Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 30 augustus 2010, 22:09   #1
JurgenD
Staatssecretaris
 
JurgenD's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 november 2003
Berichten: 2.954
Standaard Als men van geen hout meer pijlen kan maken

Ik blijf het belachelijk vinden, en zoveel burgers in dat land.

Politiekers zitten te meuten over BHV, financieringswetten en het overhevelen van bevoegheden.

Maar wat zijn de feiten:

a) De economie zwengelt totaal niet aan, wacht en kijkt U maar de komende maanden welke signalen er gestuurd zullen worden. Alle indicatoren en prognoses voorspellen storm binnenkort.

b) Geld te kort, besparen. Dat is het moto. De mensen nog armer maken dat ze al zijn ? Moet de jeugd nog investeren in een economie dat hun de eerste decenia gewoon de das omdoet met nieuwe besparingen. Ik denk het niet.

c) Sociale verworvenheden inkrimpen. Want uiteindelijk daar stevent N-VA op aan. Het sociaal model van België dat uniek is in de wereld, nog meer afbouwen. In koor zingt de N-VA, het VBO en de rechtse tenoren, dat de werkloosheidsuitkeringen moeten beperkt worden in tijd. Goed. Gaan ze dan de mensen op het OCMW zetten, dat het probleem verplaatst van een nationaal platform, naar het gemeentelijk platform ? Dat lost niets op.

d) De vergrijzing, activatie van de jongeren. Nog langer werken ! Plots is iedereen, volgens de regering, genezen van de stress op het werk. Een paar jaar terug, sprak men nog van tijdskrediet, zelfs deeltijds werken om de stress bij werkende mensen te verlagen. De levenskwaliteit bevorderen. Wel, nu moet men nog harder én langer werken. Beul de mensen maar af !
Slavendrijvers.

e) En de regering ? De verkiezingen waren niet eens legaal. Men heeft verkiezingen gehouden, terwijl ze ONGRONDWETTELIJK waren. En toch boert men rustig voort of er niks is gebeurd. Men voert zelfs de scheiding van het land verder door. Gaat men nu ongrondwettelijke beslissingen nemen ook door een apparaat dat rechten heeft verkregen door de grondwet te schenden ? Wat een toneel ! Nogmaals, men zou heel die club vanuit het gerecht of de bevolking moeten dagvaarden in september. Het lijkt een verdoken staatsgreep waar iedereen in meedoet !

Een nationaal politicus zweert toch de grondwet te respecteren ? Door het houden van ongrondwettelijke verkiezingen heeft iedere politicus dat meedeed aan de verkiezing zijn EED GEBROKEN.

Wat een hoop onzin. Wat een potje schijnheilige, onverantwoordelijke, totaal niet competente leiders. Leiders die kijken naar hun eigen zak, hun eigen programma zoals de splitsing van België, maar die niet kijkten naar de bevolking. Noch hun noden, noch hun wens. En maar op de borst kloppen dat ze ongrondwettelijke verkiezingen hebben gewonnen. En men boert rustig voort.

Dat men de bevolking dan via referendum laat kiezen wat ze willen met BHV, wat ze willen met de splitsing van de sociale zekerheid.

Dat al die schonen mijnheren en mevrouwen eens het lef hebben om het voor te leggen aan de bevolking via bindend referendum. Dan kunnen ze tenminste hun verantwoordelijkheid opnemen en een regering starten, in plaats van nu alles op het rek-scenario te plaatsen op hoop van betere tijden.


Maar betere economische tijden zullen niet komen. Er is maar één oplossing en dat is de maatschappij nog meer sociaal verdiepen. Niet bekrimpen en besparen, want dat is armoe zaaien.

En mensen die armoe hebben zullen zich verweren en hun stem laten horen op allerlei wijze. Hopelijk komt het zover niet en heeft men eindelijk eens gezond verstand.

Laatst gewijzigd door JurgenD : 30 augustus 2010 om 22:16.
JurgenD is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 augustus 2010, 22:16   #2
gehuigert
Europees Commissaris
 
gehuigert's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 augustus 2008
Berichten: 6.094
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
Ik blijf het belachelijk vinden, en zoveel burgers in dat land.

Politiekers zitten te meuten over BHV, financieringswetten en het overhevelen van bevoegheden.

Maar wat zijn de feiten:

a) De economie zwengelt totaal niet aan, wacht en kijkt U maar de komende maanden welke signalen er gestuurd zullen worden.

b) Geld te kort, besparen. Dat is het moto. De mensen nog armer maken dat ze al zijn ? Moet de jeugd nog investeren in een economie dat hun de eerste decenia gewoon de das omdoet met nieuwe besparingen. Ik denk het niet.

c) Sociale verworvenheden inkrimpen. Want uiteindelijk daar stevens N-VA op aan. Het sociaal model van België dat uniek is in de wereld, nog meer afbouwen. In koor zingt de N-VA, het VBO en de rechtse tenoren, dat de werkloosheidsuitkeringen moeten beperkt worden in tijd. Goed. Gaan ze dan de mensen op het OCMW zetten, dat het probleem verplaatst van een nationaal platform, naar het gemeentelijk platform ? Dat lost niets op.

d) De vergrijzing, activatie van de jongeren. Nog langer werken ! Plots is iedereen, volgens de regering, genezen van de stress op het werk. Een paar jaar terug sprak men nog van tijdskrediet, zelfs deeltijds werken om de stress bij werkende mensen te verlagen. De levenskwaleit bevorderen. Wel, nu moet men nog harder én langer werken. Beul maar de mensen af !

e) En de regering ? De verkiezingen waren niet eens legaal. Men heeft verkiezingen gehouden terwijl ze ONGRONDWETTELIJK waren. En toch boert men rustig voort of er niks is gebeurd. Men voert zelfs de scheiding van het land verder door.

