Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 15 september 2004, 17:09   #1
Weisse Wolf
Minister
 
Weisse Wolf's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 november 2003
Berichten: 3.999
Standaard Busje komt zo

Eind juli bleek uit cijfers van de Antwerpse 'stedelijke cel schijnhuwelijken' dat het aantal schijnhuwelijken aanzienlijk bleef toenemen. Het aantal onderzoeken bij 'verdachte' huwelijken bedroeg dit jaar reeds het dubbele van het hele jaar 2003.

Uit informatie waarover het Turnhoutse parket beschikte, bleek maandag dat het Zegeplein in Turnhout een heuse draaischijf is geworden voor schijnhuwelijken. Elk weekend komen namelijk groepjes allochtonen en illegalen met de bus vanuit Antwerpen afgezakt op zoek naar een huwelijkspartner met een Belgisch paspoort.

Parketwoordvoerder Herman Jansens wist daarover in De Morgen (14.09.04) het volgende te vertellen: "Uit informatie van de dienst Burgerlijke Stand van de stad Antwerpen blijkt dat het plein een draaischijf is geworden voor schijnhuwelijken. Allochtonen en illegalen pikken in de Pike (een bij allochtonen populaire jongerendiscotheek, nvdr) jonge, Belgische meisjes op die ze om hun vinger winden. Al snel wordt gesproken van een huwelijk, maar zodra de meisjes toestemmen, blijkt dat ze moeten trouwen met een andere allochtone jongen dan diegene op wie ze verliefd zijn geworden."

Als de betrokken meisjes weigeren of niet ingaan op een omkoopaanbod, zijn intimidatie en een pak rammel niet uitgesloten. "De droomprins van het betrokken meisje was in het bezit van een geldige verblijfsvergunning. Hij vroeg haar om met een onbekende Marokkaan te trouwen. In ruil zou ze 12.000 euro krijgen. Haar weigering werd niet in dank afgenomen. Eerst kwamen er bedreigingen. Toen die niets uithaalden, werd het meisje afgeranseld," aldus een voorbeeld dat Gazet van Antwerpen (14.09.04) aanhaalde.

http://vlaamsblok.be/index.shtml

We moeten dat maar zien als multiculturele verrijking. Leve de multiukul!




__________________
Weisse Wolf is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2004, 19:52   #2
doggy
Parlementsvoorzitter
 
doggy's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 mei 2004
Berichten: 2.267
Standaard

dubbele post

http://forum.politics.be/showthread.php?t=20142
__________________
goddamn my navel itches
doggy is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:56.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be