![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Parlementsvoorzitter
Geregistreerd: 25 oktober 2007
Berichten: 2.063
|
![]() Want een referendum accepteren is natuurlijk alleen mogelijk als je wint. Hij zal hoe dan ook tot 2021 blijven zitten, wat iedereen er ook van zegt.
http://www.telegraaf.nl/buitenland/2..._.html?cid=rss "Ik ben er zeker van dat het deze keer lukt" -Chavez
__________________
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | ||
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 17 december 2006
Berichten: 10.572
|
![]() Citaat:
Chavez doet het anders, en legt de vraag nogmaals voor aan het volk. Dat is het verschil tussen een democraat als Chavez, en een pseudo-democratie als de EU.
__________________
Citaat:
|
||
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 11 januari 2008
Locatie: La Paz - Lanaken
Berichten: 23.618
|
![]() Het is aan het parlement om het referendum over de aanpassing van de grondwet goed te keuren al dan niet. Als het parlement dit niet goedkeurt komt er geen referendum.
Chavez maakte zijn voornemen bekend tijdens het opsommen van een lijst van 'agressies' begaan door de oppositie tijdens de verkiezignen en daarvoor, zoals 'aanvallen op Cubaanse medici', 'uitwijzingen van sociale missies en gezondheidscentra', en 'invaderingen van woningen gebouwd door de nationale regering'. Hij voegde eraan toe: 'Gezien wat er aan het gebeuren is, duidelijker beseffend de grote bedreiging voor het Venezolaanse volk, met deze fascisten die een departement of een burgemeesterschap gewonnen hebben, zeg ik: jullie hebben gelijk 'uh, ah, Chávez no se va'. (parafraserend een lied) Een grondwetswijziging zou de continue herverkiezing van presidenten toelaten. Laatst gewijzigd door Johan Bollen : 1 december 2008 om 03:13. |
![]() |
![]() |