Wat een hoop onzin. Wat een potje schijnheilige, onverantwoordelijke, totaal niet competente leiders. Leiders die kijken naar hun eigen zak, hun eigen programma zoals de splitsing van België, maar die niet kijkt naar de bevolking. Noch hun noden, noch hun wens. En maar op de borst kloppen dat ze ongrondwettelijke verkiezingen hebben gewonnen. En men boert rustig voort.

Dat men de bevolking dan via referendum laat kiezen wat ze willen met BHV, wat ze willen met de splitsing van de sociale zekerheid.

Dat al die schonen meneren en mevrouwen eens het lef hebben om het voor te leggen aan de bevolking via bindend referendum. Dan kunnen ze tenminste hun verantwoordelijkheid opnemen en een regering starten, in plaats van nu alles op het rek-scenario te plaatsen op hoop van betere tijden.


Maar betere economische tijden zullen niet komen. Er is maar één oplossing en dat is de maatschappij nog meer sociaal verdiepen. Niet bekrimpen en besparen, want dat is armoe zaaien.

En mensen die armoe hebben zullen zich verweren en hun stem laten horen op allerlei wijze. Hopelijk komt het zover niet en heeft men eindelijk eens gezond verstand.
Waarom haalde NVA zoveel stemmen als ze zich profileren op communautair vak als dat de mensen niet zou interesseren? Een referendum is onnodig, enkel degene die stemmen verliezen omdat ze zich niet communautair profileren zeggen altijd dat dat de mensen niet interesseert. Verkiezingsresultaten zeggen nochtans iets anders.
__________________
La vie n'est bonne qu'à deux choses, découvrir les mathématiques et enseigner les mathématiques
~Siméon Poisson (Wiskundige)

]*-~{&O@o._.o@O&}~-*[
gehuigert is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 augustus 2010, 22:21   #3
Karel Martel B
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Karel Martel B's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 mei 2010
Berichten: 12.288
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
Dat al die schonen mijnheren en mevrouwen eens het lef hebben om het voor te leggen aan de bevolking via bindend referendum.
Dat kan niet, want als een meerderheid van de Belgen voor is, maar een meerderheid van de walen tegen, of omgekeerd, zal nog maar eens aangetoond worden dat België geen democratie is, en Vlamingen tweederangsburgers, want hun mond moeten houden en te luisteren naar hun meerderen.

Of waart ge 1950 al vergeten?
__________________
Heeft U ook SCHIJT aan de DIVERSITEIT?
Karel Martel B is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 augustus 2010, 22:26   #4
JurgenD
Staatssecretaris
 
JurgenD's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 november 2003
Berichten: 2.954
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door gehuigert Bekijk bericht
Waarom haalde NVA zoveel stemmen als ze zich profileren op communautair vak als dat de mensen niet zou interesseren? Een referendum is onnodig, enkel degene die stemmen verliezen omdat ze zich niet communautair profileren zeggen altijd dat dat de mensen niet interesseert. Verkiezingsresultaten zeggen nochtans iets anders.
Kijkt U eens naar het kiezerspubliek van N-VA. Allemaal grijze mannetjes die bang zijn om hun pensioen te verliezen. Mensen die de gouden tijden hebben gekend van werkaanbiedingen in overvloed, geen financiële crisis en dat WERKEN de oplossing was in alles. En nu vinden ze, dat de gedachte van toen, nog steeds de oplossing is van nu.

N-VA kiezers zijn voor het algemeen heel kortzichtige en egoïstische mensen zonder toekomstvisie. Ik zou het eerder definiëren als NAVELSTAARDERS.

Het is het product van een bevolkingsgroep dat zich wentelt in een cocoon van zelfzucht en eigen zak eerst. Waar allesbehalve oog is voor sociale zaken en deze als 'normaal' beschouwen.

Bijkomend haalde de N-VA haalde veel stemmen omdat de mensen :

a) Klare wijn wilden
b) Mensen het beu zijn dat reguliere partijen hun woord breken
c) Mensen het beu zijn dat de gewone partijen aanmodderen
d) Mensen het beu zijn dat partijen hun ideaal niet meer volgen
e) Dat partijen één pot nat worden, en linkse partijen, rechtse uitspraken
en beslissingen doen en visa versa.
f) Het gros van de bevolking grijs haar beging te krijgen en ze allemaal bang zijn voor hun pensioen.
g) Omdat Bart Dewever een sympathiek smoeltje lijkt te hebben en een hoog, intelligent brein heeft.En gezien veel mensen tv verslaafd zijn, is het navenant dat ze kijken naar deze die veel in de media komen.

Wat duidelijk is dat Walonie totaal SP.A heeft gestemd. Daar weet men dat men sociaal moet zijn. In rijk Vlaanderen is men arrogant, zegt men uiteindelijk, dump maar die Walen, zoals de Basken willen doen in Spanje.

Het Christelijk, sociaal Vlaanderen heeft plaats gemaakt voor een hoop, oude, kortzichtige, bekrompen, grijze mannetjes en vrouwtjes die alleen maar kijken naar hun eigen, en absoluut niet sociaal zijn.

