![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Maatschappij en samenleving Dit subforum handelt over zaken die leven binnen de maatschappij en in die zin politiek relevant (geworden) zijn. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 27 april 2004
Berichten: 43.539
|
![]() Werklozen moeten zelf een werkgever zoeken en doorgaans is dat enkel te doen via een gespecialiseerde website zoals de VDAB er één heeft. Niet onoverkomelijk maar toch zullen nogal velen hier wel een steekje laten vallen en bovendien is dat eigenlijk ook nog een beetje eenzijdig allemaal.
6500 mensen zijn vorig definitief geschorst omwille van geen werk te willen zoeken of te aanvaarden…of andere diverse redenen. Echter vanuit werkgeverskant bekeken zou het even aangenaam zijn eens via misschien dezelfde vdab site ook eens te kijken wie er zoal allemaal uit de regio werkloos is en op zoek is naar een werk die men misschien net voor hun kan interesseren. Kortom zijn de jobs vacant dan mag men ook eens laten zien welke mensen er vacant zijn op dat moment. Exclusief werklozen en mits behoud van enige privacy moet dat lukken volgens mij. Een vragende werkgever zou zich evengoed misschien wel eens willen voorstellen op dat moment en een afspraak maken. Ik weet niet of dat veel geld kost allemaal, maar ik denk wel dat het toch enigszins vraag en aanbod dichter bij elkander zou kunnen doen brengen. Want nu moet een werkgever zo goed als wachten op degene die de werkgever contacteert, misschien loopt het daarom net een beetje te vaak mis tegenwoordig? Voortaan iedere nieuwe werkloze bij inschrijving als werkzoekende meteen online ...hupsakee.
__________________
Misschien heb ik me wel vergist. Of niet ? Laatst gewijzigd door Mambo : 30 mei 2010 om 22:10. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Minister
Geregistreerd: 29 mei 2009
Locatie: Mechelen
Berichten: 3.353
|
![]() Het is een leuke en zeer logische gedachte maar in het huidige systeem werkt het jammer genoeg niet; maw het haalt van marginaal weinig tot geen moer uit.
De vraag en aanbod zit in weze dicht genoeg bijeen. Er is echter meer aanbod dan vraag meestal (zeker vandaag de dag in bepaalde beroepen) of de vraag is te specifiek en/of te hoog in eisen zodat er niets gevonden wordt omdat men niet van deze afstapt. Het probleem zit gewoon fundamenteel dus en niet praktisch. Geloof me sollicitanten vinden hun weg naar de werkgever wel en omgekeerd. Wat mij betreft is hier je antwoord op je draad dus. Uiteraard gaan er nog enkele graag hun visie hier vertellen maar gaat weinig nieuwe aarde aan de dijk brengen vrees ik. Maar des al niet te min ieders goed recht, da's evident he.
__________________
"Een vooroordeel is moeilijker te splitsen dan een atoom." "Voorstellingsvermogen is belangrijker dan kennis." "Je kunt een probleem niet oplossen met de denkwijze die het heeft veroorzaakt." "If you can"t explain it simply, you don't understand it enough" - Albert Einstein |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Banneling
Geregistreerd: 4 juni 2004
Locatie: onder mijn wijnstok en vijgenboom
Berichten: 78.216
|
![]() Vacante werklozen???
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 | |
Minister
Geregistreerd: 8 april 2009
Locatie: Gent
Berichten: 3.062
|
![]() Citaat:
__________________
Dom zijn is duur, en oliedom zijn olieduur. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 27 april 2004
Berichten: 43.539
|
![]() Ik heb hier eerder de indruk dat werklozen niet willen gevonden worden.
Zoals eno vraagt; "vacante werklozen?" ...nee eno in uw geval is het eerder "vakantie werklozen"
__________________
Misschien heb ik me wel vergist. Of niet ? |
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 15 februari 2006
Berichten: 11.670
|
![]() Working at places you hate, buying shit you don't need.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 15 mei 2010
Berichten: 12.297
|
![]() Inderdaad.
Notariskosten en registratierechten zouden afgeschaft moeten worden, zodat mensen veel goedkoper kunnen verhuizen. Vreemd dat de zogenaamde Groenen hier nog niet mee afgekomen zijn.
__________________
Heeft U ook SCHIJT aan de DIVERSITEIT? |
![]() |
![]() |