Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Buitenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 22 maart 2013, 19:22   #1
Guderian
Banneling
 
 
Guderian's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 juni 2002
Berichten: 8.266
Standaard US-oorlogsveteraan noemt Bush en Cheney laffe moordenaars. Geef hem n's ongelijk!

BRON: Het Laatste Nieuws

De tiende verjaardag van het begin van de oorlog in Irak smaakt erg bitter. Ook bij de duizenden slachtoffers tussen de Amerikaanse soldaten. De zwaargewonde Irakveteraan Tomas Young, die het einde van zijn leven ziet naderen, schreef een emotionele afscheidsbrief waarin hij George Bush en Dick Cheney "laffe moordenaars" noemt.

De toen 24-jarige Tomas Young uit Kansas City raakte in 2004 verlamd in Irak bij een opstand in Sadr in het noorden van Bagdad. Twee kogels uit een kalasjnikov troffen zijn ruggengraat en zijn knie. Hij zou nooit meer kunnen stappen. Na talloze opnames in het ziekenhuis wacht hij nu in een verpleeghuis voor terminale patiënten op de voltrekking van zijn euthanasiewens. "Ik wil het zo en niet met de klassieke zelfmoord, zodat er plaats is om afscheid te nemen", zegt hij daarover. Tomas Young is in de VS een bekende veteraan omdat hij al jaren de oorlog in Irak zwaar bekritiseert en nu in zijn brief bestempelt als "onwettig volgens de internationale wetgeving" en als "de grootste strategische blunder in de Amerikaanse geschiedenis".

Zijn afscheidsbrief - met duidelijk diepe politieke inslag - werd online gepubliceerd op truthdig.com. Young roept er de toenmalige president George Bush en vicepresident Dick Cheney in op "de morele moed te vinden om in te zien wat jullie mij en zovele anderen hebben aangedaan". "Jullie mogen dan wel een proces ontlopen maar in onze ogen zijn jullie schuldig aan buitensporige oorlogsmisdaden, aan plundering en, tenslotte, aan moord, inclusief de moord op duizenden jonge Amerikanen - mijn collega-veteranen - wier toekomst jullie stalen." En verder luidt het: "Jullie lafheid en egoïsme ontstonden jaren geleden al. Jullie waren niet bereid zelf jullie leven te riskeren voor onze natie, maar stuurden honderdduizenden jonge mannen en vrouwen die werden opgeofferd in een zinloze oorlog. Jullie dachten er niet langer over na dan bij het beslissen om de vuilzakken buiten te zetten."

De aangrijpende afscheidsbrief van Tomas Young is onderwerp van discussie over de plas. Zeker de onderstaande paragraaf in de brief van de ex-militair is aanleiding tot discussie:



"Ik zou deze brief niet schrijven als ik gewond was geraakt in een gevecht in Afghanistan tegen de troepen die de aanslagen van 9/11 op hun geweten hebben. Was ik daar gewond geraakt dan zou ik mij nog altijd ellendig voelen door mijn fysieke toestand en mijn nakende dood, maar ik zou op zijn minst gerustgesteld zijn door de wetenschap dat mijn verwondingen een gevolg waren van mijn eigen beslissing om het land dat ik liefheb te verdedigen. Ik zou niet in mijn bed moeten liggen met een lichaam vol pijnstillers en een leven dat wegebt, denkend aan de honderdduizenden mensen, onder wie kinderen en ikzelf, die door jullie opgeofferd werden voor nauwelijks meer dan de hebzucht van oliebedrijven, jullie combines met oliesjeiks in Saudi-Arabië, en jullie krankzinnige imperiumvisies."

De USA is altijd al een land geweest dat z'n oorlogsveteranen uitspuwt eens ze terug komen van de strijd. Dan zijn ze nog slechts een last die kosten in plaats van opbrengen. Het aantal veteranen dat uit dank voor hun offers aan de 'stars and stripes' mogen aanschuiven aan de volkskeukens en gratis voedselbedelingen is zeer omvangrijk.