Ze gaan natuurlijk gaan stemmen, want veel van de jeugd, gaat gewoon niet. Ze zijn het spuugzat. Het toneel en de rechtse politiek.

Er is een voordeel, binnenkort gaat de economie zo slecht gaan draaien dat zelfs de rechtsen, de N-VA en soortgenoten, dikke mizerie gaan kennen. En dan zal iedereen kijken naar de rechtsen.

Laatst gewijzigd door JurgenD : 30 augustus 2010 om 22:28.
JurgenD is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 augustus 2010, 22:31   #5
JurgenD
Staatssecretaris
 
JurgenD's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 november 2003
Berichten: 2.954
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Karel Martel B Bekijk bericht
Dat kan niet, want als een meerderheid van de Belgen voor is, maar een meerderheid van de walen tegen, of omgekeerd, zal nog maar eens aangetoond worden dat België geen democratie is, en Vlamingen tweederangsburgers, want hun mond moeten houden en te luisteren naar hun meerderen.

Of waart ge 1950 al vergeten?
De huidige politiek is evenmin een beeld van democratie.

Het is een staatsgreep in volle actie van mensen die een bewind naar zich toeroepen dat ongrondwettelijk tot stand is gekomen.

Draai of keer het.

Het maakt iedere overheidsinstantie, zelfs het juridisch apparaat ronduit belachelijk.

Want blijkt is de grondwet alleen maar toepasbaar voor bepaalden.

Als je 1950, zegt, zou ik eerder wijzen op Animal Farm van George Orwell.
Waar sommigen blijkbaar meer gelijk zijn dan anderen.

De enige uitweg is een bindend referendum van de knelpunten bij de Belgische bevolking op bevel van de koning. En als uiteindelijk de gewone politici geen regering kunnen vormen, dan moeten de ministers van staat het land maar leiden op bevel van de koning. Dan kunnen de gewone politici eens goed mediteren over hun verantwoordelijkheidsgevoel en idealen.

Laatst gewijzigd door JurgenD : 30 augustus 2010 om 22:35.
JurgenD is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 augustus 2010, 22:35   #6
gehuigert
Europees Commissaris
 
gehuigert's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 augustus 2008
Berichten: 6.094
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
Kijkt U eens naar het kiezerspubliek van N-VA. Allemaal grijze mannetjes die bang zijn om hun pensioen te verliezen. Mensen die de gouden tijden hebben gekend van werkaanbiedingen in overvloed, geen financiële crisis en dat WERKEN de oplossing was in alles. En nu vinden ze, dat de gedachte van toen, nog steeds de oplossing is van nu.

N-VA kiezers zijn voor het algemeen heel kortzichtige en egoïstische mensen zonder toekomstvisie. Ik zou het eerder definiëren als NAVELSTAARDERS.

Het is het product van een bevolkingsgroep dat zich wentelt in een cocoon van zelfzucht en eigen zak eerst. Waar allesbehalve oog is voor sociale zaken en deze als 'normaal' beschouwen.

Bijkomend haalde de N-VA haalde veel stemmen omdat de mensen :

a) Klare wijn wilden
b) Mensen het beu zijn dat reguliere partijen hun woord breken
c) Mensen het beu zijn dat de gewone partijen aanmodderen
d) Mensen het beu zijn dat partijen hun ideaal niet meer volgen
e) Dat partijen één pot nat worden, en linkse partijen, rechtse uitspraken
en beslissingen doen en visa versa.
f) Het gros van de bevolking grijs haar beging te krijgen en ze allemaal bang zijn voor hun pensioen.
g) Omdat Bart Dewever een sympathiek smoeltje lijkt te hebben en een hoog, intelligent brein heeft.En gezien veel mensen tv verslaafd zijn, is het navenant dat ze kijken naar deze die veel in de media komen.

Wat duidelijk is dat Walonie totaal SP.A heeft gestemd. Daar weet men dat men sociaal moet zijn. In rijk Vlaanderen is men arrogant, zegt men uiteindelijk, dump maar die Walen, zoals de Basken willen doen in Spanje.

Het Christelijk, sociaal Vlaanderen heeft plaats gemaakt voor een hoop, oude, kortzichtige, bekrompen, grijze mannetjes en vrouwtjes die alleen maar kijken naar hun eigen, en absoluut niet sociaal zijn.

Ze gaan natuurlijk gaan stemmen, want veel van de jeugd, gaat gewoon niet. Ze zijn het spuugzat. Het toneel en de rechtse politiek.

Er is een voordeel, binnenkort gaat de economie zo slecht gaan draaien dat zelfs de rechtsen, de N-VA en soortgenoten, dikke mizerie gaan kennen. En dan zal iedereen kijken naar de rechtsen.
Kijken naar het kiezerspubliek van NVA? Hoe? Ik dacht dat de stemming geheim was
__________________
La vie n'est bonne qu'à deux choses, découvrir les mathématiques et enseigner les mathématiques
~Siméon Poisson (Wiskundige)

]*-~{&O@o._.o@O&}~-*[
gehuigert is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 augustus 2010, 22:37   #7
JurgenD
Staatssecretaris
 
JurgenD's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 november 2003
Berichten: 2.954
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door gehuigert Bekijk bericht
Kijken naar het kiezerspubliek van NVA? Hoe? Ik dacht dat de stemming geheim was
Kijk naar de diagram van de partijkaarten van de N-VA en zie tot welke leeftijdsgroep ze behoren.

