Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Fact-checking: zijn deze nieuwsfeiten accuraat?
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Fact-checking: zijn deze nieuwsfeiten accuraat? Kritisch bekijken van nieuws en toetsing aan de feiten. Fake news? Selectieve feiten? Of is het een correcte weergave van de feiten? Een zoektocht naar de waarheid.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 11 december 2021, 16:10   #1
Vlad
Secretaris-Generaal VN
 
Vlad's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 november 2012
Locatie: Toxandrië
Berichten: 23.717
Standaard DNA verandert door inademen dieseluitlaatgassen

Zo, alle antivaccers die zich niet laten prikken omdat ze schrik hebben dat hun DNA gaat veranderen door de 'experimentele' mRNA vaccins kunnen zich met een gerust hart laten prikken want hun DNA en dat van vele onschuldige slachtoffers die de keuze helemaal niet hebben gehad is al lang veranderd door het inademen van dieseluitlaatgassen.
__________________
Ga maar na. De regering De Wever is een voortzetting van de regering Di Rupo. Er wordt op dezelfde plaatsen bespaard en gesmost. We zijn gestrikt.

In de meltingpot gaat alles kapot.

Fietsers en voetgangers zijn sterke weggebruikers. Autodebielisten zijn zwakke weggebruikers. Ze kunnen zichzelf niet voortbewegen.
Vlad is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 december 2021, 17:01   #2
Rudy
Secretaris-Generaal VN
 
Rudy's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 november 2004
Locatie: Mechelen - Oostende
Berichten: 38.975
Standaard

"DNA, vaccinatie, en dieseluitlaatgassen.
Puur getrol.
Rudy is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 december 2021, 18:16   #3
Koenaard Depuydt
Staatssecretaris
 
Koenaard Depuydt's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 mei 2020
Locatie: niet Herstapel, Luik, Kortrijk, Antwerpen of Vilvoorde
Berichten: 2.876
Standaard

Geachte heren

Uw erfelijkheid wijzigt inderdaad onophoudelijk mede door vergiftiging zoals uitlaatgassen, andere voorbeelden: roken, geestrijke dranken, verboden roesmiddelen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen, afvalverwerking, enz.

De verschillende kroonprikken dienen vooral links gelaten te liggen wegens het zwakker maken uwer weerstand. De kroonziekte is trouwens niet levensbedreigend zelfs ongevaarlijk in ongeveer 99 op 100 gevallen. Het betuigt van grote zwakheid indien u heel de tijd jammert bij lichte, tijdelijke klachten zoals gehoest, gesnotter, geurverlies, enz.

Hoogachtend
__________________
Een goede Vlaming draagt geen muilband. Hij rookt, besproeit, sluikstort of gokt nooit en heeft geen hond of poes. Hij begeeft zich te voet of met het rijwiel en onthoudt zich van geurwater, geestrijke of zoete dranken en andere verslavende middelen. Hij is gespierd en streeft dus een gezond lichaamsgewicht na. Hij beschermt zijn wondermooie Nederlandse taal en zijn schitterend Vlaams land tegen vreemde smetten. Hij laat zijn leven niet door een wijf vergallen.
Koenaard Depuydt is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:00.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be