Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Maatschappij en samenleving
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Maatschappij en samenleving Dit subforum handelt over zaken die leven binnen de maatschappij en in die zin politiek relevant (geworden) zijn.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 30 juli 2005, 01:33   #1
Mephisto
Minister
 
Mephisto's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 februari 2005
Locatie: Gent
Berichten: 3.352
Standaard Politie pakt verdachte van tientallen aanrandingen

Puur omdat er zovele mensen hier op het forum lopen te zeiken op "de laagste sociale klasse": nog zo een verderfelijk verhaal.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Volkskrant
AMSTERDAM - De politie heeft een 17-jarige jongen in de kraag gegrepen die heeft bekend dat hij tientallen vrouwen heeft aangerand. De meeste incidenten hadden plaats tussen 2003 en begin van dit jaar in de omgeving van een fietspad langs de N201 op het traject Uithoorn-Aalsmeer-Hoofddorp. Dat liet de politie Amsterdam-Amstelland vrijdag weten.

De verdachte viel op de fiets vrouwen lastig door hen onzedelijk te betasten. Hij maakte zich vervolgens gauw uit de voeten. De politie heeft inmiddels zestien aangiften met de 17-jarige jongen in verband gebracht. De verdachte verklaart dat hij veel vaker vrouwen heeft aangerand.

De jongen gebruikte doorgaans geen geweld, maar kneep de vrouwen in billen en borsten. Het lukte de politie in Aalsmeer en Uithoorn tot dusver niet een verdachte te arresteren wegens gebrek aan aanwijzingen. Het bureau Jeugd en Zeden van de politie Amsterdam nam de zaak vervolgens over, waarna bleek dat de aanrander ook in de omgeving van Hoofddorp actief was. Uiteindelijk leidde een recent incident naar de 17-jarige jongen, die op een middelbare school zat in Hoofddorp. Hij is opgepakt en zit nog vast.
Dat jongeren zomaar uit moorden mogen van hun ouders! 's Avonds na 21u nog buiten mogen, om wellicht meisjes te verkrachten! Ongehoord!!

- hoe erg ik bovenstaand verhaal ook vind.
__________________
[size=4][/size][size=5]Het ontstaan van AIDS - belangrijk![/size]
Mephisto is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:04.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be