![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 2 januari 2006
Berichten: 11.569
|
![]() Met de totstandkoming van de EU is de toon gezet voor een groots opgezette misdaadgolf die volledig gesanctioneerd is door de lidstaten en de onderschrijvers van het Schengenverdrag, een verdrag dat niemand wilde en nu door dezelfde politieke huichelaars zwaar wordt betreurd.
De open grenzen van Schengen hebben een tornado aan criminaliteit opgeleverd waardoor en waaraan een aantal westelijke Europese landen lijkt te bezwijken. Het oncontroleerbare kwaad van de islamitische terroristen aangevuld met bendes uit het gehele voormalige USSR gecontroleerde oostblok oefenen een dusdanig zware druk uit op mens en maatschappij waardoor politiediensten machteloos moeten toekijken hoe de EU politiek normen en waarden naar beneden haalt en de burger confronteert met de grootste misdaadgolf ooit, geheel gesanctioneerd door de EU politici die nu spoorslags schreeuwen "Wir haben es nicht gewusst!" Dat uit de huidige burgerlijke onrust een massaal verzet zal komen tegen de EU en EC is een kwestie van tijd. Want als Schengen valt, valt ook de EU en de verbrokkelijking is al in volle gang gezet, ondanks dat de (linkse) media proberen dit op alle fronten te ontkennen c.q. te verdoezelen. Het einde van de EU is nakende. Gelukkig maar.
__________________
Brussel regeert, Brussel dicteert, de burger gireert. Ondertussen neemt de Euroscepsis hand over hand toe. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 18 april 2006
Berichten: 10.570
|
![]() Citaat:
Hopelijk wordt dan lering gehaald uit het verleden. |
|
![]() |
![]() |