De imperialistische aanval op Irak was gebaseerd op zuivere leugens: de zogenaamde aanwezigheid van massavernietigingswapens. Die zijn nooit gevonden, om de eenvoudige reden dat ze niet bestonden. Net zoals de USA destijds de Vietnam-oorlog startte op basis van leugens (het Golf van Tonkin-incident). Nooit werden de USA voor dergelijk wansmakelijk gedrag gestraft door de VN of de internationale gemeenschap.

Down with the USA!
Guderian is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2013, 22:09   #2
Micele
Secretaris-Generaal VN
 
Micele's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 mei 2005
Locatie: Limburg
Berichten: 52.436
Standaard

Citaat:
"Ik zou deze brief niet schrijven als ik gewond was geraakt in een gevecht in Afghanistan tegen de troepen die de aanslagen van 9/11 op hun geweten hebben.
Citaat:
De Saoedi-Arabische multimiljonair Osama bin Laden en zijn islamistische terreurorganisatie Al Qaida worden voor deze aanslagen verantwoordelijk gehouden.

Verantwoordelijkheid

Osama bin Laden, naast Ayman al-Zawahiri een van de leiders van Al Qaida, wordt door de Amerikaanse overheid voor de aanslagen verantwoordelijk gehouden, alhoewel hij hiervoor nooit officieel is aangeklaagd. Aanwijzingen in verschillende onderzoeken zouden in zijn richting wijzen. Onder andere vond men een videocassette waarin Bin Laden pochte dat de aanslagen 'beter' zouden zijn gelopen dan hij had gehoopt. Op 22 april 2005 zei de Marokkaanse Fransman Zacarias Moussaoui voor de rechtbank dat hij door Osama bin Laden was uitgekozen om het Witte Huis in te vliegen. Moussaoui werd op 3 mei 2006 tot levenslang veroordeeld wegens zijn betrokkenheid bij de aanslagen. Op 23 mei 2006 ontkende Osama bin Laden echter de betrokkenheid van Zacarias Moussaoui in een audioboodschap.

Vermoedelijk was de kaper Mohammed Atta de leider van de operatie. Op 14 september 2001 kwam de FBI met een lijst van personen die geïdentificeerd waren als de kapers, Mohammed Atta, Satam al Suqami, Waleed al Shehri, Wail al Shehri, Abdul Aziz al Omari, Fayez Banihammad, Ahmed al Ghamdi, Hamza al Ghamdi, Mohand al Shehri, Saeed al Ghamdi, Ahmad al Haznawi, Ahmed al Nami, Majed Moqed, Salem al Hazmi. Het merendeel (15) was afkomstig uit Saoedi-Arabië, twee kwamen uit de Verenigde Arabische Emiraten, een uit Egypte en een uit Libanon.

Er zijn volgens de FBI aanwijzingen dat de kapers vanaf de grond door anderen werden aangestuurd. Vliegtuigkapingen komen al tientallen jaren voor en meestal dwingt de kaper de piloot naar een bepaalde bestemming te vliegen. Een dergelijke aanpak was op 9/11 niet mogelijk - de piloten zouden tot elke prijs geweigerd hebben door een gebouw te vliegen. De piloten werden dus uitgeschakeld en een van de kapers nam zelf de besturing over. In elk vliegtuig zat dan ook een kaper met enige vliegvaardigheid - een aantal van hen had vanaf het najaar van 2000 vlieglessen gevolgd. Drie van hen zijn daarmee begonnen bij een tweetal vliegscholen in Florida, waarvan de eigenaars Nederlanders zijn. Men vermoedt dat de andere kapers niet wisten dat ze met een zelfmoordaanslag bezig waren.

http://nl.wikipedia.org/wiki/Aanslag...er_2001#Kapers
Citaat:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Ayman_al-Zawahiri

Ayman al-Zawahiri (Arabisch: ايمن الظواهري) (Maadi (Egypte), 19 juni 1951), is ideoloog van het terroristische netwerk al Qaida en sinds 1 mei 2011 de mogelijke opvolger van Osama bin Laden. Hoewel al-Zawahiri niet het charisma heeft van Bin Laden en bij voorkeur achter de schermen opereerde, was zijn invloed binnen de terreurorganisatie groot. Hij is een voormalig voorman van de terreurgroep Egyptische Islamitische Jihad. Sinds de dood van Osama bin Laden heeft de FBI een prijs van 25 miljoen dollar op zijn hoofd gezet.

