![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Persmededelingen In dit forum kun je discussiëren over persmededelingen die verschenen zijn op onze portaalsite. Persmededelingen kunnen ons steeds via dit adres worden toegestuurd. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Redactie
Geregistreerd: 27 november 2004
Berichten: 28.704
|
![]() Zoals elk jaar komen de laatste Vlaams-nationalisten opnieuw samen aan de Ijzertoren in Diksmuide. Hoewel het hoopje elk jaar kleiner en ouder wordt, hebben de flaminganten hun strijdlust nog niet verloren. Zo verklaarde de voorzitter van het Ijzerbedevaartcomité, Paul De Belder, op 29 augustus 2010 op de VRT-radio in het journaal van 8 uur n.a.v. van een vraag over de onderhandelingen over de vorming van een nieuwe federale regering en de tegenstellingen tussen de nationalistische particratie uit het noorden en die uit het zuiden :
http://www.unionbelge.be/wp-content/...rt-300x196.jpg “Deze onderhandelingen zijn de laatste kans om het conflict in der minne te regelen.” De journalist had spijtig genoeg niet de reflex om te vragen wat zijn plannen waren als er geen akkoord kwam. De Belder herhaalde deze uitspraak tijdens zijn toespraak op de Ijzerbedevaart. Vreemd genoeg kregen we via de “officiële” pers dit jaar geen informatie over het aantal aanwezigen hoewel dat de vorige jaren steevast de eerste informatie was die men gaf. Dat zal wel geen toeval zijn. Voor een paar duizend hysterici wordt ons land inderdaad al 40 jaar overhoop gehaald. www.belgischeunie.be Bron: politics.be
__________________
Politics.be - Jouw politieke portaalsite |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 11 september 2007
Locatie: Killucan
Berichten: 57.743
|
![]() So hold on to your rifles, boys, and don't give up the dream
A Republic for the workin' class, economic liberty http://www.youtube.com/watch?v=Lf7BG...eature=related
__________________
I have a total irreverence for anything connected with society except that which makes the roads safer, the beer stronger, the food cheaper and the old men and old women warmer in the winter and happier in the summer. Laatst gewijzigd door Txiki : 30 augustus 2010 om 13:44. |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | |
Eur. Commissievoorzitter
Geregistreerd: 18 november 2007
Locatie: 2100 Meneghem
Berichten: 9.288
|
![]() Citaat:
en de laatste tijd ook dikwijls de vrijheid om economische activiteiten te ontplooien ongestoord door ecologische bezwaren en/of betutteling. er was zelfs een tijd dat "economic liberty" de reden was om voor het eigen volk "lebensraum" te eisen. (sociaal darwinisme)
__________________
Tempo toleras sed vero aperas |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Eur. Commissievoorzitter
Geregistreerd: 18 november 2007
Locatie: 2100 Meneghem
Berichten: 9.288
|
![]() Mr De Belder schijnt met deze uitspraak te impliceren dat er een massa Vlamingen (de echte dan) gereed staat om gewapenderhand de Walen tot "toegevingen" te dwingen.
Geen wonder dat er weinig politici de moeite namen om naar de Ijzervlakte af te zakken.
__________________
Tempo toleras sed vero aperas |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 | |
Minister
Geregistreerd: 8 april 2009
Locatie: Gent
Berichten: 3.062
|
![]() Citaat:
Is hysterie besmettelijk en beleven we een pandemie ?? Moeten we de WHO niet waarschuwen ??? Of is het bericht gewoon onzin ?
__________________
Dom zijn is duur, en oliedom zijn olieduur. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#6 | |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 30 april 2002
Locatie: Bankrijk
Berichten: 49.945
|
![]() Citaat:
![]() ![]() ![]() |
|
![]() |
![]() |