![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Gouverneur
Geregistreerd: 4 december 2005
Berichten: 1.471
|
![]() autodiefstal, woninginbraken en diefstal uit schuurtjes: het zuiden van het land is oververtegenwoordigd in de top. Korpschef Gerard Bouman van de Nationale Politie suggereerde vorig jaar een historische oorzaak, waarbij de oude botersmokkel over de grens met België en Duitsland zou zijn verworden tot andere vormen van criminaliteit.
bron |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 9 december 2010
Berichten: 36.784
|
![]() Artikel uit mei. Vandaag ervaren we blijkbaar wat meer last van de mensensmokkel dan van de toenmalige botersmokkel.
Bij deze haalt U een mooi punt aan. Laatst gewijzigd door zonbron : 20 oktober 2015 om 23:08. |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Gouverneur
Geregistreerd: 4 december 2005
Berichten: 1.471
|
![]() En de criminelen daar aan de Belgische grens gebruiken graag "Belgische" methoden (ze bricoleren geheime kelders en kamertjes en tunneltjes achter valse deuren om van alles en nog wat te verstoppen:
http://www.ad.nl/ad/nl/1012/Nederlan...-koelcel.dhtml |
![]() |
![]() |