![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Suggesties & Mededelingen In dit forum kan iedere forumgebruiker terecht met voorstellen ter verbetering (van de sfeer) van dit forum. Je vindt er ook de officiële mededelingen terug van Politics.be. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 9 juni 2004
Locatie: mechelen
Berichten: 11.970
|
![]() Het forumreglement verbiedt het copy-pasten zonder het toevoegen van een eigen mening. Maar toeval wil dat er af en toe artikels van mij op de LSP-site verschijnen, die ik ook hiernaartoe sleep om een discussie aan te zwengelen.
In principe zegt het oorspronkelijke artikel alles wat ik over het onderwerp te zeggen heb. Moet ik dan nog een halfslachtige "eigen mening" toevoegen, of hoe zit het in dat geval?
__________________
de Universele Verklaring van de Rechten van de Mens |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Provinciaal Statenlid
Geregistreerd: 11 juni 2008
Locatie: 't forum
Berichten: 727
|
![]() In dit geval volstaat een duidelijke bronvermelding zodat het duidelijk is dat het uw opinie is die op het forum wordt geplaatst. Er zijn nog forummers die dit doen.
Let echter op met spam: het is niet de bedoeling dat u elke keer op die manier een topic gaat openen, het moet overzichtelijk blijven. |
![]() |
![]() |