Washington houdt hem dan medeverantwoordelijk voor de aanslagen van 11 september 2001 in de Verenigde Staten en zette een beloning van 5 miljoen dollar op zijn hoofd. Dit bedrag is nu gegroeid en kan oplopen tot 25 miljoen dollar. Al-Zawahiri riep de moslims op alle ongelovigen (Kafirs) te verdrijven uit de moslimlanden.
Al-Zawahiri wordt door Egypte verantwoordelijk gehouden voor de aanslag op westerse toeristen in Luxor in 1997 waarbij 68 doden vielen.

Op 13 januari 2006 voerde de CIA een raketaanval uit op het dorp Damadola in het westen van Pakistan. Deze aanval was gericht op al-Zawahiri. Er vielen 18 slachtoffers maar al-Zawahiri was daar niet bij. Pakistan heeft officieel geprotesteerd tegen de aanval bij de Verenigde Staten.
Afghaanse troepen ?
__________________
De vuile waarheid over ICE (vanaf 1 min 35")
https://www.youtube.com/watch?v=mk-LnUYEXuM
Nederlandse versie: https://www.youtube.com/watch?v=kekJgcSdN38

Laatst gewijzigd door Micele : 22 maart 2013 om 22:16.
Micele is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2013, 22:14   #3
Belask0
Banneling
 
 
Geregistreerd: 31 december 2012
Locatie: gevallen engel
Berichten: 2.709
Standaard

cheney is al 5 jaar koud , degene die je laatst op tv zag is een dubbelganger
Belask0 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2013, 22:18   #4
Micele
Secretaris-Generaal VN
 
Micele's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 mei 2005
Locatie: Limburg
Berichten: 52.436
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Belask0 Bekijk bericht
cheney is al 5 jaar koud , degene die je laatst op tv zag is een dubbelganger
Hebt gij het gedaan ?
__________________
De vuile waarheid over ICE (vanaf 1 min 35")
https://www.youtube.com/watch?v=mk-LnUYEXuM
Nederlandse versie: https://www.youtube.com/watch?v=kekJgcSdN38

Laatst gewijzigd door Micele : 22 maart 2013 om 22:18.
Micele is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2013, 22:22   #5
zonbron
Secretaris-Generaal VN
 
zonbron's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 december 2010
Berichten: 36.784
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Belask0 Bekijk bericht
cheney is al 5 jaar koud , degene die je laatst op tv zag is een dubbelganger
Leeft opnieuw ondertussen, het pompje is eruit en hij heeft een nieuw menselijk hart.
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Salah Bekijk bericht
Het zal weer het gekende Zonbron momentje zijn.
HIER

Laatst gewijzigd door zonbron : 22 maart 2013 om 22:23.
zonbron is offline   Met citaat antwoorden
Oud 23 maart 2013, 00:04   #6
Belask0
Banneling
 
 
Geregistreerd: 31 december 2012
Locatie: gevallen engel
Berichten: 2.709
Standaard

ik maak geen dubbelgangers
men houdt zijn dood stil om de HallayBurton-aandelen op peil te houden
Belask0 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 23 maart 2013, 08:39   #7
kelt
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 29 juli 2004
Berichten: 35.535
Standaard

Gisteren op CNN,bij Amanpour (die altijd al een sceptische journaliste was,....in tegenstelling tot menig van haar collega's) werd het proces gemaakt.
Nog even werd omtrent de toenmalige VS- en Britse regeringen gesproken,regeringen waarvan we ondertussen weten dat het niet minder dan een bende leugenaars waren(zelfs Kelt geloofde aanvankelijk de basispremisse om Irak aan te vallen),maar vooral van de verzamelde "Westerse" pers, die op cruciale momenten, en massaal, haar job "vergat" te doen....

De legers van de leugenaars vielen het land van de schoft binnen en men maakte ons wijs dat er iets moois zou uit komen.

....de vreemde troepen zijn grotendeels weg uit Irak,maar de mensen slaan elkaar lustig verder de kop in,in Irak....

resultaat!

