Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Persmededelingen
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Persmededelingen In dit forum kun je discussiëren over persmededelingen die verschenen zijn op onze portaalsite.
Persmededelingen kunnen ons steeds via dit adres worden toegestuurd.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 1 november 2008, 12:50   #1
Politics.be
Redactie
 
 
Politics.be's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 november 2004
Berichten: 28.704
Standaard Jong N-VA : Bert Anciaux speelt Woeste i.p.v. Daens

Vlaams minister Bert Anciaux schreef vorige maand alle leden van de Vlaamse jeugd-, sport-, en cultuurraden aan met een uitnodiging om een voorstelling van de musical Daens bij te wonen. Op eenvoudig verzoek kon iedereen een gratis toegangskaart krijgen. In totaal zouden zo’n 1.800 mensen op kosten van de belastingbetaler naar deze musical kunnen gaan. Blijkbaar is minister Anciaux de precampagne al begonnen met het geld van de belastingbetaler.

Bas Luyten, voorzitter van Jong N-VA, vindt dat de stunt van minister Anciaux weinig te maken heeft met het gedenken van het werk van Adolf Daens als voorvechter van gelijke kansen, zoals hij beweert, maar veeleer met plat populisme en stemmengewin. Misschien vereenzelvigt de minister zich met priester Daens, maar in de feiten gedraagt hij zich zoals diens grootste tegenstander, Charles Woeste, die stemmen kocht door gratis pensen uit te delen. Alleen betaalde Woeste die pensen met zijn eigen geld. Anciaux gebruikt belastinggeld om zieltjes te winnen.

Jong N-VA hoopt alvast dat de volgende minister van Cultuur zijn budget niet zal gebruiken om de toffe peer uit te hangen.

Bron: politics.be
Politics.be is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:53.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be