Het gros zit boven de 40.

Mensen die geleidelijk aan uitbollen in het leven en natuurlijk willen dat de jongeren de boel oplossen door zich af te beulen en de staatsschulden af te betalen van diezelfde groep dat zich liet leiden door politici dat geld door de ramen smeet en de belangen diende van allesbehalve de armen.

Laatst gewijzigd door JurgenD : 30 augustus 2010 om 22:38.
JurgenD is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 augustus 2010, 22:38   #8
gehuigert
Europees Commissaris
 
gehuigert's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 augustus 2008
Berichten: 6.094
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
Kijk naar de diagram van de partijkaarten van de N-VA en zie tot welke leeftijdsgroep ze behoren.

Het gros zit boven de 40.

Mensen die geleidelijk aan uitbollen in het leven en natuurlijk willen dat de jongeren de boel oplossen door zich af te beulen en de staatsschulden af te betalen van diezelfde groep dat zich liet leiden door politici dat geld door de ramen smeet.
Waar
__________________
La vie n'est bonne qu'à deux choses, découvrir les mathématiques et enseigner les mathématiques
~Siméon Poisson (Wiskundige)

]*-~{&O@o._.o@O&}~-*[
gehuigert is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 augustus 2010, 22:39   #9
JurgenD
Staatssecretaris
 
JurgenD's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 november 2003
Berichten: 2.954
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door gehuigert Bekijk bericht
Waar
Man, klop aan bij het partijbureau van het N-VA hé.
Kun je zelf hun statistieken inkijken.
JurgenD is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 augustus 2010, 22:52   #10
gehuigert
Europees Commissaris
 
gehuigert's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 augustus 2008
Berichten: 6.094
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
Man, klop aan bij het partijbureau van het N-VA hé.
Kun je zelf hun statistieken inkijken.
Zucht, zonder bron kan je beter op cafés zeveren, daar stellen ze je kennis niet in twijfel.
__________________
La vie n'est bonne qu'à deux choses, découvrir les mathématiques et enseigner les mathématiques
~Siméon Poisson (Wiskundige)

]*-~{&O@o._.o@O&}~-*[
gehuigert is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 augustus 2010, 22:56   #11
Rr00ttt
Eur. Commissievoorzitter
 
Geregistreerd: 10 december 2003
Berichten: 8.217
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
Het is het product van een bevolkingsgroep dat zich wentelt in een cocoon van zelfzucht en eigen zak eerst. Waar allesbehalve oog is voor sociale zaken en deze als 'normaal' beschouwen.
Sorry, maar dat lijkt me eerder het kiespubliek van SP-A. Wie er voor pleit om verder te gaan met zaken als brugpensioen, het huidig overheidsbeslag enz, DIE is pas zelfzuchtig. Redenerend dat het hun tijd nog wel zal duren en dat een ander de rekening wel zal betalen.

Er is in het verleden al veel te veel geleend op kap van de jongeren en ongeborenen. Ik vind dat een criminele politiek. Sluit u ook uw hypotheek af met als onderpand dat uw kleinzoon hem later wel zal afbetalen? De Belgische staat doet niet anders. (Maar de rest van het westen is niet veel beter).

Als je de cijfers analyseert kom je tot een angstaanjagende conclusie. Sinds de jaren 70 is zowat alle verdere welvaart hier gefinancierd met schulden op kap van de volgende generaties. I kid you not. Zowat ALLE groei van het BNP in de westerse wereld sinds dan is gebaseerd op schulden. (En is dus een illusie)

(Bron: http://www.economicpolicyjournal.com...-scenario.html)

Nu kan je daar op twee manieren op reageren. Ofwel zeg je: genoeg is genoeg geweest en hou je op met generaties na jou de schulden in te duwen nog voor ze geboren zijn (dit zal onvermijdelijk een lagere levensstandaard impliceren voor degenen die er veel te lang een kunstmatig hoge hebben gehad). Ofwel ben je een kortzichtige egoist die redeneert van 'après moi la deluge'.
Rr00ttt is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 augustus 2010, 23:08   #12
Bob
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 15 oktober 2002
Berichten: 26.870
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
Kijk naar de diagram van de partijkaarten van de N-VA en zie tot welke leeftijdsgroep ze behoren.

Het gros zit boven de 40.

Mensen die geleidelijk aan uitbollen in het leven en natuurlijk willen dat de jongeren de boel oplossen door zich af te beulen en de staatsschulden af te betalen van diezelfde groep dat zich liet leiden door politici dat geld door de ramen smeet en de belangen diende van allesbehalve de armen.
De kampioenen van het geld door de ramen te smijten was de ps (nog erger dan de spa, alhoewel ne zekere ss nog eens een poging gedaan heeft, om iedereen te doen geloven dat alles gratis was).
Maar er is wel een verschil tussen partijkaarten en stemmers. Partijkaarten worden voornamelijk door ouderen gekocht.
Maar dat het Westen (heel het Westen dan) zijn welvaart niet gaat kunnen behouden, is een open deur instampen. De jongeren weze gewaarschuwd. Alleen emigreren kan ze redden.
Bob is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 augustus 2010, 23:33   #13
Svennies
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 8 april 2008
Locatie: Mechelen
Berichten: 22.819
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
Kijkt U eens naar het kiezerspubliek van N-VA. Allemaal grijze mannetjes die bang zijn om hun pensioen te verliezen. Mensen die de gouden tijden hebben gekend van werkaanbiedingen in overvloed.
Man,man denkt U nu écht dat er de voorgaande decennia géén enkele crisis heeft plaatsgevonden....