Laatst gewijzigd door kelt : 23 maart 2013 om 08:44.
kelt is offline   Met citaat antwoorden
Oud 23 maart 2013, 14:44   #8
D'ARTOIS
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
D'ARTOIS's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 januari 2006
Berichten: 11.569
Standaard

Dat wist Bush Jr van te voren.

Zijn vader die Golf 1 begon werd geadviseerd om het bij Kuweit te houden en niet verder op te rukken ondanks herhaaldelijk aandringen van Schwarzkopf.

De reden hiervoor was dat - zo wist men alreeds in Washington - Irak dan in een ultieme burgeroorlog verzeild zou raken.

En wat doet godvergeten klojo Jr? Juist! En dan nog wel met leugens.

Als een supergangsta heeft Bush Jr met zijn rotgenoten Rumsfeld, Cheney en de hele gansta bende een land overvallen op kosten van de belastingbetaler.
Als er een club is die de doodstraf heeft verdiend is het deze club wel (met nog een paar toevoegingen zoals Condo Rice).
__________________
Brussel regeert, Brussel dicteert, de burger gireert.
Ondertussen neemt de Euroscepsis hand over hand toe.
D'ARTOIS is offline   Met citaat antwoorden
Oud 23 maart 2013, 20:48   #9
Carnivore
Staatssecretaris
 
Carnivore's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 augustus 2009
Berichten: 2.569
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door D'ARTOIS Bekijk bericht
Dat wist Bush Jr van te voren.

Zijn vader die Golf 1 begon werd geadviseerd om het bij Kuweit te houden en niet verder op te rukken ondanks herhaaldelijk aandringen van Schwarzkopf.

De reden hiervoor was dat - zo wist men alreeds in Washington - Irak dan in een ultieme burgeroorlog verzeild zou raken.

En wat doet godvergeten klojo Jr? Juist! En dan nog wel met leugens.

Als een supergangsta heeft Bush Jr met zijn rotgenoten Rumsfeld, Cheney en de hele gansta bende een land overvallen op kosten van de belastingbetaler.
Als er een club is die de doodstraf heeft verdiend is het deze club wel (met nog een paar toevoegingen zoals Condo Rice).
Zo zie ik het ook.
Toch straf dat dat allemaal kan he?

Maar tja... 't zal wel eens beteren zeker?

Mijn vader zei me onlangs eens iets verontrustends;

"waarschijnlijk dacht de gewone man -tijdens het overpeinzen van heel de wantoestand- 200jaar geleden ook : ''t zal wel eens beteren'.
En we blijven wij dat denken he!?"
__________________
Are we not savages innately destined to maim and kill?
blame it on the environment, heredity or evolution - we're still responsible
our intelligence may progress at geometric rates
yet socially we remain BELLIGERENT NEONATES!

Carnivore is offline   Met citaat antwoorden
Oud 23 maart 2013, 21:41   #10
Sjaax
Europees Commissaris
 
Sjaax's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 november 2006
Locatie: tussen het stemvee
Berichten: 7.237
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Carnivore Bekijk bericht
Maar tja... 't zal wel eens beteren zeker?
Obama ipv Bush jr.
Dat is toch een flinke stap vooruit.
Sjaax is offline   Met citaat antwoorden
Oud 23 maart 2013, 21:56   #11
D'ARTOIS
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
D'ARTOIS's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 januari 2006
Berichten: 11.569
Standaard

Dat weten we (nog) niet.

Er staat een aanval op Iran op de agenda. Olalabama, de Luo black, onderneemt een verkenningstocht. In zijn kielzog zeulen de militaire adviseurs die zullen kijken wat haalbaar is.

De Joden en wapenindustrie lopen hand in hand. De Joodse bankiers, historische fiananciers van alle conflicten op deze wereld, zullen hun geldkranen opendraaien voor een aanval op Iran.

We zullen afwachten. Tegenhouden is een utopie.
__________________
Brussel regeert, Brussel dicteert, de burger gireert.
Ondertussen neemt de Euroscepsis hand over hand toe.
D'ARTOIS is offline   Met citaat antwoorden
Oud 23 maart 2013, 22:08   #12
Carnivore
Staatssecretaris
 
Carnivore's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 augustus 2009
Berichten: 2.569
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Sjaax Bekijk bericht
Obama ipv Bush jr.
Dat is toch een flinke stap vooruit.
Ik vrees voor oude wijn in nieuwe vaten.
__________________
Are we not savages innately destined to maim and kill?
blame it on the environment, heredity or evolution - we're still responsible
our intelligence may progress at geometric rates
yet socially we remain BELLIGERENT NEONATES!

