![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Minister
Geregistreerd: 27 november 2003
Berichten: 3.999
|
![]() Het zal je maar overkomen. Je bent als priester het altaar van je kerk aan het afstoffen en opeens wandelt niemand minder dan Elvis je kerk binnen. Alsof dat nog niet genoeg is, vraagt de man ook nog onderdak. Het overkwam SP.A'er met priestergewaad Staf Nimmegeers.
Nu goed, onderdak geven aan Elvis, het is niet iedereen gegeven en dus kunnen we Nimmergeers moeilijk verwijten dat hij instemde met de onderdakvraag in ruil voor Elvis' verhaal. Eindelijk zou het mysterie omtrent Elvis worden opgelost. Elvis vertelde, maar onze vriend-priester-SP.A'er kreeg toch een beetje argwaan naarmate Elvis' verhaal vorderde. "Zijn verhaal hing met leugens aan elkaar, maar ik dacht toen, met mijn pastoorsmentaliteit, dat we hem wel zouden kunnen helpen," aldus de rode predikant. Met dit denkpatroon in de grijsrode massa van Nimmegeers' bovenkamer werd de jongeman opgevangen in de parochie waar hij (zingend?) enkele klusjes opknapte. Alles leek goed te gaan tot Elvis opeens voor een tijdje verdween. Bleek dat hij in de cel had gezeten voor feiten die ook Nimmegeers tot op heden niet kent. Elvis toonde echter berouw en zodoende besloot pastoor Staf om zijn verloren zoon verder te helpen. Onder meer hij en Yves Desmet, beter bekend als de journalistieke paus van Vlaanderen, besloten dan maar om een aanbevelingsbrief naar de Dienst Vreemdelingenzaken te schrijven om Elvis zo aan de Belgische nationaliteit te helpen. Meer zelfs, er werd een afspraak met diezelfde dienst geregeld om het hele 'project' een weinig kracht bij te zetten. Alleen ... Elvis daagde niet op en verdween met de noorderzon. Geen paniek! Elvis is ondertussen weer terecht. Wie hem wil zien, kan hem een bezoekje brengen in ... de gevangenis van Vorst, waar hij sinds vorige zaterdag een onderkomen heeft gevonden omdat hij op heterdaad werd betrapt bij een woninginbraak. Ondertussen beginnen wij hier op de redactie van de nationale webstek te vermoeden dat Nimmegeers' en Desmets Elvis niet dé Elvis is. Gazet van Antwerpen bevestigt deze vermoedens: het gaat niet om Elvis P., zanger van beroep, maar om Elvis T., een vierentwintigjarige Albanese illegaal. Maar ja, Staf en Yves, vergissen is menselijk.
__________________
![]() |
![]() |
![]() |