Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 3 maart 2008, 12:32   #1
corse
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 september 2004
Berichten: 10.608
Standaard Integratie:

Integratie:

Immigratie en integratie zijn enkel mogelijk wanneer de immigrant zich rechtstreeks in de nieuwe samenleving bevindt.
Wanneer de immigrant zich in een getto afzondert met eigen landgenoten, zijn eigen kerken of moskeeën bouwt, zijn eigen koopcentrums creëert, dan is integratie onmogelijk.
Integratie is enkel mogelijk door volledige inburgering in een vreemde samenleving.
Vermits de meeste immigratie economisch gedwongen is kan er geen integratie mogelijk zijn.

Zelfs bij eigen volk, de gegoede klasse zien we dat integratie onmogelijk is.
Deze vestigen zich in rijke getto’s en leven afzonderlijk, integratie is zeker niet mogelijk en vooral niet wenselijk.
In de VS worden rijke getto’s afgesloten met slagbomen.

Van uit het verleden weten we dat Europeanen de meest slechte integrerende immigranten zijn.
In Chicago (VS) zijn er na 10 generaties nog Vlamingen die zich niet kunnen aanpassen en in eigen getto’s leven.
In Australië, Zuid-Afrika en Canada zijn er nog vele Europeanen die na vele generaties in eigen getto’s leven.
Zelfs in eigen land wanneer stedelingen zich naar buitengemeenten begeven, dan kunnen nevenverschijnselen zoals: (aanpassen aan vreemde dialecten, acceptatie, eigenheid en gewoonten) zich voordoen.
Zelfs Vlamingen en Walen die in eigen land moeten samenleven vormen een eeuwenlange eindeloze strijdt.

De mens is een individu dat gedurende duizenden jaren gebonden is aan culturen, religies, tradities, families, eigenheid en gewoonten.
De universele mens bestaat niet, mondiale integratie is een illusie.
We kunnen de mens niet omvormen tot een wereldnomade die enkel industrie en geld achterna trekt.

Als enkel de *gegoede klasse niet moet immigreren en integreren en wel cultuur, religies, tradities, familieverband, eigenheid en gewoonten kan hebben dan is dat fundamenteel fout en vals.
De minder gegoeden zijn dan enkel een rader in de economische machine.
Enkel de werkende klasse wordt hier in vraag gesteld, *de gegoede klasse, het beurs profitariaat en de rechtse happy few niet.
(*De gegoede klasse: de economische, ambtelijke en religie-elite zij zijn de happy few, de bevoorrechte, het profitariaat, zij profiteren van de ongelijke verdeling van kennis, geld en rijkdom)
Alle systemen waarbij privilegies en voorrechten generaties lang erfelijk worden overgedragen zijn ondemocratisch, andere leden van de samenleving zijn daardoor kansloos.

Zoals ook de homo economicus, homo reclamicus, homo consumentist en het neoliberaal paradijs niet echt bestaat, zo bestaat ook de universele mens niet.
Alle vormen van mondiale integratie zijn een uit zijn verband getrokken tijdelijke samenlevingswijze.

Nationalisme en racisme wordt gecreëerd door het neoliberalisme, het doel hiervan is de gevestigde sociale samenleving te destabiliseren, chaos en verdeeldheid is de inspiratiebron.
Integratie is een economisch werktuig, het zijn mensen die zich door anderen laten gebruiken of misbruiken, al dan niet uit vrije wil en daardoor in handen zijn van een economisch regime, dit is valse vrijheid.
Marktfundamentalisme schuwt “geen enkele vorm” van subtiel gedwongen integratie.
corse is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 12:34   #2
pinbag
Parlementsvoorzitter
 
pinbag's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 januari 2006
Berichten: 2.098
Standaard

Veel gezwets.

Waar gaat deze topic nou over ???
__________________
"Watch out! Pink deathclaw, three o'clock!" A junkie in New Reno. http://nukedfuture.ytmnd.com/
pinbag is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 13:03   #3
corse
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 september 2004
Berichten: 10.608
Standaard

Andere politiek? Tsssssssssssss.
corse is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 13:23   #4
pinbag
Parlementsvoorzitter
 
pinbag's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 januari 2006
Berichten: 2.098
Standaard

Maakt is en korte samenvating van je tekst.
__________________
"Watch out! Pink deathclaw, three o'clock!" A junkie in New Reno. http://nukedfuture.ytmnd.com/
pinbag is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 14:06   #5
backfire
Minister-President
 
backfire's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 juni 2007
Locatie: Thuis
Berichten: 5.172
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door corse Bekijk bericht
Integratie:

.

