Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 26 januari 2013, 17:16   #1
Universalia
Secretaris-Generaal VN
 
Universalia's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 december 2012
Locatie: Nieverans Les Bains
Berichten: 45.361
Standaard grenscontroles wel of niet ...

http://www.deredactie.be/cm/vrtnieuw...scontroles_WVL



We kennen ze allemaal, Madame NON

Ik was anders van mening dat men de grenscontroles beter wat meer zou opvoeren dan dat het nu het geval is.

Maar de dame in kwestie dacht daar precies anders over.

Al bij al, ik loop niet echt warm van Milquet.
__________________
Ik citeer Confucius: Als straffen niet op de juiste wijze worden opgelegd, weten de mensen niet waar ze aan toe zijn.
Ook citeer ik A. Einstein met graagte: Bidden verandert de wereld niet, maar bidden verandert de mens en de mens verandert de wereld.
Universalia is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 januari 2013, 17:18   #2
Txiki
Secretaris-Generaal VN
 
Txiki's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 september 2007
Locatie: Killucan
Berichten: 57.743
Standaard

Ze moeten daarvoor toch de goedkeuring van Milquet niet hebben. Doe dat gewoon. Tussen de Spaanse en Franse grens zijn er "om de halver botten" grenscontroles, waarbij Guardia Civil en gendarmerie samenwerken.

En met samenwerken, bedoel ik bijvoorbeeld het volgende: je mag eerst de grens oversteken, de gendarmerie controleert u en neemt uw identiteitskaart af. Ze geven die aan de Guardia Civil en komen dan doodleuk zeggen dat je Frankrijk niet in mag, want je hebt je identiteitskaart niet bij. Moet je terugkeren en je kaart gaan vragen bij de Guardia Civil. Waarna je Spanje op dat moment voor even niet uit mag.

Meer dan eens meegemaakt.
__________________
I have a total irreverence for anything connected with society except that which makes the roads safer, the beer stronger, the food cheaper and the old men and old women warmer in the winter and happier in the summer.

Laatst gewijzigd door Txiki : 26 januari 2013 om 17:21.
Txiki is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 januari 2013, 17:20   #3
ZION
Banneling
 
 
Geregistreerd: 20 november 2012
Locatie: Stad op Sporen
Berichten: 1.619
Standaard

Ik ook niet. Met dat fameuze Schengen-akkoord is het begonnen.
Uiteraard Joèlle haar fout niet.
ZION is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 januari 2013, 21:32   #4
Gamla
Europees Commissaris
 
Gamla's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 november 2012
Berichten: 6.699
Standaard

Meer grenscontroles zou kunnen betekenen dat de blanke bevolking iets beter zou worden beschermd tegen roof en mishandeling. Dat is volgens de verrader Milquet volstrekt ontoelaatbaar.
Gamla is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 januari 2013, 10:02   #5
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Grenscontrole is zever en zand strooien in de ogen van de mensen.

Klik, zoom in, en tel hoeveel grensovergangen op zo'n korte afstand.

http://goo.gl/maps/Pav6Z .

.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:48.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be