Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Buitenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 23 juli 2008, 22:35   #1
pekka_123
Provinciaal Gedeputeerde
 
pekka_123's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 september 2005
Locatie: The Univers
Berichten: 983
Standaard Consumentenmaatschappij is een probleem

Amerikanen beginnen toch meer en meer in te zien dat de huidige consumenten maatschappij, de overconsumptie een probleem is en dat daar ook iets aan gedaan dient te worden... door de overheid!
klik op deze link http://news.be.msn.com/buitenland/ar...8978792&vv=550
De burger dient dus beschermt te worden tegen van alles en nog wat.

Laatst gewijzigd door pekka_123 : 23 juli 2008 om 22:39.
pekka_123 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 24 juli 2008, 01:23   #2
Sodomis
Gouverneur
 
Sodomis's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 maart 2006
Berichten: 1.253
Standaard

Citaat:
Los Angeles wil nieuwe fast-foods weren uit arme wijken
Het stadsbestuur van Los Angeles wil de komst van nieuwe fast food-restaurants weren uit arme buurten. Het bestuur schermt met de volksgezondheid. Een commissie van het stadsbestuur heeft dinsdag unaniem een project goedgekeurd dat de komst van nieuwe fast food-restaurants verbiedt in het zuiden van de stad. Het debat ten gronde volgt nog later.

De zone die het stadsbestuur wil beschermen tegen ondermeer obesitas, telt een 500.000 inwoners. Dat is een achtste van de bevolking van de stad. Eén op vier kinderen in Los Angeles heeft last van overgewicht. In het zuiden van de stad loopt het cijfer op tot één op drie. Met de nieuwe maatregel wil het beleid de komst van klassieke restaurants en supermarkten met gezonde voeding aanmoedigen. Eerder voerde New York in de strijd tegen zwaarlijvigheid bij de fast food-restaurants al de verplichting in om het aantal calorieën van een gerecht te afficheren. (WEG)
Fast Food is het eten van de armen & marginalen in de USA,
omdat het goedkoper is dan zelf te koken !
Een maatregel als deze is een regelrechte aanslag op de laagste laag van de bevolking. Het motto "gezondheidszorg" is een lachertje, daar de USA geen ZORG verstrekt aan haar bevolking.
__________________
"Military justice is to justice what military music is to music." G. Marx
Sodomis is offline   Met citaat antwoorden
Oud 24 juli 2008, 01:49   #3
Vette Pois(s)on
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Vette Pois(s)on's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 november 2007
Berichten: 13.765
Standaard

Verantwoordelijkheid ligt ook bij de burger, velen kunnen keuzes maken (en beseffen ook dikwijls wat de consequenties ervan kunnen zijn)
Vette Pois(s)on is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:17.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be