen tenslotte wordt dit blok vervolledigd door de Nederlandse Antillen en door Suriname. Nog even de link: http://newbub.bbactif.com/belgique-b...elgie-t417.htm
__________________
Het zal wel loslopen Laatst gewijzigd door Breinsmurf : 15 april 2009 om 14:22. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 22 juli 2005
Berichten: 34.995
|
![]() Huh?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Partijlid
Geregistreerd: 7 april 2009
Berichten: 261
|
![]() Hola, gaan we Frankrijk overvallen en ons stuk Vlaanderen terugeisen?
Le Tour Du Leughenaer ... staat terug in het vaderland ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 | |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 28 januari 2005
Locatie: Ergens tussen Dollard en Duinkerken
Berichten: 37.539
|
![]() Citaat:
![]()
__________________
![]() Laatst gewijzigd door Derk de Tweede : 15 april 2009 om 14:47. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Minister-President
Geregistreerd: 12 februari 2009
Berichten: 4.993
|
![]() ![]() ![]()
__________________
ab lo dolchor qu'al cor mi vai |
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 27 maart 2004
Berichten: 15.640
|
![]() Ik denk dat het toch maar een grapje was hoor.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 11 september 2007
Locatie: Killucan
Berichten: 57.743
|
![]() Dit lijkt me inderdaad maar een karikatuur, een grap.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#8 |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 27 maart 2004
Berichten: 15.640
|
![]() Eerlijk is eerlijk, we moeten erkennen: als ze al een beetje met zichzelf kunnen lachen dan is dat voor de BUB een vooruitgang.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#9 |
Parlementslid
Geregistreerd: 15 januari 2008
Locatie: Overzees Vlaanderen
Berichten: 1.860
|
![]() Misschien kunnen we nog een voorbijdrijvende ijsschots die van de Noordpool afgedreven is, claimen als Belgisch grondgebied: de provincie Nieuw Laken.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#10 | |
Minister-President
Geregistreerd: 17 januari 2006
Berichten: 4.780
|
![]() Citaat:
![]()
__________________
'Geweld gebruiken is een teken van zwakte.' (eigen citaat) |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#11 | |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 28 januari 2005
Locatie: Ergens tussen Dollard en Duinkerken
Berichten: 37.539
|
![]() Citaat:
Toch is tie nie onaaardig.
__________________
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#12 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 20 augustus 2007
Berichten: 25.665
|
![]() Dat gaat niet nodig zijn hoor. Ze wachten daar met ongeduld af tot wanneer Vlaanderen onafhankelijk wordt. Ze zijn daar al enkele jaren bezig met terug het West Vlaams te introduceren in het lessenuurrooster in de scholen. Dat is niet voor niets hoor!
|
![]() |
![]() |