Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Diverse > Over koetjes en kalfjes...
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Over koetjes en kalfjes... Op verzoek van de gebruikers van dit forum: een hoekje waarin je over vanalles en nog wat kan praten... De boog moet namelijk niet altijd gespannen staan hé.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 28 november 2008, 13:58   #1
raptorix
Vreemdeling
 
Geregistreerd: 28 november 2008
Berichten: 1
Standaard Politieke Simulator

Cyber Nations is een (gratis) online spel waarbij je mag regeren over jouw landje. Je bent in staat je landje helemaal naar jouw hand te zetten. Kies je eigen staatkundige inrichting, de nationale religie en handel met andere landen. Ook moet je politiek bedrijven, want gevaar ligt op de loer! Andere landen gaan maar wat graag aan de haal met je geld of ontwikkelde technologie (tech)! Het is dus een verstandige keuze een machtig leger te bouwen, waarmee je een potentiële vijand kan intimideren of zelf mee op rooftocht kan gaan! Voor de hippies onder ons is er natuurlijk ook de vredige kant. Verdien je geld door te investeren in voorzieningen voor je volk en verhoog zo je belastingopbrengsten!

De FOK-alliantie is 13 maanden geleden opgericht om de mensen die speelden een veilige haven te bieden. De alliantie is gestart met een paar enthousiastelingen, maar onderhand bestaat deze alliantie al uit ruim 285 landen. Dit heeft er mede toe geleid dat FOK een machtige alliantie is geworden, met veel invloed op de politiek tussen de andere allianties van Cyber Nations.

Je kunt Cyber Nations op verschillende niveaus spelen. Heb je weinig tijd, dan ben je met 2 minuten per dag al klaar. Wil je er wat meer tijd in steken, dan kun je binnen de FOK-alliantie een functie krijgen en je bv als diplomaat gaan bezighouden met de banden met andere allianties. Politiek is een belangrijk iets binnen Cyber Nations. Oorlogen ontstaan namelijk vaak door politieke wrijving tussen (grote) allianties. Na een tijdje spelen kun je zelf dat politieke krachtenveld, in dienst van de FOK-alliantie verkennen.

Je kunt natuurlijk ook als gewoon alliantielid lekker chillen op ons forum of in ons irc kanaal en je niet al te druk maken over geopolitieke belangen.

Hoe kun je je opgeven voor Cyber Nations en hoe kun je je bij de FOK-alliantie aanmelden?
1. Creëer je land hier. Zet je teamkleur op oranje.
2. Meld je vervolgens aan bij de FOK-alliantie: Edit my nation -> Alliance affiliation -> FOK
3. Registreer je op het forum van de FOK-alliantie en vraag vervolgens een mask aan.
4. Je kunt nu de FOKacademie doorlopen om het spel te leren waarbij je als beloning geld verdient waarmee je je landje direct een flink stuk kunt laten groeien.

De Alliantie bestaat voornamelijk uit Nederlanders, maar we hebben ook een aantal Vlamingen, naast het spel organiseren we regelmatig ontmoetingen, en uiteraard hebben wij ons eigen chat kanaal waar we elkaar met van alles helpen. Kortom, lijkt het je wat, neem dan eens een kijkje. Het spel is gratis, en er doen ongeveer 30.000 spelers aan mee.
raptorix is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 februari 2013, 13:31   #2
GroteNederland
Vreemdeling
 
Geregistreerd: 10 februari 2013
Berichten: 1
Standaard

Cyber Nations is oude spel, meeste spelen nu online geopolitieke spelletje : eRepublik

Laatst gewijzigd door GroteNederland : 10 februari 2013 om 13:32.
GroteNederland is offline   Met citaat antwoorden
Oud 19 februari 2013, 17:59   #3
Belask0
Banneling
 
 
Geregistreerd: 31 december 2012
Locatie: gevallen engel
Berichten: 2.709
Standaard

Belask0 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 19 februari 2013, 17:59   #4
Belask0
Banneling
 
 
Geregistreerd: 31 december 2012
Locatie: gevallen engel
Berichten: 2.709
Standaard

O , ik had stimulator gelezen
Belask0 is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:54.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be