Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Persmededelingen
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Persmededelingen In dit forum kun je discussiëren over persmededelingen die verschenen zijn op onze portaalsite.
Persmededelingen kunnen ons steeds via dit adres worden toegestuurd.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 26 april 2008, 10:30   #1
Politics.be
Redactie
 
 
Politics.be's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 november 2004
Berichten: 28.704
Standaard Ministerraad: Strijd tegen fiscale en sociale fraude

Oprichting van een ministerieel comité en een college voor de strijd tegen de fiscale en sociale fraude

De ministerraad keurde twee ontwerpen van koninklijk besluit goed die een Ministerieel Comité en een College voor de strijd tegen de fiscale en sociale fraude oprichten. De voorstellen die eerste minister Yves Leterme en staatssecretaris voor de Coördinatie van de fraudebestrijding Carl Devlies voorlegden, waren voorzien in het regeerakkoord.

De eerste minister zit het comité voor de strijd tegen de fiscale en sociale fraude voor. Verder bestaat het uit alle regeringsleden die bevoegd zijn voor de fraudebestrijding. Het comité stippelt het algemene beleid uit voor de strijd tegen de fiscale en de sociale fraude en ziet erop toe dat de wetgeving in het hele land op uniform wordt toegepast.

De staatssecretaris voor de Coördinatie van de fraudebestrijding zit het college voor. De ambtenaren die een centrale rol spelen in de fraudebetrijding nemen eraan deel.

Het college zal voorstellen formuleren die de coördinatie van de verschillende inspectiediensten doeltreffender maken. Het zal ook voorstellen doen over specifieke actiepunten, nadat het de prioritaire actriepunten heeft bepaald. Ten slotte zal het voorstellen formuleren die de uniforme toepassing van de wetgeving garanderen en de gelijke behandeling van de belastingplichtigen en rechthebbenden. Elk jaar maakt het college een actieplan op. Het eerste plan zal tagen 30 juni 2008 af zijn. Het zal onder meer voorstellen formuleren om de werklast van de verschillende controlediensten te meten. Het college kan aan het comité alle voorstellen voorleggen die het nuttig acht.

Bron: politics.be
Politics.be is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 april 2008, 22:26   #2
FDM
Banneling
 
 
Geregistreerd: 27 maart 2008
Locatie: NEEE
Berichten: 4.466
Standaard

2008 en de strijd moet nog begonnen worden ? wat hebben ze dan de voorbije 100 jaar gedaan ??
FDM is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:12.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be