![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Over koetjes en kalfjes... Op verzoek van de gebruikers van dit forum: een hoekje waarin je over vanalles en nog wat kan praten... De boog moet namelijk niet altijd gespannen staan hé. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Minister
Geregistreerd: 19 mei 2014
Berichten: 3.920
|
![]() Dit gaat niet over mezelf, maar ik ken een koppel dat hiermee zit.
Hij is een veertiger, gescheiden en heeft al kinderen. Zij is een dertiger, nooit kinderen gehad maar ze wil absoluut een moeder zijn. Hij wil absoluut geen kinderen meer. Zij absoluut wel. Is er een manier voor een koppel om dit te overleven? Ikzelf denk van niet. Ik denk ook dat veel vrouwen toch maar een kind maken omdat hun biologische klok tikt. Maar als je relatie niet helemaal goed zit, er een kind komt en een scheiding volgt, dan begint de ellende pas helemaal. Vooral ook voor het kind.
__________________
Wat van mij is, is van mij! En wat van jou is, is van ons |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Secretaris-Generaal VN
|
![]() Lijkt me niet de meest snuggere dame.
Ze beseft toch wel, naarmate de leeftijd stijgt, de kans op minder "geslaagde" eerste baby exponentieel stijgt
__________________
De meeste mensen gaan naar het werk om geld te krijgen, niet om het te verdienen. |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Minister
Geregistreerd: 22 maart 2016
Berichten: 3.079
|
![]() Ik zou het niet kunnen. Een relatie met een tien-jaar jonger wulps ding dat haar kinderwens niet kan opbergen.. nee. Dat de ene in een relatie graag bergen gaat beklimmen en de ander liever op 't strand hangt, tot daar toe.. daar zijn oplossingen voor te vinden.. maar een kind, nee, dat doet ge samen of ge doet 't niet.
|
![]() |
![]() |