Carnivore is offline   Met citaat antwoorden
Oud 24 maart 2013, 09:15   #13
kelt
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 29 juli 2004
Berichten: 35.535
Standaard

We zien toch waarom wij,forumposters ,en het journaille, geen toppolitici worden en mensen als Obama wel...

Wat hebben we namelijk geleerd de laatste dagen naar aanleiding van het bezoek van de VS-president aan het Midden Oosten?
Wel,dat het grootste probleem,vanuit VS-standpunt ,NIET de Palestijnse situatie is (er is niks fundamenteels gewijzigd,de Palestijnen zijn uitgespogen door de Arabische wereld,Israel doet min of meer wat het wil ivm land inpikken,en er zullen ongetwijfeld nog wat bommen ontploffen en raketten landen....... )

Het grootste probleem,vanuit VS-standpunt,is dat Turkije en Israel,twee hoekstenen in de Levant,al een tijdje niet zo goed meer overeenkomen....en,erger nog,elkaar begonnen te pesten.
Met de excuses van Israel aan Turkije omtrent de dood van enkele Turkse staatsburgers na een aktie van de Israelische Marine enkele jaren geleden is een eerste stap gezet.Toegeven dat je een fout gemaakt hebt is in de haantjespolitiek van het MO een zwaarwichtige gebeurtenis.


De VS werkt onverdroten aan HAAR belangen,omdat ze een diep uitgedachte politiek heeft en een lange termijn lijn heeft.Een vriend in de Bosporus en een kleine maar harde vuist op de Oostkust van de Middellandse Zee passen daar blijkbaar in.

De EU heeft misschien ook ergens een diep uitgedachte politiek op lange termijn,maar die blijft in het verborgene.We zien hoogstens wat sentimenteel geleuter en dat madammeke Ashton zal zeker niks toevoegen.(MAG zeker niks toevoegen)

Laatst gewijzigd door kelt : 24 maart 2013 om 09:20.
kelt is offline   Met citaat antwoorden
Oud 24 maart 2013, 10:04   #14
D'ARTOIS
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
D'ARTOIS's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 januari 2006
Berichten: 11.569
Standaard

Langs de grote lijnen bezien zal dat wel zo zijn, Kelt. En nee, ik geloof niet dat de Groep Eurokloten een lange termijn visie heeft. Ik denk zelfs niet eens een korte termijn visie want voor hen is het een kwestie van dag tot dag te zien overleven.

De grote groep ontevredenen wordt sterker en sterker. Het aantreden van Hollande heeft Frankrijk in een floers van contramine gebracht en er gaan zelfs geruchten dat Frankrijk plannen heeft de EU te verlaten. Goed, het gerucht komt uit de hoek van Martine Le Pen, daar niet van, maar alleen de gedachte al dat Frankrijk het zelfs maar zal overwegen betekent min of meer dat men wegen zoekt het zinkende EU schip te verlaten.

We weten inmiddels dat spaargeld niet meer veilig is.
We weten inmiddels dat de Duitse overheid alle data scant en in bezit heeft van de mobiele internetrekening van haar burgers. Wachtwoorden, pin- en pukcodes.

Zo kan een Duitser 's morgens wakker worden en ontdekken dat zijn bankrekening is leeggehaald. Door wie, ja door wie? (Lees: DWN, ZonBron gaf de link)

We weten inmiddels dat de Groep Eurokloten frauderende banken de hand boven het hoofd houdt. Cyprus bewijst dat eens te meer, de houding van de EU is binnenboord houden die handel en die van het IMF is overboord met die handel.
De houding van Christine Lagarde is contra Cyprus. Om de haverklap legt ze nieuwe eisen neer want wat ze ondermeer eist is dat de Cyprioten de 6 miljard die als eigen inbreng wordt vereist, vooraf op tafel moet worden gelegd. Want, IMF, heeft met Griekenland continentaal al enige ervaring opgedaan in het nakomen van afspraken/overeenkomsten.

