![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 | |
Vreemdeling
Geregistreerd: 16 april 2009
Berichten: 1
|
![]() ![]() Monsieur Sarkozy met de marokkaanse koning sa majesté Mohammed 6. http://www.dailymotion.com/video/xbv...-tariq-ramadan De manier hoe monsieur Sarkozy reageert, op zijn zitplaats beweegt en met zijn vinger pointeert zette mij aan het denken om die vraag te stellen. Wie heeft trouwens dat artikel van de zwitserse filosoof Tariq Ramadan gelezen? Is hij echt antisemiet? Zijn jullie de discussies over moslimvrouw, hoofddoek, zwembad en dat soort dingen nog niet beu? Is het niet goed voor werkloosheid dat er veel moslimvrouwen dankzij hun cultuur vrijwilligers zijn? De moslims: hun cultuur, hun geloof en spiritualiteit, hun welzijn en hun laten en doen, zou het ooit kunnen gebeuren dat die mensen met rust gelaten worden? ![]() Of gelooft meneer Sarkozy misschien in die illusie genaamd "islamitische terrorisme" ?? Dan wordt het tijd dat hij een beetje leest in de boeken van de Franse filosoof Roger Garaudy, vooral het boek: Le Terrorisme occidental (westerse terrorisme). Als de europese politici zelfs niet met gematigde moslims (zoals Tariq Ramdan) kunnen goed praten, hoe zou het dan mogelijk zijn met orthodoxe moslims en extremiste moslims (zoals vrijheidsstrijders in Afghanistan, Irak, Palestine, Somalië)?
__________________
Citaat:
Laatst gewijzigd door Ibrahim_Hooper : 16 april 2009 om 04:56. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | |
Europees Commissaris
Geregistreerd: 14 november 2006
Locatie: tussen het stemvee
Berichten: 7.237
|
![]() Citaat:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 4 november 2004
Berichten: 14.274
|
![]() Tariq Ramadan "gematigd" .... hoe verzin je het.
__________________
Als het regent in Limburg, kan het op Aarde best mooi weer zijn. |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 | |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 16 januari 2006
Berichten: 28.141
|
![]() Citaat:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5 | |
Banneling
Geregistreerd: 21 januari 2009
Locatie: haramstraat
Berichten: 3.174
|
![]() Citaat:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#6 | |||
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 26 december 2002
Locatie: Waasland
Berichten: 43.633
|
![]() Citaat:
Het kan toch niet zo moeilijk zijn om een geloof tot een persoonlijke beleving te beperken ? De Christenen slagen daar al enige tijd in. Citaat:
Citaat:
Of vertelt iemand ze hoe ze hun moskeen moeten inrichten of wat ze mogen geloven? |
|||
![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 4 november 2004
Berichten: 14.274
|
![]()
__________________
Als het regent in Limburg, kan het op Aarde best mooi weer zijn. |
![]() |
![]() |