Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Persmededelingen
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Persmededelingen In dit forum kun je discussiëren over persmededelingen die verschenen zijn op onze portaalsite.
Persmededelingen kunnen ons steeds via dit adres worden toegestuurd.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 15 mei 2011, 10:10   #1
Politics.be
Redactie
 
 
Politics.be's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 november 2004
Berichten: 28.704
Standaard Groen! Middelkerke : "Voor ons hoeven er nooit camera's te komen in Middelkerke"‏

Op vrijdag 13 mei maakte de Middelkerkse burgemeester Michel Landuyt bekend dat er voorlopig nog geen camera’s komen op het Epernayplein en ter hoogte van het casino. Voor Groen! hoeven er nooit camera’s te komen. “Eerst en vooral moet de privacy van iedereen gerespecteerd worden. Ik vrees voor een ‘big brother’-maatschappij.”, verteld Rémy Bonny. Daarnaast denkt Groen! dat het probleem zich zal verplaatsen naar de buurten rond het Epernayplein waar geen camera’s hangen.

Groen! staaft zijn kritiek met rapporten van buitenlandse politiekorpsen. Politiekorpsen die al veel meer ervaring hebben met dit soort van patrouilleren. “We verwijzen naar rapporten van de Londense politie (Scotland Yard), die stellen dat de ophelderinggraad van de camera’s in het Verenigd Koninkrijk ondermaats is en dat het veel te duur is voor wat het opbrengt. Het is dus naïef om te denken dat in een stad als Middelkerke dit wel efficiënt zou zijn.”, aldus Bonny.

Groen! geloofd veel eerder in alternatieven zoals meer en aanspreekbare wijkpolitie. Ook ’s nachts. Aanspreekbare politie, herkenbare politie, bij voorkeur te voet of met de fiets. Met de combi heeft weinig zin. Het streefdoel moet zijn om contact te hebben met de wijkbewoners, om zo te kunnen anticiperen op problemen. “Een stad als Gent bijvoorbeeld heeft zeer bewust gekozen voor de mix van preventie en zeer aanwezige en aanspreekbare politie. De criminaliteit is er gedaald.”,aldus Bonny.

Meer info:
Rémy Bonny
Groen! Middelkerke


Bron: politics.be
Politics.be is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:48.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be