Het blijkt nu dat geen enkele bank het predicaat betrouwbaar heeft, de ratingbureau's zijn derhalve volledige lachertjes. Bankfalen begint een dagelijks begrip te worden.

Een beetje off topic, de laatste alinea's maar wat ik wil zeggen is dat in plaats van een versterking, de EU en de munteenheid voor een totale ontreddering hebben gezorgd.

Straks, als de beerput van Brussel open moet, dan zal de stank niet te harden zijn. Wat er dan zal ontstaan is een complete chaos tenzij men nu alvast maatregelen neemt om die te voorkomen bij het verlaten van de Unie.

Het is wellicht daarom dat de VS wil dat Turkije de EU ingesluisd wordt, tegen alle wil van de EU burgers in.
__________________
Brussel regeert, Brussel dicteert, de burger gireert.
Ondertussen neemt de Euroscepsis hand over hand toe.

Laatst gewijzigd door D'ARTOIS : 24 maart 2013 om 10:08.
D'ARTOIS is offline   Met citaat antwoorden
Oud 24 maart 2013, 18:10   #15
Guderian
Banneling
 
 
Guderian's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 juni 2002
Berichten: 8.266
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door D'ARTOIS Bekijk bericht
De Joden en wapenindustrie lopen hand in hand. De Joodse bankiers, historische fiananciers van alle conflicten op deze wereld, zullen hun geldkranen opendraaien voor een aanval op Iran.

We zullen afwachten. Tegenhouden is een utopie.
2!
Guderian is offline   Met citaat antwoorden
Oud 24 maart 2013, 19:31   #16
mvd
Minister-President
 
mvd's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 februari 2012
Berichten: 5.725
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Sjaax Bekijk bericht
Obama ipv Bush jr.
Dat is toch een flinke stap vooruit.
Helemaal niet, Obama zet het buitenlands beleid van Bush simpelweg verder. Waarom doen zo weinig mensen moeite om zich te informeren ipv klakkeloos dat vrt-gezeik over te nemen??
mvd is offline   Met citaat antwoorden
Oud 24 maart 2013, 19:54   #17
Zipper
Secretaris-Generaal VN
 
Zipper's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 maart 2009
Berichten: 56.649
Standaard

Veel Duitse soldaten die in '45 verlamd en/of zwaar gewond achterbleven, zullen Hitler en C° ook wel laffe moordenaars genoemd hebben (en terecht, uiteraard - Geef hen eens ongelijk)
__________________






Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Another Jack Bekijk bericht
Voor mijn part wordt Brussel en omstreken voor 90% islamitisch!

Laatst gewijzigd door Zipper : 24 maart 2013 om 20:13.
Zipper is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 maart 2013, 08:51   #18
julian
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 november 2011
Berichten: 4.737
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Guderian Bekijk bericht
BRON: Het Laatste Nieuws

De tiende verjaardag van het begin van de oorlog in Irak smaakt erg bitter. Ook bij de duizenden slachtoffers tussen de Amerikaanse soldaten. De zwaargewonde Irakveteraan Tomas Young, die het einde van zijn leven ziet naderen, schreef een emotionele afscheidsbrief waarin hij George Bush en Dick Cheney "laffe moordenaars" noemt.

De toen 24-jarige Tomas Young uit Kansas City raakte in 2004 verlamd in Irak bij een opstand in Sadr in het noorden van Bagdad. Twee kogels uit een kalasjnikov troffen zijn ruggengraat en zijn knie. Hij zou nooit meer kunnen stappen. Na talloze opnames in het ziekenhuis wacht hij nu in een verpleeghuis voor terminale patiënten op de voltrekking van zijn euthanasiewens. "Ik wil het zo en niet met de klassieke zelfmoord, zodat er plaats is om afscheid te nemen", zegt hij daarover. Tomas Young is in de VS een bekende veteraan omdat hij al jaren de oorlog in Irak zwaar bekritiseert en nu in zijn brief bestempelt als "onwettig volgens de internationale wetgeving" en als "de grootste strategische blunder in de Amerikaanse geschiedenis".

