Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Diverse > Archief > Verkiezingen 2010 en regeringsvorming
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Verkiezingen 2010 en regeringsvorming Verkiezingen ... Hier horen de discussies thuis die te maken hebben met lijstvorming, standpunten, kandidaten, campagnes, resultaten van de verkiezingen 2010 en de regeringsvorming na deze verkiezingen.

 
 
Discussietools
Oud 8 januari 2011, 17:21   #1
Paul Nollen
Parlementslid
 
Geregistreerd: 24 juli 2005
Berichten: 1.625
Standaard Partij van de Brave Burger

Alles voor de Brave Burger, de Brave Burger voor alles !

PvdBB Partij van de Brave Burger is een digitaal direct democratisch initiatief op landelijk niveau zoals PvdBB - Brasschaat een initiatief is op gemeentelijk niveau in Brasschaat. www.pvdbb.be / www.ppcs.be

De partij van de Brave Burger neemt geen enkel standpunt in tenzij het bepaald is door een initiatief of referendum op onze stemwebsites. Als de door ons verkozen politici weigeren om Directe Democratie in te voeren dan moeten we het zelf doen. De tijd is er rijp voor.

Ons succes met "PvdBB Partij van de Brave Burger" geeft weer hoezeer de mensen verlangen naar directe democratie en hoe dat per gemeente anders kan zijn.

Doen jullie mee aan dit maatschappelijk initiatief voor onze medeburgers ?

Voor je op facebook een nieuwe groep opstart onder de naam PvdBB Partij van de Brave Burger - Xegem, even kijken of een andere PvdBB-er je al niet voor was in dit idee in je gemeente.
Per gemeente goed overeen komen hé !

Als je de naam van je locale groep instelt als: "PvdBB Partij van de Brave Burger - Xegem", met de naam van je gemeente voluit of samengesteld waar dit van toepassing is ( bv "Bechem/Antwerpen" en "Berchem Saint Agathe" ed ) dan vermijd je alle verwarring die mogelijk zou kunnen ontstaan.

Met "PvdBB Partij van de Brave Burger - Xegem" :
geen problemen, mijn gedacht !

http://www.facebook.com/group.php?gid=151738308187948

Dank zij een gesprek met onze reporter ter plaatse is er mogelijk morgen al een Brave Burger publicatie in de "Zondagkrant", gratis bij uw warme bakker.


Paul Nollen
Jan Sevenhans
__________________
Paul Nollen is offline  
 



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:05.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be