Van uit het verleden weten we dat Europeanen de meest slechte integrerende immigranten zijn.
In Chicago (VS) zijn er na 10 generaties nog Vlamingen die zich niet kunnen aanpassen en in eigen getto’s leven.
In Australië, Zuid-Afrika en Canada zijn er nog vele Europeanen die na vele generaties in eigen getto’s leven.
.
Zwanst nu niet, hé. de VS is één grote melting pot van immigratie, over welke Vlaamse Getto's heb je het in godsnaam.
Zuid-Afrika: een Afrikaner is geen Europeaan. En elke zwarte met een beetje geld gaat zich meteen vestigen in de betere villawijk met een metershoge omheining rond zijn huis. Dus ja, soort zoekt soort. Dat is 'des mensens'.
__________________
It all makes perfect sense, expressed in dollars and cents, pounds, shillings and pence.
backfire is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 14:28   #6
Den Ardennees
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Den Ardennees's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 juli 2004
Locatie: aan lager wal
Berichten: 13.805
Standaard

ehm, uit mijn streek zijn er twee en drie generaties terug heel wat mensen naar Amerika geëmigreerd. Als er nog contacten zijn met de nakomelingen van die mensen, is dat altijd in het Engels, omdat ze geen Vlaams meer spreken, en hun huwelijken waren met mensen die van niet-Vlaamse afkomst waren. Dus waar heb jij het in godsnaam over?
__________________
Citaat:
Ivan DeVadder in "De keien vd Wetstraat"14/09/07: vindt u zichzelf 1 van de keien van de Wetstraat?
-Louis Tobback: goh, dat is niet aan mij om dat uit te maken
-Ivan De Vadder: wij vinden alvast dat u één van die keien bent
Den Ardennees is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 14:30   #7
Savatage
Secretaris-Generaal VN
 
Savatage's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 december 2004
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 21.732
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door pinbag Bekijk bericht
Veel gezwets.

Waar gaat deze topic nou over ???
Een inhoudelijke reactie (of mening of zinnig argument) moet je alvast niet van die spambot verwachten. Het blijft telkens bij het 'copy pasten' van een tekst of een link.
Savatage is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 14:37   #8
corse
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 september 2004
Berichten: 10.608
Standaard

Racisme en de VS:

http://www.janmarijnissen.nl/2005/09...ren-of-vinden/
corse is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 14:42   #9
Savatage
Secretaris-Generaal VN
 
Savatage's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 december 2004
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 21.732
Standaard

See what I mean?
Savatage is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 14:43   #10
corse
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 september 2004
Berichten: 10.608
Standaard

New-Orleans


De Duitse televisie toonde dat honderden “privaat hospitalen” in de VS, “deze rond New-Orleans” duizenden patiënten uit het noodgebied niet binnen liet, omdat ze geen 1.200 dollar per dag en per persoon voor een kamer konden betalen.

Daardoor zijn honderden mensen uit de noodgebieden buiten voor de hospitalen overleden.

De managers van de privaat hospitalen hadden besloten om hun hoogtechnologische uitrustingen en luxe kamers niet ter beschikking van de gewone man te stellen, zelfs niet in noodsituaties.

Zo zie je maar tot wat de dictatuur van het libertarisme, neoliberalisme en marktfundamentalisme van rechts en "betaal"-politiek leidt.
De VS toont haar ware gelaat!
Drugs, wapens, prostitutie, marktfundamentalisme, extreem rijk en extreem arm, dit is totale vrijheid en chaos!

Ook vele Privaat hotels weigeren om in noodsituaties onderkomen te geven.
Ook supermarkten weigeren duizenden noodlijdenden eten te geven, (achteraf ondergelopen)
Textiel warenhuizen weigeren noodlijdenden kleding te geven. (achteraf ondergelopen)
Apothekers weigeren medicamenten aan noodlijdenden te geven. (achteraf ondergelopen)
Private busondernemingen weigeren hun bussen in te zetten om mensen uit de noodgebieden te brengen, later bleek dat duizenden autobussen ondergelopen waren.

Het bijbelse verhaal waarbij Maria en Jozef elke toegang werd geweigerd en waarbij ze uiteindelijk moest bevallen in een stal is dus nog steeds geldig, atoomkracht heeft dus alles veranderd behalve het menselijk denken.

