Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Persmededelingen
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Persmededelingen In dit forum kun je discussiëren over persmededelingen die verschenen zijn op onze portaalsite.
Persmededelingen kunnen ons steeds via dit adres worden toegestuurd.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 8 september 2009, 10:50   #1
Politics.be
Redactie
 
 
Politics.be's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 november 2004
Berichten: 28.704
Standaard Vlaams Belang eist rechtvaardig, efficiënt en kordaat asiel- en migratiebeleid

PROTESTMANIFESTATIE VLAAMS BELANG TEGEN ALGEMENE REGULARISATIE VAN ILLEGALEN:DINSDAG 15 SEPTEMBER OM 11 UUR IN ANTWERPENVLAAMS BELANG EIST RECHTVAARDIG, EFFICIËNT EN KORDAAT ASIEL- EN IMMIGRATIEBELEIDHARDE TAAL BURGEMEESTER JANSSENS EN OCMW-VOORZITTER DE CONINCK AAN HET ADRES VAN FEDERALE REGERING MISPLAATST: ANTWERPSE SOCIALISTEN ZIJN ZELF VERANTWOORDELIJK VOOR TOEVLOED ILLEGALEN IN ANTWERPENHet Vlaams Belang organiseert op dinsdag 15 september om 11 uur een protestmanifestatie in Antwerpen n.a.v. de opstart van de nieuwe regularisatiecampagne van de federale regering, de tweede algemene regularisatie in ons land in minder dan tien jaar tijd. Vooral de steden verwachten – terecht – een toevloed van vele duizenden mensen die een verzoek tot regularisatie zullen indienen. In Antwerpen wordt door het college rekening gehouden met 15.000 tot 40.000 illegalen die zich de komende drie maanden zullen aanbieden voor het bekomen van een verblijfsvergunning.



Deze nieuwe regularisatiegolf betekent bovendien de komst van minstens 400.000 nieuwe vreemdelingen via huwelijksmigratie en gezinshereniging in de komende tien jaar. Onze steden worden overspoeld door vreemdelingen en asielzoekers. In 95% van de gevallen gaat het niet om politieke vluchtelingen die met gevaar voor eigen leven hun land van herkomst ontvluchten, maar om economische gelukszoekers en avonturiers die hun eigen volk in de steek laten met de bedoeling in Europa snel rijk te worden.

De toevloed van economische asielzoekers ontwricht de samenleving en zorgt voor een nooit geziene, drastische wijziging van de bevolkingssamenstelling in de steden. 46% van de steuntrekkers bij het Antwerps OCMW zijn nu al vluchtelingen en asielzoekers. Na de algemene regularisatie zal dit meer dan één op twee worden. Ervaring leert immers dat ongeveer de helft van de geregulariseerden zich bij het OCMW aanmeldt. 53% van de leerlingen in het Antwerps basisonderwijs spreekt thuis geen Nederlands. Dit zegt veel over de bevolkingssamenstelling in Antwerpen. De populatie in onze grootsteden bestaat binnen enkele jaren uit een meerderheid allochtonen. Antwerpen zal na deze algemene regularisatie meer dan ooit een aantrekkingspool voor nieuwe asielzoekers worden. De metropool dreigt een illegalopolis te worden.

Het Vlaams Belang vindt de stoere verklaringen van burgemeester Janssens en OCMW-voorzitter Monica De Coninck inzake de algemene regularisatiecampagne volkomen hypocriet. Burgemeester Janssens en de SP.a zijn mee verantwoordelijk voor de toevloed van asielzoekers en voor de toename van het aantal illegalen in ons land en in Antwerpen in het bijzonder. Janssens voert al jaren een gedoogbeleid t.a.v. illegalen dat tot op vandaag niet herroepen werd. Hij heeft er voor gezorgd dat er momenteel om en bij de 35.000 illegalen in Antwerpen – al dan niet – permanent verblijven.

Het Vlaams Belang zal op de startdatum van de algemene regularisatiecampagne – dinsdag 15 september – in Antwerpen een protestmanifestatie houden tegen de algemene regularisatiecampagne en voor een rechtvaardig, efficiënt en kordaat asiel- en immigratiebeleid. Het Vlaams Belang vindt het onaanvaardbaar dat de Vlaamse partijen in de federale regering, CD&V en Open-vld, plat op de buik zijn gegaan voor de oekazes van de Franstalige partijen die van België het land van melk en honing voor economische gelukszoekers en avonturiers uit de derde wereld hebben gemaakt.

De Vlaams Belang-actievoerders verzamelen om 11 uur in het Albertpark tegenover brouwerij De Coninck en stappen nadien op richting Zaal Harmonie aan de Mechelsesteenweg. Vanaf 15 september kunnen illegalen een aanvraag tot regularisatie indienen bij de nieuwe tijdelijke cel regularisatie in Zaal Harmonie.


Filip Dewinter

Bron: politics.be
Politics.be is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:08.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be