Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Maatschappij en samenleving
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Maatschappij en samenleving Dit subforum handelt over zaken die leven binnen de maatschappij en in die zin politiek relevant (geworden) zijn.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 26 oktober 2005, 17:35   #1
Friedrich Nietzsche
Partijlid
 
Friedrich Nietzsche's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 februari 2005
Berichten: 293
Standaard Criminalisering Van Drugs

Nieuwe inzichten leren ons dat verslaving een ZIEKTE is. Harddrugsverslaafden worden door het huidige beleid in de criminaliteit GEDWONGEN. Op deze manier krijgt de maatschappij heel wat overlast te verwerken. Want junks moeten natuurlijk uit stelen gaan om hun ziekte te bekostigen.

Voorts: deze ziekte is erfelijk en meerdere genen liggen aan de oorsprong hiervan. Kan men mensen wel verantwoordelijk stellen voor hun verslaving?
De wetenschap leert ons nu van NIET! Mensen kunnen niet verantwoordelijk worden gesteld voor hun daden, want men kan hen niet verantwoordelijk stellen voor al het VOORGAANDE: namelijk: de genen, de opvoeding, de sociale klasse.

Voorts: slechts 30 procent van alle harddrugsverslaafden zal ooit werkelijk afkicken. De rest is gedoemd om verslaafd te blijven. Gedwongen afkicken helpt NIET. Is het niet beter wanneer de maatschappij hen gratis hun spul verschaft? Dat is véél goedkoper en zal het criminaliteitspercentage bovendien sterk naar beneden halen. En dat willen we toch? Voor een junk werkelijk in de gevangenis moet, heeft hij al HEEL WAT schade aangericht. Dit kan vermeden worden.

Verslaving is een ziekte. Laten we het dan ook als een ziekte behandelen.

I rest my case.

Met een knipoogje - van ernst.

Jimmy
free spirit

Laatst gewijzigd door Maarten Malaise : 21 januari 2010 om 22:38.
Friedrich Nietzsche is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 oktober 2005, 18:07   #2
Groentje-18
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 26 februari 2004
Berichten: 18.625
Standaard

Ik ben akkoord.

Legaliseren die handel!
__________________
Bedankt!
Groentje-18 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 oktober 2005, 19:04   #3
Guderian
Banneling
 
 
Guderian's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 juni 2002
Berichten: 8.266
Standaard

Drugsverslaafden zijn gedegenereerden die thuishoren in gesloten instellingen voor verplichte ontwenning. Indien ze nadien hervallen worden ze best geeuthanaseerd.
Guderian is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 oktober 2005, 19:11   #4
Bhairav
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Bhairav's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 juli 2004
Berichten: 18.955
Standaard

Stoer.
Hebde der schrik van?
Bhairav is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 oktober 2005, 19:15   #5
Groentje-18
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 26 februari 2004
Berichten: 18.625
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Guderian
Drugsverslaafden zijn gedegenereerden die thuishoren in gesloten instellingen voor verplichte ontwenning. Indien ze nadien hervallen worden ze best geeuthanaseerd.

Guderian, wil je asjeblieft FDW enzo ervan overtuigen dit tot een standpunt van het Vlaams Belang te maken?
__________________
Bedankt!
Groentje-18 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 oktober 2005, 19:23   #6
Rene Artois
Minister
 
Rene Artois's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 februari 2005
Locatie: Nouvion
Berichten: 3.264
Standaard

Natuurlijk is verslaving geen ziekte. Niemand heeft zo'n junk gedwongen om gevaarlijk spul te beginnen roken, snuiven of spuiten. Dat was zijn keuze. Elke andere uitleg moet de verslaafde enkel een goed gevoel geven over zichzelf als verslaafde dan nog. Dan moet men niet verwonderd zijn dat er zo veel nooit afkicken.

Als een verslaafde verantwoordelijkheid erkent voor de situatie waarin hij zich gebracht heeft zal hij ook beseffen dat het aan hem is om eruit te raken en dat als hij het echt wil het ook zal kunnen. Als hij daarentegen denkt dat hij niets kon doen aan het verslaafd raken, hoe zal hij dan ooit de wil kunnen opbrengen om ervanaf te raken?

U zegt dat verslaving een zaak is van genen, sociale achtergrond en opvoeding? Wel, dat wordt ook gezegd van misdaad, partnergeweld en nog meer onfrisse zaken. Zijn die daders dan ook niet verantwoordelijk?
Rene Artois is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 oktober 2005, 20:22   #7
Bhairav
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Bhairav's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 juli 2004
Berichten: 18.955
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Groentje-18
Guderian, wil je asjeblieft FDW enzo ervan overtuigen dit tot een standpunt van het Vlaams Belang te maken?
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!!!
Bhairav is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:38.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be