Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 23 februari 2009, 12:27   #1
jones
Banneling
 
 
jones's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 december 2008
Berichten: 207
Standaard Vlaamse ministers naar Detroit om Opel te redden

Citaat:
Vlaams minister-president Kris Peeters (CD&V), minister van Economie Patricia Ceysens (Open Vld) en minister van Werk Frank Vandenbroucke (sp.a) zijn maandagmorgen samen vertrokken naar Detroit. Ze zullen in de Amerikaanse stad proberen om een oplossing voor Opel Antwerpen te vinden.

De drie ministers gaan spreken met de top van General Motors (GM) en met ee topman van Ford. Ook een overleg met Rick Wagoner, de CEO van GM, en met Carl-Peter Forster, topman van GM Europe, staan op het programma.
Bezorgdheid

De Vlaamse excellenties willen met hun bezoek hun ongerustheid uiten over de toekomst van Opel in ons land. Ze zullen waarschijnlijk ook duidelijk maken dat ze bereid zijn zelf te investeren in Opel, maar hoeveel is nog niet geweten.

Gisteren nog maakte Opel bekend dat er deze week een reddingsplan zal worden voorgesteld. Daarmee hoopt de Duitse autobouwer de nodige staatsgaranties te krijgen om zijn bedrijf te redden.
bron gva.be

Zoals een lezer van een Vlaamse krant al opmerkte, en waar ik me volledig bij aansluit




Waarom is onze federale minister van werk, Madame Non, niet mee? Is de auto-industrie misschien niet belangrijk genoeg of is het geen snoepreisje en moet er deze keer gewerkt worden? Heeft Bart De Wever misschien dan toch gelijk dat het Belgische federale niveau contraproductief werkt? Gaan de Walen mee betalen voor de prijs die in Detroit moet betaald worden? Of zal het enkel met Vlaamse centen zijn? Is solidariteit in dit land een eenzijdig begrip? Is dit land de facto al niet gesplitst? Ja.
jones is offline   Met citaat antwoorden
Oud 23 februari 2009, 12:45   #2
solidarnosc
Secretaris-Generaal VN
 
solidarnosc's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 november 2002
Berichten: 20.910
Standaard

Wie zegt dat de federale regering uberhaupt is uitgenodigd om mee te gaan. Dit is een verkiezingsstunt met als voornaamste doelstelling de indruk te geven dat de Vlaamse regering iets doet, vandaar o.a dat alle drie partijen aanwezig zijn.
solidarnosc is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:22.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be