![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 | |
Minister-President
Geregistreerd: 13 mei 2005
Berichten: 5.004
|
![]() De niet toegeven petitie loopt vrij goed, toch kan het altijd beter.
Ik denk dat mocht de petitie wat meer bekendheid krijgen nog een heel pak mensen bereid zouden zijn om te tekenen. Er zijn ongetwijfeld mogelijkheden zat om de zaak wat meer bekendheid te geven en ideeën hieromtrent blijven welkom op http://forum.politics.be/showthread.php?t=98701. Zelf ben ik van plan wat Flyers te maken en deze hier en daar proberen te verspreiden. Bvb in winkelcentra, op café, onder ruiten wissers, … De tekst van de flyer zou heel beknopt de volgende kunnen zijn: Citaat:
De eerste flyer van een collega forumlid dat ik in handen krijg stuur ik met de post een biertje op (op voorwaarde dat hij/zij er geen bezwaar mee heeft me via pm de adresgegevens te bezorgen, anders zal't moeilijk gaan natuurlijk). Als hier nog wat mensen zich tot hetzelfde verbinden kan het nog leuk worden. Bij deze een oproep dus ![]()
__________________
http://forum.politics.be/showthread.php?t=175515 optimaal aantal mensen |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Banneling
Geregistreerd: 3 november 2007
Berichten: 3.209
|
![]() Het zou misschien handig zijn voor de andere forummers die willen meedoen een standaard flyer te maken, kunnen ze die naar hartenlust af printen.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Parlementsvoorzitter
Geregistreerd: 23 augustus 2007
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 2.197
|
![]() Ik heb al getekend.
Voor vandaag zijn er tot nu toe al een 300tal handtekeningen geweest. Toch mooi he. |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 | ||
Minister-President
Geregistreerd: 13 mei 2005
Berichten: 5.004
|
![]() Citaat:
![]() Citaat:
Anders zou ik mezelf nog moeten trakteren, doe ik al genoeg ![]() ![]()
__________________
http://forum.politics.be/showthread.php?t=175515 optimaal aantal mensen |
||
![]() |
![]() |