De VS, de grote en machtige staat, met zijn alles vernietigende militaire machine moet nu “zelf opbouwen”.
Laat ons hopen dat ze er wat uit leren, immers in nood kent men zijn vrienden.
De hardwerkende gewone VS burger heeft het harder te verduren dan de Europese hardwerkende gewone burger.
Niet voor niets zijn (dag van de arbeid) en de syndicaten ontstaan in de VS.
De zogenoemde multiculturele integratiesamenleving heeft een serieuze deuk gekregen.
Multicultureel overschat zichzelf, in ieder geval, het zijn de arme kleurlingen die nogmaals het gelag betalen.

Het tekort op de handelsbalans, alhoewel dit op langer termijn automatisch tot een devaluatie van de munt moet lijden, dit is nog niet de grootste ramp.
Erger nog is het tekort op de begroting dat op 19/11/2004 zo maar $ 8.184 miljard bedroeg.
Dit is het grootste tekort ooit in de geschiedenis van de USA opgetekend.
De grote boosdoener is de oorlog in Irak die zo maar eventjes $ 5.8 miljard per maand verslind (cijfers van 2004).
Het huidige budget voor landsverdediging van de USA alleen overtreft het gezamenlijke budget van de rest van de wereld samen en word nog jaarlijks verhoogd.
Daarbij moet nog geteld worden de persoonlijke schuldenlast van de bevolking die grotendeels op krediet leeft.
(Californische mop, maar spijtig genoeg reëel: "Can I pay my Visacard with my Mastercard)
In duidelijke taal wil dit zeggen dat de USA gewoonweg bankroet zijn.
De Amerikaanse droom, je moet wel slapen om het te geloven.
corse is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 14:49   #11
corse
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 september 2004
Berichten: 10.608
Standaard

Goede argumenten moeten wetenschappelijk onderbouwd zijn:

Goede argumenten moeten wetenschappelijk onderbouwd zijn, het is juist de wetenschappelijke onderbouwing die de waarde van het argument bepaald.
Deze onderbouwing is gewoonlijk niet in drie woorden te weerleggen maar verlangd studie, tijd, onderzoek en ervaring.
De essentie is hier duidelijk: “de onderbouwing”, “hoe” deze onderbouwing geschiedt is van secundair belang, enkel de kwaliteit is van belang.
Het telkens zoeken naar nieuwe argumenten of onderbouwingen voor één en dezelfde problematiek lijkt mij onlogisch en stupide.
Een kwalitatief hoogstaande onderbouwing moet niet telkens vernieuwd worden maar is sterk genoeg om aan alle omstandigheden te weerstaan en kan als doeltreffende en bewustzijnsverruimende boodschap functioneren.
Bewustzijnsverruiming is de eindessentie van elk communicatiesysteem.
Dat veelheid van informatie leidt tot oppervlakkigheid is niet juist, wat we wel weten is dat gebrek of weinig informatie tot domheid leidt, vooral korte nietszeggende informatie leidt tot domheid.
corse is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 14:56   #12
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Den Ardennees Bekijk bericht
ehm, uit mijn streek zijn er twee en drie generaties terug heel wat mensen naar Amerika geëmigreerd. Als er nog contacten zijn met de nakomelingen van die mensen, is dat altijd in het Engels, omdat ze geen Vlaams meer spreken, en hun huwelijken waren met mensen die van niet-Vlaamse afkomst waren. Dus waar heb jij het in godsnaam over?
Hij heeft ooit iets gehoord over de Gazette van Detroit denk ik.
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o
circe is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 15:00   #13
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

Nu, anderzijds ga ik wel akkoord dat "integratie" (opgaan in het geheel) betekent dat de nieuwelingen, de immigranten dus, zich aanpassen aan de nieuwe maatschappelijke omgeving waarin ze zèlf wensten terecht te komen.

Tegenwoordig blijkt een autochtone Nederlandse mevrouw zich al "te integreren" als ze ingepakt in een pijama eist dat ze mee in het zwembad mag.
Dit "is bevorderlijk voor de integratie" heet het dan.

Ik denk dat ik niet meer goed weet wat er met dat woord bedoeld wordt.

