Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Diverse > Forumsessies met politici > Forumsessies met politici (2007) > Jürgen Verstrepen (Lijst Dedecker) - 5 tot 11 februari
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Jürgen Verstrepen (Lijst Dedecker) - 5 tot 11 februari Voormalig radiogeweld, presenteerde enkele talkshows op radio en televisie. Stapt in 2004 in de politiek en is verkozen als Vlaams volkvertegenwoordiger. Voorvechter van vrije meningsuiting en actief in de mediacommissie in het Vlaams Parlement. Op 17 april 2007 kondigde Verstrepen zijn overstap naar de Lijst Dedecker aan na een dispuut met VB-voorzitter Frank Vanhecke.

 
 
Discussietools
Oud 7 februari 2007, 17:06   #1
Babylonia
Parlementslid
 
Geregistreerd: 4 januari 2007
Berichten: 1.605
Standaard Crisis in de media; Veel onderwerpen taboe, mediaconcentratie

Hallo Jurgen
Ik bewonder je moed om er iets aan te doen whatever
Je kent het boek 'glamour glitter, geld en macht' en de standpunten van Guido van Liefferinge?
http://www.vrtnieuws.net/nieuwsnet_m...ge/index.shtml
De HR van Liefferinge (oprichter Dag Allemaal) zegt bij de presentatie van zijn boek dat het nodig is dat er regels komen die journalisten beschermen en die mediaconcentratie aan banden leggen.
Het boek bevestigd dat het nieuws onderhevig is aan economische belangen met talrijke voorbeelden. Hij zegt dat dit probleem speelt in alle ons omringende landen ook de VS.
]Hij waarschuwt er ook voor dat onze media in handen zouden kunnen vallen van buitenlandse persgroepen, zoals het Duitse Bertelsmann of de mediagroep van de Italiaanse premier Berlusconi. Om dit te verhinderen moeten volgens hem dringend maatregelen genomen worden.
Vlaams minister van Media Geert Bourgeois zegt dat hij weinig kan ondernemen. "De onafhankelijkheid van de redactie waarborgen is een Belgische bevoegdheid, ik ben enkel bevoegd voor de openbare omroep en de steun aan de pers."

Jij hebt ook al dingen geprobeerd?

Moeten we het gewoon opgeven en overstappen op t net? En Wachten tot Darpa ons de mond hier weer zal snoeren....(Projekt voor internet controle door pentagon )
of zoals ik al eerder hier vroeg aan Ludwig van de Hove zendtijd opeisen ?
Kan het mediadecreet maar 1 * in de vijf jaar verandert worden
wat is dat voor nonsens?

Kunnen we u helpen met iets om het vastgelopen schip van de vrije meningsuiting - eerste peiler van de democratie - weer vlot te trekken?
of storten we ons straks allemaal als lemmingen in zee 'hola diee de zee is toch een grote plee'
Wat bent u nog van plan?
Ik wil zendtijd op een normaal uur voor het niet neoliberaal gedachtengoed. voor en van de gewone man/vrouw niet van degene die de touwtjes in handen hebben met hun rot centen!
Heb je gezien dat het NWO- thema alleen hier evengroot is als de rest samen van heel de discussies op dit forum?


www.911belgium.cjb.net




Babylonia is offline  
 



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:36.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be