Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Diverse > Over koetjes en kalfjes...
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst Markeer forums als gelezen

Over koetjes en kalfjes... Op verzoek van de gebruikers van dit forum: een hoekje waarin je over vanalles en nog wat kan praten... De boog moet namelijk niet altijd gespannen staan hé.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 28 september 2023, 12:06   #1
reservespeler
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 5 augustus 2012
Berichten: 77.361
Standaard Veilingkosten voetbaltuitjes Oranje 150.000 euro, jawadde!

In Nederland is beroering ontstaan toen uitlekte dat de firma, die instond voor de verkoop (via een veiling), 150.000 euro in rekening bracht.
Dat een firma dat niet gratis kan doen, dat neem ik nog aan, maar 150.000 euro is wel totaal van de pot gerukt.

https://www.msn.com/nl-be/sport/voet...5dc54bf0&ei=20


De KNVB koos ervoor om shirts te veilen van hun spelers om de arbeidsmigranten, die zeer slecht werden behandeld, te steunen. Het ging om arbeidsmigranten die tewerk werden gesteld op het WK in Qatar, waar al zoveel over mensenrechten te doen was.

Hiervoor gebruikte de Nederlandse voetbalbond het bedrijf MWS, zij zouden alles regelen. Al is dat nu niet zonder slag of stoot verlopen.

"Uit ons onderzoek blijkt dat MatchWornShirt (MWS) afgelopen juni geen 380.000 euro, maar ‘slechts’ 228.976,67 euro heeft overgemaakt aan Mondiaal FNV, dat door de KNVB is ingeschakeld om een project in Qatar te zoeken", schrijft RTL Nieuws.

"MWS-directeur Tijmen Zonderwijk geeft aan dat het een 'full service package' aanbiedt aan zijn klanten. Dat betekent dat ze de hele veiling regelen van begin tot eind. Twee medewerkers waren tijdens het WK in Qatar om de shirtjes zelf op te halen en te fotograferen om de veiling direct op te kunnen starten. Verder maakte het bedrijf hoge kosten voor het hotel in Qatar."

Zo is er van de oorspronkelijke 380.000 euro, 150.000 euro afgegaan.

"Wij zijn een bedrijf", vertelde Zonderwijk, "mijn mensen moeten ook worden betaald. Daarnaast hebben we kosten gemaakt. Nou ja, als er geen veiling was geweest, hadden ze helemaal niets gekregen."
reservespeler is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord


Discussietools

Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:09.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be