Corse zo te zien ook niet.
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o
circe is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 15:01   #14
corse
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 september 2004
Berichten: 10.608
Standaard

Juist!!!!!!!

http://www.arts.kuleuven.be/F206/amd...it/vandaag.htm

Lezen zene!!!!!!!!!!!!!!!!!
corse is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 15:04   #15
corse
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 september 2004
Berichten: 10.608
Standaard

De integratie van de Vlaming??????????????????
corse is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 15:08   #16
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door corse Bekijk bericht
Juist!!!!!!!

http://www.arts.kuleuven.be/F206/amd...it/vandaag.htm

Lezen zene!!!!!!!!!!!!!!!!!
Citaat:
De Gazette van Detroit richt zich voornamelijk op Amerikanen en Canadezen van Vlaamse afkomst. Vooral de eerste en tweede generatie vindt het belangrijk de band met het moederland te onderhouden en wil nieuwtjes uit Vlaanderen te weten komen. Omdat volgende generaties van inwijkelingen het Nederlands niet meer begrijpen, verschijnen er ook Engelstalige artikels in het blad.
dus omdat 1500 mensen tweewekelijks een krant lezen met nieuws uit Belgie, leven ze volgens jou in GETTO's??????

Nu, één ding moet ik je wel toegeven. Ik heb totaal geen weet van één enkele Marokkaan of één enkele Turk die hier een eigen krant hebben uitgegeven met nieuws uit het verre thuisland
En in plaats van dat ze het Marokkaans of Turks niet meer begrijpen, zijn we ons hier nog altijd blauw aan het betalen aan de derde en vierde generatie in een poging om ze toch maar een beetje Nederlands te laten begrijpen....

Wel heeft koning Bébert bij een vorig bezoek aan Amerika verklaard dat de Vlamingen helemaal niet moesten "integreren" want dat Detroit de 12de provincie van La Belgique was! Daarom dat ze gelukkig nooit een Amerikaans paspoort hadden aangevraagd, want anders moesten ze hun Belgisch paspoort laten vallen. Enfin, ze hebben dan allemaal een vlaams paspoort meegekregen naar het schijnt.

En ja, elke zondag komen ze nog allemaal samen en dansen dan op hun klompen "Het looze visschertje" in het door de Amerikaanse staat betaalde clubhuis "Tijl en Nele".
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o

Laatst gewijzigd door circe : 3 maart 2008 om 15:14.
circe is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 15:16   #17
Thomas-
Parlementslid
 
Geregistreerd: 10 juni 2006
Berichten: 1.787
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Savatage Bekijk bericht
Een inhoudelijke reactie (of mening of zinnig argument) moet je alvast niet van die spambot verwachten. Het blijft telkens bij het 'copy pasten' van een tekst of een link.
Idd. Wat een gezwets alweer.
Thomas- is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 15:20   #18
corse
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 september 2004
Berichten: 10.608
Standaard

De Vlamingen en hun integratie over de totale planeet!

Daar moeten we nog eens een hoofdstuk aan wijden.

En de Walen, integreren die zich beter of slechter dan de Vlamingen?????????

Tssssssssssss.
corse is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 15:27   #19
maddox
Secretaris-Generaal VN
 
maddox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 september 2002
Locatie: vilvoorde
Berichten: 70.205
Stuur een bericht via MSN naar maddox
Standaard

Vlamingen zijn welkom over de hele wereld, behalve Congo.
Noorwegen bijvoorbeeld wil immigranten, maar laat bijna niemand toe.
Vooral geen Moslims, maar Vlamingen, aub, kom af.
__________________
De meeste mensen gaan naar het werk om geld te krijgen, niet om het te verdienen.
maddox is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 15:30   #20
longhorn
Minister-President
 
longhorn's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 juli 2005
Berichten: 5.721
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door corse Bekijk bericht
Juist!!!!!!!

http://www.arts.kuleuven.be/F206/amd...it/vandaag.htm

Lezen zene!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gij zijt een domme kloot die het verschil nog niet weet tussen Detroit, Michigan en Chicago, Illinois maar zich toch als VS-expert probeert te profileren. Zijt gij hier al ooit geweest? De Gazette van Detroit was trouwens een paar jaar geleden praktisch failliet. Dat veel Vlamingen zich vorige eeuw in Michigan vestigden is een feit, maar Illinois? En ik heb nog tussen de oude Vlamingen gewerkt in Canada en die hebben daar hun eigen clubs, cafes en spreken nog Vlaams met een sterk accent. Hoe komt het dat we je niet horen afgeven op de Canadese Vlamingen?
longhorn is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:31.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be