![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst | Markeer forums als gelezen |
Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Parlementslid
Geregistreerd: 28 november 2007
Locatie: Café Pajottenland!
Berichten: 1.802
|
![]()
__________________
Vlaams-republikeinse atheist. Echte Belgen haten Nederlanders. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 14 februari 2007
Berichten: 19.593
|
![]() Dat is toch logisch?
Wie hier heeft dat nog niet gedaan? |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 27 november 2007
Berichten: 13.787
|
![]() Tijd voor operatie doofpot.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Vreemdeling
Geregistreerd: 4 september 2004
Berichten: 57
|
![]() Waar blijven de roepers dat Vlamingen fascisten zijn ?
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Parlementslid
Geregistreerd: 20 oktober 2002
Locatie: West-Vlaanderen
Berichten: 1.521
|
![]() Morgen op de voorpagina van La Dernière Heure .
__________________
Vlaanderen onze thuis. ... ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
Banneling
Geregistreerd: 1 januari 2009
Berichten: 19
|
![]() Pff, ne mens snapt dat toch niet zo'n dingen. Wel weer een of andere stoner of verslaafde (d'office ne الجزائر ) die geen geld meer had om naar Frankrijk terug te keren na een escapade in Holland. Weeral een schande dat zo'n jong manneke het mag ontgelden.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 29 november 2007
Berichten: 15.670
|
![]() Ik betwijfel dat het taalprobleem het "motief" was, dat soort krapuul had waarschijnlijk sowieso een mes gebruikt.
![]()
__________________
Het ogenblik nadert, waarop grote beslissingen moeten worden genomen. Tegenover Europa staat een monsterverbond van sleur, onwetendheid, zelfzucht, verouderd nationalisme en volgzaamheid aan buitenlandse instructies. De tegenstanders maken zich klaar voor de strijd. Sommigen kunnen wij overtuigen, anderen moeten wij verslaan; dat is het, waartoe wij mannen en vrouwen van onze volken oproepen. Tezamen zullen wij overwinnen. |
![]() |
![]() |
![]() |
#8 |
Parlementslid
Geregistreerd: 28 november 2007
Locatie: Café Pajottenland!
Berichten: 1.802
|
![]() Dat is idd goed mogelijk. Het zal eerder een combinatie van de twee factoren (taal, agressie) zijn.
__________________
Vlaams-republikeinse atheist. Echte Belgen haten Nederlanders. |
![]() |
![]() |
![]() |
#9 | |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 28 januari 2005
Locatie: Ergens tussen Dollard en Duinkerken
Berichten: 37.539
|
![]() Citaat:
Precies het juiste antwoord. Hopelijk wordt hier geen politiek communautaire rel van gemaakt. Hier in NL ook al op nieuwssites, zoals op fok.nl Neergestoken wegens taalprobleem Internationaal - door Veerle (Volpez) op 02-01-2009 @ 08:08 Een 17-jarige Belgische jongen was in de nacht van woensdag op donderdag met zijn bromfiets onderweg toen hij in Nieuwpoort een onbekende man tegenkwam die hem in het Frans aansprak. Omdat de jongen hem niet direct verstond en daarom niet meteen antwoordde besloot de Franssprekende man hem neer te steken. De jongen werd naar het ziekenhuis gebracht met een messteek in zijn elleboog en in zijn rug, maar verkeert buiten levensgevaar. De politie van het Belgische Nieuwpoort vermoedt dat het taalprobleem de aanleiding voor de steekpartij was. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#10 |
Banneling
Geregistreerd: 16 juli 2008
Locatie: Occupied Flanders
Berichten: 1.624
|
![]() Wie weet, maar je mag niet uit het oog verliezen dat nog steeds bij vele franstaligen het idee leeft dat ALLE Vlamingen frans praten, en dat diegenen die beweren dat niet te kunnen gewoon leugenaars zijn.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#11 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 22 juli 2005
Berichten: 34.995
|
![]() Natuurlijk niet, maar indien we hier in Vlaanderen het soort media hadden genre Le Soir en La Dernière Heure was dit wellicht de teneur van de verslaggeving over dit incident geweest, snap je?
|
![]() |
![]() |