Zijn afscheidsbrief - met duidelijk diepe politieke inslag - werd online gepubliceerd op truthdig.com. Young roept er de toenmalige president George Bush en vicepresident Dick Cheney in op "de morele moed te vinden om in te zien wat jullie mij en zovele anderen hebben aangedaan". "Jullie mogen dan wel een proces ontlopen maar in onze ogen zijn jullie schuldig aan buitensporige oorlogsmisdaden, aan plundering en, tenslotte, aan moord, inclusief de moord op duizenden jonge Amerikanen - mijn collega-veteranen - wier toekomst jullie stalen." En verder luidt het: "Jullie lafheid en egoïsme ontstonden jaren geleden al. Jullie waren niet bereid zelf jullie leven te riskeren voor onze natie, maar stuurden honderdduizenden jonge mannen en vrouwen die werden opgeofferd in een zinloze oorlog. Jullie dachten er niet langer over na dan bij het beslissen om de vuilzakken buiten te zetten."

De aangrijpende afscheidsbrief van Tomas Young is onderwerp van discussie over de plas. Zeker de onderstaande paragraaf in de brief van de ex-militair is aanleiding tot discussie:



"Ik zou deze brief niet schrijven als ik gewond was geraakt in een gevecht in Afghanistan tegen de troepen die de aanslagen van 9/11 op hun geweten hebben. Was ik daar gewond geraakt dan zou ik mij nog altijd ellendig voelen door mijn fysieke toestand en mijn nakende dood, maar ik zou op zijn minst gerustgesteld zijn door de wetenschap dat mijn verwondingen een gevolg waren van mijn eigen beslissing om het land dat ik liefheb te verdedigen. Ik zou niet in mijn bed moeten liggen met een lichaam vol pijnstillers en een leven dat wegebt, denkend aan de honderdduizenden mensen, onder wie kinderen en ikzelf, die door jullie opgeofferd werden voor nauwelijks meer dan de hebzucht van oliebedrijven, jullie combines met oliesjeiks in Saudi-Arabië, en jullie krankzinnige imperiumvisies."

De USA is altijd al een land geweest dat z'n oorlogsveteranen uitspuwt eens ze terug komen van de strijd. Dan zijn ze nog slechts een last die kosten in plaats van opbrengen. Het aantal veteranen dat uit dank voor hun offers aan de 'stars and stripes' mogen aanschuiven aan de volkskeukens en gratis voedselbedelingen is zeer omvangrijk.

De imperialistische aanval op Irak was gebaseerd op zuivere leugens: de zogenaamde aanwezigheid van massavernietigingswapens. Die zijn nooit gevonden, om de eenvoudige reden dat ze niet bestonden. Net zoals de USA destijds de Vietnam-oorlog startte op basis van leugens (het Golf van Tonkin-incident). Nooit werden de USA voor dergelijk wansmakelijk gedrag gestraft door de VN of de internationale gemeenschap.

Down with the USA!
Het gastje was niet gewongen in het leger te gaan. Geizen uw politieke overtuiging moet ge trouwens zwijgen in dit soort onderwerp.
julian is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 maart 2013, 08:52   #19
julian
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 november 2011
Berichten: 4.737
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zipper Bekijk bericht
Veel Duitse soldaten die in '45 verlamd en/of zwaar gewond achterbleven, zullen Hitler en C° ook wel laffe moordenaars genoemd hebben (en terecht, uiteraard - Geef hen eens ongelijk)
Dat is dan ook de reden waarom Guderian totaal ongeloofwaardig klinkt.
julian is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 maart 2013, 08:55   #20
julian
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 november 2011
Berichten: 4.737
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door D'ARTOIS Bekijk bericht
Dat weten we (nog) niet.

Er staat een aanval op Iran op de agenda. Olalabama, de Luo black, onderneemt een verkenningstocht. In zijn kielzog zeulen de militaire adviseurs die zullen kijken wat haalbaar is.

De Joden en wapenindustrie lopen hand in hand. De Joodse bankiers, historische fiananciers van alle conflicten op deze wereld, zullen hun geldkranen opendraaien voor een aanval op Iran.

We zullen afwachten. Tegenhouden is een utopie.
Gemeld want strafbaar.
julian is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:01.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be