Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 20 februari 2004, 19:28   #1
PAJOT
Banneling
 
 
Geregistreerd: 13 juni 2003
Berichten: 6.792
Standaard

/04 - De algemeen secretaris van de ngo 11.11.11, Jozef De Witte, is door de raad van bestuur van het Centrum voor Gelijkheid van Kansen en Racismebestrijding voorgedragen als opvolger van Johan Leman. De ministerraad moet nog met het voorstel instemmen.

De Witte kwam samen met Frank Bundervoet, OCMW-secretaris in St-Lambrechts-Woluwe, als beste kandidaat uit de selecties van Selor, het selectiebureau van de federale overheid. De raad van bestuur gaf De Witte de beoordeling "zeer geschikt" mee.

De nieuwe voorzitter is algemeen secretaris van 11.11.11. Voordien was hij onder meer actief bij Amnesty International Vlaanderen en bij de Leuvense studentenrestaurants Alma. Hij is de broer van Lode De Witte, de provinciegouverneur van Vlaams-Brabant.

(BRT-nieuws)
PAJOT is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 februari 2004, 21:13   #2
TomB
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
TomB's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 januari 2003
Locatie: US
Berichten: 14.572
Standaard

Hij heeft zijn naam alvast mee.
__________________
In het begin was er niets, wat ontplofte.
TomB is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 februari 2004, 21:36   #3
ancapa
Secretaris-Generaal VN
 
ancapa's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 oktober 2003
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 20.121
Stuur een bericht via MSN naar ancapa
Standaard

de witte brigade tegen het zwart fenomeen

de man had zijn naam mee en die wist hoe die zaken aan te pakken...
ja selor maakt soms rare kronkels 8)
__________________
Stop het geknoei ! Vlaanderen op eigen kracht ! Volk wordt staat. Vlaanderen mijn land. Vlaanderen onafhankelijk. Gedaan met geven en toegeven ! 12 miljard euro Vlaams geld in Vlaamse handen ! Mooie woorden zijn zelden waar, ware woorden zijn zelden mooi. "Niets lijkt zo op fascisten als de huidige antifascisten. Nultolerantie is een begin, rechtbank het einde. "De mening van een moslim heet geloofsovertuiging, die van een Vlaming is racisme.
ancapa is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:08.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be