Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Persmededelingen
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Persmededelingen In dit forum kun je discussiëren over persmededelingen die verschenen zijn op onze portaalsite.
Persmededelingen kunnen ons steeds via dit adres worden toegestuurd.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 26 juni 2012, 15:10   #1
Politics.be
Redactie
 
 
Politics.be's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 november 2004
Berichten: 28.704
Standaard Rood!-Antwerpen lanceert de 10 speerpunten

Op een druk bijgewoonde verkiezingsmeeting op donderdag 21 juni lichtten enkele Rood!-kandidaten de 10 speerpunten voor de verkiezingscampagne in Antwerpen toe.Erik De Bruyn, lijstduwer voor Rood! in Antwerpen, introduceerde de Rood! kandidaten en benadrukte de unieke positie van Rood! tijdens deze kiescampagne: “Met deze speerpunten stellen we de behoeften van de Antwerpenaar als uitgangspunt voor het verkiezingsprogramma van Rood! Daarmee onderscheiden we ons van de partijen die deel uitmaken van de huidige bestuursploeg. Zij zetten in op méér citymarketing en méér besparingen op de kap van de Antwerpse bevolking. In ons programma maken we als énige ook duidelijk van waar het geld moet komen om deze noodzakelijke investeringen te financieren. Het stopzetten van de afbetaling van de Antwerpse stadsschuld (opbrengst: 52 miljoen euro/jaar) en een heroriëntatie van de middelen - weg van de peperdure prestigeprojecten - naar de sociale noden in onze stad, maken de weg vrij voor een écht sociaal beleid.”

De lijsttrekker van Rood! in Antwerpen, Ivo Janssen, wees in zijn speech op een ander uniek speerpunt uit het Rood!-programma: “Het stadsbestuur onder leiding van Patrick Janssens centraliseert de macht op ’t Schoon Verdiep. Inspraak van de gewone Antwerpenaar in het beleid past niet in het plaatje van de citymarketing. Hierdoor voelen velen zich terecht niet meer vertegenwoordigd door de huidige politici. Rood! wil meer inspraak in het bestuur via verkozen wijkcomités met bevoegdheden en pleit voor mechanismen die de beleidsmakers dwingen regelmatig verantwoording af te leggen voor hun beslissingen bij de Antwerpse bevolking”.

Het volledige verkiezingsprogramma van Rood!-Antwerpen is terug te vinden op http://roodantwerpen.wordpress.com/v...ntwerpen-2012/

De verkiezingsflyer van Rood! kan hier worden gedownload: http://roodantwerpen.files.wordpress...flyerzomer.pdf

Hieronder volgende de 10 speerpunten van Rood! in Antwerpen:

1. Meer investeren in sociale woningen (min. 25.000) van goede kwaliteit en verspreid over de hele stad.

2. Verhogen van het budget van het stedelijk onderwijs en het OCMW met 10%; Kwaliteitsvol en toegankelijk onderwijs voor iedereen; Gegarandeerde ondersteuning voor mensen die het moeilijk hebben.

3. Creëren van 5000 nieuwe plaatsen in de openbare kinderopvang om gratis en kwaliteitsvolle opvang te voorzien voor elke baby en peuter in de eigen buurt.

4. Investeren in openbaar vervoer om het aanbod fors uit te breiden en gratis te maken; bus en tram als sleutel van een beter mobiliteitsplan in de stad.

5. Geen Oosterweelverbinding maar het meccano-tracé uitvoeren; met inspraak van alle betrokkenen en met respect voor leefbaarheid van stad en de rand.

6. Werk maken van kwaliteitsvolle tewerkstelling bij de stad en het herstel van degelijke openbare dienstverlening.

7. Democratie van de wijk tot ‘t Schoon Verdiep. reële inspraak van de bevolking in de beleidsbeslissingen, verkozen wijkcomités met bevoegdheden, stop de GAS(=’pest’)-boetes.

8. Stop uitsluiting, discriminatie en racisme! Voor praktijktests bij interimkantoren, huisvestingsmaatschappijen en uitgaansgelegenheden. Voor meer diversiteit in het politiekorps.

9. Uitbreiden van betaalbare ontspannings- en uitgaansmogelijkheden: meer jeugdhuizen en financiële ondersteuning van jongeren met ideeën en initiatieven.

10. Stopzetten van de terugbetaling van de stadsschuld (opbrengst: 52 miljoen euro/jaar) en een halt aan de peperdure prestigeprojecten.

Contactgegevens: Ivo Janssen, [email protected]

Bron: politics.be
Politics.be is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juni 2012, 20:02   #2
Xenophon
Secretaris-Generaal VN
 
Xenophon's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 21 september 2009
Berichten: 101.426
Standaard

Ik begrijp het, alles wordt gratis en de schuldenaren mogen gaan tuten.
__________________
Citaat:
Ta gueule!

Laatst gewijzigd door Xenophon : 26 juni 2012 om 20:02.
Xenophon is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juni 2012, 20:04   #3
fonne
Secretaris-Generaal VN
 
fonne's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 mei 2009
Locatie: Antwaarpe
Berichten: 30.400
Standaard

11. Geld bijdrukken.
__________________
Exclusief in Vlaanderen: Al wie da ni springt, al wie da ni springt is N-VA (Brünoke's kleuterbende)
Exclusief in Brussel: Brussel kan wel een paar honderd miljoen Euro missen (Guy Vanhengel, PS (ex-Ø-VLD))
Exclusief in Wallonië: wij keurden de pestbelastingen goed want ze troffen toch vooral de Vlamingen (Didier Reynders, MR)
fonne is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:51.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be