![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst | Markeer forums als gelezen |
Partijpolitiek en stromingen In dit forum kun je discussiëren over (standpunten van) politieke partijen. en (standpunten van) politieke stromingen, al dan niet vertegenwoordigd door een (niet-partijpolitieke) organisatie. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Europees Commissaris
Geregistreerd: 26 januari 2005
Berichten: 7.440
|
![]() Mathias De Clercq is er in geslaagd de macht te grijpen bij de Gentse Pest voor Vlaanderen. Deze tafelspringer, kleinzoon van Willy en poulain van Guy, heeft, daarbij geholpen door zijn invloedrijke kliek, op een vakkundige manier Sas Van Rouveroij geliquideerd als leider van de Gentse liberalen.
Deze partij is op zichzelf al nefast voor de Vlamingen. Ze vertegenwoordigt de restanten van de franssprekende bourgeoisie. Bovendien is het een schijn-sociale partij, feitelijk is het een zuiver kapitalistische partij, voor iedere democraat streng te mijden. Met een stuk politiek onbenul zoals M.D.C. gaat het nog verergeren. "Nationalisme is een dodelijk gif" is een uitspraak van hem en een duidelijke afkeer voor iedereen met een Vlaamse reflex is zijn handelsmerk. Zijn realisaties als schepen zijn een goedbewaard geheim. Hopelijk zal het VB, lijst DD en de N-VA niet nalaten deze oetlul het vuur aan de schenen leggen in de Gentse gemeenteraad. Ze moeten op dat punt hun onderlinge geschillen maar vergeten. De bewuste Vlamingen zullen hen dankbaar zijn. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Minister
Geregistreerd: 24 november 2004
Locatie: Gent
Berichten: 3.354
|
![]() Maar dat is schitterend nieuws! Geen betere manier om de VLD volledig van de politieke kaart te vegen
![]()
__________________
Rock 'n' roll is the only religion that will never let you down. |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 27 november 2007
Berichten: 13.779
|
![]() Volgende week een modespecial in de flair met onze Mathias.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 | |
Eur. Commissievoorzitter
Geregistreerd: 18 november 2007
Locatie: 2100 Meneghem
Berichten: 9.288
|
![]() Citaat:
& in de morgen een artikeltje in het week-end magazine : waar eet MDC ? + 2blz in "Zeno" + volgende week in "Humo" een artikel over MDC "De nieuwe liberalen"... Overigens : is die jongen tegen de belgisch Nationalisten, de vlaamse nationalisten.., de Groot-Nederlandse Nationalisten of de Europese Nationalisten.. (misschien heeft hij alleen maar iets tegen de Servische Nationalisten).
__________________
Tempo toleras sed vero aperas |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Minister
Geregistreerd: 8 april 2009
Locatie: Gent
Berichten: 3.062
|
![]() Geef toe : het is een olympische prestatie. Zo over het paard getild meteen op tafel springen over het hoofd van ... without breaking a sweat.
__________________
Dom zijn is duur, en oliedom zijn olieduur. |
![]() |
![]() |
![]() |
#6 | ||
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 31 mei 2009
Locatie: Antwaarpe
Berichten: 30.400
|
![]() Citaat:
Citaat:
|
||
![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
Parlementsvoorzitter
Geregistreerd: 21 mei 2005
Berichten: 2.114
|
![]() Misschien wel allemaal. Zou wel écht liberaal zijn.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#8 |
Lokaal Raadslid
Geregistreerd: 13 februari 2008
Berichten: 380
|
![]() zou Mattias De Clerck iets tegen joodse nationalisten hebben? Of om joods nationalisme accurater te omschrijven: zionisme?
Laatst gewijzigd door TVDD : 9 september 2009 om 09:18. |
![]() |
![]() |
![]() |
#9 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 22 juli 2005
Berichten: 34.995
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#10 |
Europees Commissaris
Geregistreerd: 26 januari 2005
Berichten: 7.440
|
![]() Leuk. Dit wordt gegarandeerd een voltreffer. Het zou me trouwens niet verwonderen dat hij bij dergelijke bladen zijn kiespubliek recruteert. De lezeressen van de flair hebben over het algemeen geen last van overdreven intelligentie. MDC ook niet, het is helemaal zijn milieu.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#11 |
Europees Commissaris
Geregistreerd: 26 januari 2005
Berichten: 7.440
|
![]() Rake commentaar en bedankt voor de link. Veelzeggend.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#12 |
Minister-President
Geregistreerd: 22 augustus 2002
Berichten: 4.248
|
![]() Ik wist al van zijn Belgicisme. Voor wie het nog niet door had, de burgermanifesten zijn dood, begraven, en ondertussen al volledig vergaan.
__________________
www.vlaamsbelang.org |
![]() |
![]() |
![]() |
#13 |
Minister-President
Geregistreerd: 8 september 2003
Locatie: Ardennen
Berichten: 5.579
|
![]() De titel in de krant was: MDC leidt open VLD in Gent. Ze waren vergeten om erbij te schrijven: naar de volledige ondergang.
|
![]() |
![]() |