Van einde de jaren '70 tot einde de jaren '80 was het één grote crisis met steeds hogerop lopende werkloosheidscijfers tot gevolg....

Er hebben nooit zoveel belgen tegelijkertijd in het werkloosheidsstelsel gezeten dan in de '80 jaren....

En diegenen die het geluk hadden om hun job te kunnen behouden werden extra hard afgejaagd door hun bazen,aangezien er toch genoeg kandidaten aan de poorten stonden de trappelen om Uw jobke over te nemen....

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
En nu vinden ze, dat de gedachte van toen, nog steeds de oplossing is van nu.
Natuurlijk,werken voor Uw geld zult gij doen,zwijgen én doorploeteren....

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
N-VA kiezers zijn voor het algemeen heel kortzichtige en egoïstische mensen zonder toekomstvisie. Ik zou het eerder definiëren als NAVELSTAARDERS.

Bedenk maar eens dat die navelstaarders tussen 1991 én 1999 zich krom hebben mogen werken om de torenhoge staatsschuld van destijds tot een aanvaardbaar peil terug te brengen waardoor zij door de overheid zowat werden doodbelast ...
Dat allemaal om de toekomst van de snotneuzen die momenteel van hun tak maken te vrijwaren....

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
Het is het product van een bevolkingsgroep dat zich wentelt in een cocoon van zelfzucht en eigen zak eerst. Waar allesbehalve oog is voor sociale zaken en deze als 'normaal' beschouwen.

U bent een fantastje mijnheer....
Velen uit Uw doelgroep zijn vroeg van school af moeten gaan,niet omdat ze graag gingen werken,maar omdat papa en mama het vonden dat zij maar eens geld moesten gaan binnenbrengen....

Ik ken zo tientallen personen in dit geval....

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
Bijkomend haalde de N-VA haalde veel stemmen omdat de mensen :

a) Klare wijn wilden
b) Mensen het beu zijn dat reguliere partijen hun woord breken
c) Mensen het beu zijn dat de gewone partijen aanmodderen
d) Mensen het beu zijn dat partijen hun ideaal niet meer volgen
e) Dat partijen één pot nat worden, en linkse partijen, rechtse uitspraken
en beslissingen doen en visa versa.
En vooral omdat de mensen het beu waren om steeds maar weer bedrogen te worden door diegenen die zij verkozen hadden....

De regeringen Martens én Verhofstadt zijn het exponent van pure geldversmossing geweest,waar de werkende bevolking achteraf mag voor opdraaien...

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
Wat duidelijk is dat Walonie totaal SP.A heeft gestemd. Daar weet men dat men sociaal moet zijn. In rijk Vlaanderen is men arrogant, zegt men uiteindelijk, dump maar die Walen, zoals de Basken willen doen in Spanje..
Natuurlijk mijn beste, het is altijd makkelijk om sinterklaas te spelen met andermans geld ...

En daar zijn de franco's nu nét zo goed in....

Hordes asielzoekers stromen het land binnen door dat PS beleid,om vervolgens diezelfde asielzoekers voor de overgrote meerderheid te dumpen op Vlaamse bodem ten koste van onze OCMW's....

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
Het Christelijk, sociaal Vlaanderen heeft plaats gemaakt voor een hoop, oude, kortzichtige, bekrompen, grijze mannetjes en vrouwtjes die alleen maar kijken naar hun eigen, en absoluut niet sociaal zijn.
We hebben goede leermeesters daar in het zuiden van het land,die zijn ook enkel en alleen maar solidair met zichzelf....

Zoals de roze strik zei "niemand mag er armer van worden" en daar bedoelde hij hoofdzakelijk zijn eigen waalse onderdanen mee...

Of denkt U dat het geld hier in Vlaanderen als manna uit de lucht komt vallen....

En nu zwijgen ,en vooral hard werken zoals die oude peekes waar U zo graag op kankert hebben gedaan....

Dank zij hun hebt U lang genoeg naar school mogen gaan.

Laatst gewijzigd door Svennies : 30 augustus 2010 om 23:35.
Svennies is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 augustus 2010, 09:22   #14
guido 007
Secretaris-Generaal VN
 
guido 007's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 juli 2003
Locatie: Op aarde
Berichten: 23.012
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
Ik blijf het belachelijk vinden, en zoveel burgers in dat land.

Politiekers zitten te meuten over BHV, financieringswetten en het overhevelen van bevoegheden.

