Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Persmededelingen
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Persmededelingen In dit forum kun je discussiëren over persmededelingen die verschenen zijn op onze portaalsite.
Persmededelingen kunnen ons steeds via dit adres worden toegestuurd.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 9 januari 2007, 14:40   #1
Politics.be
Redactie
 
 
Politics.be's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 november 2004
Berichten: 28.704
Standaard Test-Aankoop: Jetair-vlucht en bescherming van de reizigers

Test-Aankoop meldde eerder gedupeerde reizigers te willen verdedigen in het dossier van het vliegtuigincident dat Jetair te beurt viel in de Dominicaanse Republiek met gevolgen tot ver daarbuiten voor vele honderden reizigers. Te dien einde lanceert Test-Aankoop een oproep naar leden zowel als niet-leden om hun getuigenis en dossier over te maken. De consumentenorganisatie vraagt dit toe te sturen aan: [email protected] of per post: Test-Aankoop, Ledendienst, Hollandstraat 13, 1060 Brussel. Bedoeling is om de bestaande dossiers aan te kaarten bij de Touroperator Jetair die bereid is te praten met Test-Aankoop. Jetair stelde op 4 januari jl. een minnelijke regeling voor aan de reizigers van wie de vlucht naar Varadero-Cancun geannuleerd werd. Deze is toereikend voor een aantal reizigers, en vormt voor een aantal bijkomende dossiers een positief vertrekpunt voor verdere correcte afhandeling.

Lees verder...
Politics.be is offline   Met citaat antwoorden
Oud 9 januari 2007, 18:04   #2
Geertje
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geertje's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 september 2004
Locatie: Hoofdstad der holbewoners waar de Schelde op z'n mooist is en de gevangenen nog vrij rondlopen
Berichten: 13.284
Standaard

Dit dossier is ontspoord ten eerste door overmacht en ten tweede door het verkeerde tijdstip op de verkeerde plaats dat dit voorval zich voordeed.

Het is een spijtige zaak maar ik vind niet dat Jetair schuld treft. Het enigste wat ze kunnen doen is een financiële vergoeding geven of misschien hun volgende reis gratis geven.

Ik vind het wel frappant dat Testaankoop zo'n misbaar maakt over dit 'konijnenincident'. Als er een staking is van luchthaven personeel en er zo verschillende 1000-den gedupeerden zijn, gaan ze dan ook zo van wal steken tegen deze stakers ? Ik denk het niet.
Geertje is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:14.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be