![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Verkiezingen 2014 Alles over de regionale, federale en Europese verkiezingen van 2014 |
|
Discussietools |
![]() |
#1 | |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
|
![]() Dat is toch een boodschap ! Dat wil toch wat zeggen !!
Waarvoor is er een staatssecretaris van fraudebestrijding ?? Alles kaat koet ??? titel: Topmagistraten van het land luiden gezamenlijk de alarmbel ‘Zware dossiers geseponeerd door onwil van de politici’ http://www.nieuwsblad.be/article/det...=1147846581623 Citaat:
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren. De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd. Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA) |
|
![]() |
![]() |
#2 |
Minister-President
Geregistreerd: 8 september 2003
Locatie: Ardennen
Berichten: 5.579
|
![]() Ons kent ons he, en de grote vissen hebben altijd wel linken met de politici, terwijl de kleine vissen makkelijker te vangen zijn!
Alleen al eventjes kijken wie erachter zit en je weet sowieso al dat de zaken zullen verjaren. |
![]() |
![]() |
#3 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 31 mei 2009
Locatie: Antwaarpe
Berichten: 30.400
|
![]() De ster van Turtelboompje is danig getaand. Het resultaat van nog eens drie jaar wanbeleid op Justitie wordt elke dag duidelijker.
'Een rode kaart van Vrouwe Justitia voor minister Turtelboom'
__________________
Exclusief in Vlaanderen: Al wie da ni springt, al wie da ni springt is N-VA (Brünoke's kleuterbende) Exclusief in Brussel: Brussel kan wel een paar honderd miljoen Euro missen (Guy Vanhengel, PS (ex-Ø-VLD)) Exclusief in Wallonië: wij keurden de pestbelastingen goed want ze troffen toch vooral de Vlamingen (Didier Reynders, MR) |
![]() |
![]() |
#4 |
Banneling
Geregistreerd: 2 december 2013
Berichten: 35.535
|
![]() En om dat stelsel in stand te houden mag BDW absoluut niet in de macht delen; welke lijken zouden er anders nog allemaal uit de kast vallen?
|
![]() |