Maar wat zijn de feiten:

a) De economie zwengelt totaal niet aan, wacht en kijkt U maar de komende maanden welke signalen er gestuurd zullen worden. Alle indicatoren en prognoses voorspellen storm binnenkort.

b) Geld te kort, besparen. Dat is het moto. De mensen nog armer maken dat ze al zijn ? Moet de jeugd nog investeren in een economie dat hun de eerste decenia gewoon de das omdoet met nieuwe besparingen. Ik denk het niet.

c) Sociale verworvenheden inkrimpen. Want uiteindelijk daar stevent N-VA op aan. Het sociaal model van België dat uniek is in de wereld, nog meer afbouwen. In koor zingt de N-VA, het VBO en de rechtse tenoren, dat de werkloosheidsuitkeringen moeten beperkt worden in tijd. Goed. Gaan ze dan de mensen op het OCMW zetten, dat het probleem verplaatst van een nationaal platform, naar het gemeentelijk platform ? Dat lost niets op.

d) De vergrijzing, activatie van de jongeren. Nog langer werken ! Plots is iedereen, volgens de regering, genezen van de stress op het werk. Een paar jaar terug, sprak men nog van tijdskrediet, zelfs deeltijds werken om de stress bij werkende mensen te verlagen. De levenskwaliteit bevorderen. Wel, nu moet men nog harder én langer werken. Beul de mensen maar af !
Slavendrijvers.

e) En de regering ? De verkiezingen waren niet eens legaal. Men heeft verkiezingen gehouden, terwijl ze ONGRONDWETTELIJK waren. En toch boert men rustig voort of er niks is gebeurd. Men voert zelfs de scheiding van het land verder door. Gaat men nu ongrondwettelijke beslissingen nemen ook door een apparaat dat rechten heeft verkregen door de grondwet te schenden ? Wat een toneel ! Nogmaals, men zou heel die club vanuit het gerecht of de bevolking moeten dagvaarden in september. Het lijkt een verdoken staatsgreep waar iedereen in meedoet !

Een nationaal politicus zweert toch de grondwet te respecteren ? Door het houden van ongrondwettelijke verkiezingen heeft iedere politicus dat meedeed aan de verkiezing zijn EED GEBROKEN.

Wat een hoop onzin. Wat een potje schijnheilige, onverantwoordelijke, totaal niet competente leiders. Leiders die kijken naar hun eigen zak, hun eigen programma zoals de splitsing van België, maar die niet kijkten naar de bevolking. Noch hun noden, noch hun wens. En maar op de borst kloppen dat ze ongrondwettelijke verkiezingen hebben gewonnen. En men boert rustig voort.

Dat men de bevolking dan via referendum laat kiezen wat ze willen met BHV, wat ze willen met de splitsing van de sociale zekerheid.

Dat al die schonen mijnheren en mevrouwen eens het lef hebben om het voor te leggen aan de bevolking via bindend referendum. Dan kunnen ze tenminste hun verantwoordelijkheid opnemen en een regering starten, in plaats van nu alles op het rek-scenario te plaatsen op hoop van betere tijden.


Maar betere economische tijden zullen niet komen. Er is maar één oplossing en dat is de maatschappij nog meer sociaal verdiepen. Niet bekrimpen en besparen, want dat is armoe zaaien.

En mensen die armoe hebben zullen zich verweren en hun stem laten horen op allerlei wijze. Hopelijk komt het zover niet en heeft men eindelijk eens gezond verstand.
Waar denk je dat het nu om draait?
Blijkbaar heb jij er totaal niets van begrepen.
Troost u, zo zijn er hier nog op dit forum.
__________________
N-VA: De kracht van verandering!
Verandering begint in je eigen gemeente of stad.
guido 007 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 augustus 2010, 09:22   #15
guido 007
Secretaris-Generaal VN
 
guido 007's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 juli 2003
Locatie: Op aarde
Berichten: 23.012
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
Ik blijf het belachelijk vinden, en zoveel burgers in dat land.

Politiekers zitten te meuten over BHV, financieringswetten en het overhevelen van bevoegheden.

Maar wat zijn de feiten:

a) De economie zwengelt totaal niet aan, wacht en kijkt U maar de komende maanden welke signalen er gestuurd zullen worden. Alle indicatoren en prognoses voorspellen storm binnenkort.

b) Geld te kort, besparen. Dat is het moto. De mensen nog armer maken dat ze al zijn ? Moet de jeugd nog investeren in een economie dat hun de eerste decenia gewoon de das omdoet met nieuwe besparingen. Ik denk het niet.

c) Sociale verworvenheden inkrimpen. Want uiteindelijk daar stevent N-VA op aan. Het sociaal model van België dat uniek is in de wereld, nog meer afbouwen. In koor zingt de N-VA, het VBO en de rechtse tenoren, dat de werkloosheidsuitkeringen moeten beperkt worden in tijd. Goed. Gaan ze dan de mensen op het OCMW zetten, dat het probleem verplaatst van een nationaal platform, naar het gemeentelijk platform ? Dat lost niets op.

d) De vergrijzing, activatie van de jongeren. Nog langer werken ! Plots is iedereen, volgens de regering, genezen van de stress op het werk. Een paar jaar terug, sprak men nog van tijdskrediet, zelfs deeltijds werken om de stress bij werkende mensen te verlagen. De levenskwaliteit bevorderen. Wel, nu moet men nog harder én langer werken. Beul de mensen maar af !
Slavendrijvers.

e) En de regering ? De verkiezingen waren niet eens legaal. Men heeft verkiezingen gehouden, terwijl ze ONGRONDWETTELIJK waren. En toch boert men rustig voort of er niks is gebeurd. Men voert zelfs de scheiding van het land verder door. Gaat men nu ongrondwettelijke beslissingen nemen ook door een apparaat dat rechten heeft verkregen door de grondwet te schenden ? Wat een toneel ! Nogmaals, men zou heel die club vanuit het gerecht of de bevolking moeten dagvaarden in september. Het lijkt een verdoken staatsgreep waar iedereen in meedoet !

