![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Gouverneur
Geregistreerd: 5 januari 2004
Locatie: Brugge
Berichten: 1.005
|
![]() Van Der Straten heeft gisteren in haar eentje Groen! toch een paar duizend stemmen gekost! Rekeningrijden, dat ging ze eventjes promoten.
Bijgestaan door een studentje die ongetwijfeld een postje binnen Groen! ambieert. Dat moet je juist doen, de Vlaming nog eens gaan beperken op zijn vrijheid: zijn auto! Zelfs haar kartelvriendje Stevaert waagde zich hier niet aan 4 weken voor de verkiezingen. En ze bleef er maar in geloven met heur bleek lachend koppeke. Ze was zo overtuigend dat het studiopubliek na haar betoog er NOG meer tegen gekant was dan ervoor. Houen zo, Groen!. Des te vlugger zijn we van jullie af.
__________________
De enige plaats waar ik de Belgische driekleur nog kan verteren is in die oerdegelijke ouderwetse dweilen. A patriot must always be ready to defend his country against his government. ---Edward Abbey--- |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Partijlid
Geregistreerd: 9 februari 2004
Locatie: Leuven / Liedekerke
Berichten: 203
|
![]() Misschien alles bij elkaar toch niet zo'n goede zaak als Groen veel stemmen verliest. Groen mag voor mij wel nipt onder de kiesdrempel blijven, maar verder niet meer stemmen verliezen.
Alle stemmen die Groen verliest gaan immers grotendeels naar de SP.A, wat hen dan weer sterker maakt... |
![]() |
![]() |