Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Diverse > Forumsessies met politici > Forumsessies met politici (2004) > Yves Leterme (CD&V) - 7 tot 13 juni
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Yves Leterme (CD&V) - 7 tot 13 juni "Huidig voorzitter van de partij en Volksvertegenwoordiger in het federale parlement. Deze man wordt, gezien de jongste peilingen, getipt als volgende minister-president van Vlaanderen. Hoe ziet hij het regeringswerk van een vernieuwde christen-democ

 
 
Discussietools
Oud 11 juni 2004, 07:00   #1
CONTRA
Schepen
 
CONTRA's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 november 2003
Berichten: 478
Standaard

Zit er een kans in voor met het Blok een coallitie te vormen ?

PS. ik ben eenje van die criminelen die nog nooit een vlieg kwaad heeft gedaan !
CONTRA is offline  
Oud 11 juni 2004, 07:06   #2
Yves Leterme
Vreemdeling
 
Geregistreerd: 3 juni 2004
Berichten: 37
Standaard

De verschillen tussen het Vlaams Blok programma en het CD&V-programma zijn te groot om een coalitie te kunnen vormen. Ons uitgangspunt is immers een verdraagzame samenleving met respect voor de eigenheid van elke mens.
Ik wil ons programma immers maximaal uitvoeren en ik veronderstel dat ook het Blok zijn programma wil realiseren. Dit is niet compatibel.
Yves Leterme is offline  
Oud 11 juni 2004, 08:30   #3
CONTRA
Schepen
 
CONTRA's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 november 2003
Berichten: 478
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yves Leterme
De verschillen tussen het Vlaams Blok programma en het CD&V-programma zijn te groot om een coalitie te kunnen vormen. Ons uitgangspunt is immers een verdraagzame samenleving met respect voor de eigenheid van elke mens.
Ik wil ons programma immers maximaal uitvoeren en ik veronderstel dat ook het Blok zijn programma wil realiseren. Dit is niet compatibel.

Yves, respect voor de eigenheid van elke mens, zou dat gekend zijn bij de Marokkaanse mensen, ik denk het niet,kan u mij misschien overtuigen
je moet eens een nachtje met mij in de wagen zitten als ik aan het werken ben, in de stad
CONTRA is offline  
Oud 11 juni 2004, 10:17   #4
tool2kil
Lokaal Raadslid
 
tool2kil's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 maart 2004
Locatie: Mortsel
Berichten: 320
Standaard

De cdév moet dan ook geen coalitie vormen met Marokkanse mensen, maar met partijen. Als de basiswaarden niet compatibel zijn, kunnen ze toch niet samen een coalitie vormen?
__________________
De jongen uit het groene Mortsel
The one and only motherfucker from hell.
tool2kil is offline  
Oud 11 juni 2004, 10:39   #5
Pd
Vreemdeling
 
Geregistreerd: 8 juni 2004
Locatie: Duffel - Leuven (op kot)
Berichten: 37
Stuur een bericht via MSN naar Pd
Standaard

En met wie zou het dan wel compatibel zijn?
Elke partij heeft zijn verschillende standpunten hé. En als er veel overeen komen dan komt er toch gewoon een kartel van.
T'is juist door zoveel mogelijk verschillen te hebben dat er vele meer kan gerealiseerd worden! Hoe meer punten er behandeld worden hoe beter!
__________________
http://www.nv-a.be/verkiezingen/kand...w.asp?kanID=69

NV-A: Nodig in Vlaanderen Nuttig in Europa!
Vlaanderen leeft als nooit ervoor!
Pd is offline  
 



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:09.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be