Een nationaal politicus zweert toch de grondwet te respecteren ? Door het houden van ongrondwettelijke verkiezingen heeft iedere politicus dat meedeed aan de verkiezing zijn EED GEBROKEN.

Wat een hoop onzin. Wat een potje schijnheilige, onverantwoordelijke, totaal niet competente leiders. Leiders die kijken naar hun eigen zak, hun eigen programma zoals de splitsing van België, maar die niet kijkten naar de bevolking. Noch hun noden, noch hun wens. En maar op de borst kloppen dat ze ongrondwettelijke verkiezingen hebben gewonnen. En men boert rustig voort.

Dat men de bevolking dan via referendum laat kiezen wat ze willen met BHV, wat ze willen met de splitsing van de sociale zekerheid.

Dat al die schonen mijnheren en mevrouwen eens het lef hebben om het voor te leggen aan de bevolking via bindend referendum. Dan kunnen ze tenminste hun verantwoordelijkheid opnemen en een regering starten, in plaats van nu alles op het rek-scenario te plaatsen op hoop van betere tijden.


Maar betere economische tijden zullen niet komen. Er is maar één oplossing en dat is de maatschappij nog meer sociaal verdiepen. Niet bekrimpen en besparen, want dat is armoe zaaien.

En mensen die armoe hebben zullen zich verweren en hun stem laten horen op allerlei wijze. Hopelijk komt het zover niet en heeft men eindelijk eens gezond verstand.
Waar denk je dat het nu om draait?
Blijkbaar heb jij er totaal niets van begrepen.
Troost u, zo zijn er hier nog op dit forum.
__________________
N-VA: De kracht van verandering!
Verandering begint in je eigen gemeente of stad.
guido 007 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 augustus 2010, 09:25   #16
guido 007
Secretaris-Generaal VN
 
guido 007's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 juli 2003
Locatie: Op aarde
Berichten: 23.012
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
Kijkt U eens naar het kiezerspubliek van N-VA. Allemaal grijze mannetjes die bang zijn om hun pensioen te verliezen. Mensen die de gouden tijden hebben gekend van werkaanbiedingen in overvloed, geen financiële crisis en dat WERKEN de oplossing was in alles. En nu vinden ze, dat de gedachte van toen, nog steeds de oplossing is van nu.

N-VA kiezers zijn voor het algemeen heel kortzichtige en egoïstische mensen zonder toekomstvisie. Ik zou het eerder definiëren als NAVELSTAARDERS.

Het is het product van een bevolkingsgroep dat zich wentelt in een cocoon van zelfzucht en eigen zak eerst. Waar allesbehalve oog is voor sociale zaken en deze als 'normaal' beschouwen.

Bijkomend haalde de N-VA haalde veel stemmen omdat de mensen :

a) Klare wijn wilden
b) Mensen het beu zijn dat reguliere partijen hun woord breken
c) Mensen het beu zijn dat de gewone partijen aanmodderen
d) Mensen het beu zijn dat partijen hun ideaal niet meer volgen
e) Dat partijen één pot nat worden, en linkse partijen, rechtse uitspraken
en beslissingen doen en visa versa.
f) Het gros van de bevolking grijs haar beging te krijgen en ze allemaal bang zijn voor hun pensioen.
g) Omdat Bart Dewever een sympathiek smoeltje lijkt te hebben en een hoog, intelligent brein heeft.En gezien veel mensen tv verslaafd zijn, is het navenant dat ze kijken naar deze die veel in de media komen.

Wat duidelijk is dat Walonie totaal SP.A heeft gestemd. Daar weet men dat men sociaal moet zijn. In rijk Vlaanderen is men arrogant, zegt men uiteindelijk, dump maar die Walen, zoals de Basken willen doen in Spanje.

Het Christelijk, sociaal Vlaanderen heeft plaats gemaakt voor een hoop, oude, kortzichtige, bekrompen, grijze mannetjes en vrouwtjes die alleen maar kijken naar hun eigen, en absoluut niet sociaal zijn.

Ze gaan natuurlijk gaan stemmen, want veel van de jeugd, gaat gewoon niet. Ze zijn het spuugzat. Het toneel en de rechtse politiek.

Er is een voordeel, binnenkort gaat de economie zo slecht gaan draaien dat zelfs de rechtsen, de N-VA en soortgenoten, dikke mizerie gaan kennen. En dan zal iedereen kijken naar de rechtsen.
Ach zo, mijnheer heeft een studie gedaan ivm met het kiezerspubliek van de N-VA?

Ik vind dit gewoon formidabel.
Kan je deze cijfers doorgeven aan het bestuur van de N-VA, we kunnen ons daar zeer veel geld mee besparen.
__________________
N-VA: De kracht van verandering!
Verandering begint in je eigen gemeente of stad.
guido 007 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 augustus 2010, 09:28   #17
guido 007
Secretaris-Generaal VN
 
guido 007's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 juli 2003
Locatie: Op aarde
Berichten: 23.012
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
Kijk naar de diagram van de partijkaarten van de N-VA en zie tot welke leeftijdsgroep ze behoren.

Het gros zit boven de 40.

Mensen die geleidelijk aan uitbollen in het leven en natuurlijk willen dat de jongeren de boel oplossen door zich af te beulen en de staatsschulden af te betalen van diezelfde groep dat zich liet leiden door politici dat geld door de ramen smeet en de belangen diende van allesbehalve de armen.
N-Va telt zeer veel jonge leden, we hebben er (procentueel) nooit zoveel gehad als nu.

Daarbij wil lidmaatschap van een partij niets zeggen over de kiezer van een partij.

Maar ja, om dat te begrijpen .....
__________________
N-VA: De kracht van verandering!
Verandering begint in je eigen gemeente of stad.
guido 007 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 augustus 2010, 09:28   #18
guido 007
Secretaris-Generaal VN
 
guido 007's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 juli 2003
Locatie: Op aarde
Berichten: 23.012
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
Man, klop aan bij het partijbureau van het N-VA hé.
Kun je zelf hun statistieken inkijken.
Moet ik zelfs niet en ik denk niet dat een buitenstaander deze gegevens onder ogen zal krijgen.
__________________
N-VA: De kracht van verandering!
Verandering begint in je eigen gemeente of stad.

Laatst gewijzigd door guido 007 : 31 augustus 2010 om 09:29.
guido 007 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 augustus 2010, 09:30   #19
guido 007
Secretaris-Generaal VN
 
guido 007's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 juli 2003
Locatie: Op aarde
Berichten: 23.012
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door gehuigert Bekijk bericht
Zucht, zonder bron kan je beter op cafés zeveren, daar stellen ze je kennis niet in twijfel.
Zeker niet net nadat je een tweede of derde rondje gegeven hebt.
__________________
N-VA: De kracht van verandering!
Verandering begint in je eigen gemeente of stad.
guido 007 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 augustus 2010, 09:55   #20
poekieJ
Parlementsvoorzitter
 
Geregistreerd: 8 juni 2010
Berichten: 2.164
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JurgenD Bekijk bericht
Ik blijf het belachelijk vinden, en zoveel burgers in dat land.

Politiekers zitten te meuten over BHV, financieringswetten en het overhevelen van bevoegheden.

Maar wat zijn de feiten:

a) De economie zwengelt totaal niet aan, wacht en kijkt U maar de komende maanden welke signalen er gestuurd zullen worden. Alle indicatoren en prognoses voorspellen storm binnenkort.

b) Geld te kort, besparen. Dat is het moto. De mensen nog armer maken dat ze al zijn ? Moet de jeugd nog investeren in een economie dat hun de eerste decenia gewoon de das omdoet met nieuwe besparingen. Ik denk het niet.

c) Sociale verworvenheden inkrimpen. Want uiteindelijk daar stevent N-VA op aan. Het sociaal model van België dat uniek is in de wereld, nog meer afbouwen. In koor zingt de N-VA, het VBO en de rechtse tenoren, dat de werkloosheidsuitkeringen moeten beperkt worden in tijd. Goed. Gaan ze dan de mensen op het OCMW zetten, dat het probleem verplaatst van een nationaal platform, naar het gemeentelijk platform ? Dat lost niets op.

d) De vergrijzing, activatie van de jongeren. Nog langer werken ! Plots is iedereen, volgens de regering, genezen van de stress op het werk. Een paar jaar terug, sprak men nog van tijdskrediet, zelfs deeltijds werken om de stress bij werkende mensen te verlagen. De levenskwaliteit bevorderen. Wel, nu moet men nog harder én langer werken. Beul de mensen maar af !
Slavendrijvers.

e) En de regering ? De verkiezingen waren niet eens legaal. Men heeft verkiezingen gehouden, terwijl ze ONGRONDWETTELIJK waren. En toch boert men rustig voort of er niks is gebeurd. Men voert zelfs de scheiding van het land verder door. Gaat men nu ongrondwettelijke beslissingen nemen ook door een apparaat dat rechten heeft verkregen door de grondwet te schenden ? Wat een toneel ! Nogmaals, men zou heel die club vanuit het gerecht of de bevolking moeten dagvaarden in september. Het lijkt een verdoken staatsgreep waar iedereen in meedoet !

Een nationaal politicus zweert toch de grondwet te respecteren ? Door het houden van ongrondwettelijke verkiezingen heeft iedere politicus dat meedeed aan de verkiezing zijn EED GEBROKEN.

Wat een hoop onzin. Wat een potje schijnheilige, onverantwoordelijke, totaal niet competente leiders. Leiders die kijken naar hun eigen zak, hun eigen programma zoals de splitsing van België, maar die niet kijkten naar de bevolking. Noch hun noden, noch hun wens. En maar op de borst kloppen dat ze ongrondwettelijke verkiezingen hebben gewonnen. En men boert rustig voort.

Dat men de bevolking dan via referendum laat kiezen wat ze willen met BHV, wat ze willen met de splitsing van de sociale zekerheid.

Dat al die schonen mijnheren en mevrouwen eens het lef hebben om het voor te leggen aan de bevolking via bindend referendum. Dan kunnen ze tenminste hun verantwoordelijkheid opnemen en een regering starten, in plaats van nu alles op het rek-scenario te plaatsen op hoop van betere tijden.


Maar betere economische tijden zullen niet komen. Er is maar één oplossing en dat is de maatschappij nog meer sociaal verdiepen. Niet bekrimpen en besparen, want dat is armoe zaaien.

En mensen die armoe hebben zullen zich verweren en hun stem laten horen op allerlei wijze. Hopelijk komt het zover niet en heeft men eindelijk eens gezond verstand.
Man man, hoe zielig seg.
Als het hier allemaal zo erg is dan kun je misschien beter verhuizen, in Congo schijnt het allemaal veel beter te zijn heb ik gehoord.
poekieJ is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:03.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be