![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 28 januari 2005
Locatie: Ergens tussen Dollard en Duinkerken
Berichten: 37.539
|
![]() Nadat de bewoners van Utrecht eerst op een bijna Noord-Koreaanse wijze hun nieuwe burgemeester konden "kiezen" (keuze uit twee PvdA-kandidaten), is de gekozene nu in opspraak gekomen.
Hij zou de mond hebben gesnoerd van een lokaal gratis krantje dat zijn declaratiegedrag aan de kaak wilde stellen. Dit is het zoveelste incident met een PvdA-politicus. De PvdA (Nederlandse SP-A) begint echt regenteske trekjes te vertonen. http://www.trouw.nl/nieuws/nederland...sen_niet_.html http://www.allesoverutrecht.nl/nieuw...009-04-14).php
__________________
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 16 januari 2006
Berichten: 28.141
|
![]() PvdA, home of the multicultural maffia.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 28 januari 2005
Locatie: Ergens tussen Dollard en Duinkerken
Berichten: 37.539
|
![]() En een ongelooflijke regentenkliek.
Tijd voor iets anders.
__________________
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 16 januari 2006
Berichten: 28.141
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 | ||||
Minister
Geregistreerd: 11 november 2007
Berichten: 3.402
|
![]() Kort geleden kwam dit in het nieuws:
http://www.telegraaf.nl/binnenland/3...ggepest__.html Citaat:
Er ging een camera team met een journalist en een buurtbewoner de wijk bekijken. dat leverde hetvolgende op: http://www.ad.nl/utrecht/3149678/Jon...eg_lastig.html Citaat:
Dat is nu luxe: in Allahstan hebben ze genoeg stenen overall rond liggen, hier veel minder dus gooien ze met snoep. Citaat:
http://www.uitzendinggemist.nl/index...c5e7e4a4fb9358 De volgende dag zijn ze heel vroeg terug gegaan. Dan liggen de jongeren nog in bed (of zitten op school mag je hopen). De wijkbewoner heeft schriftelijk verslag gedaan van de belevenissen die ochtend. http://www.bbrussen.nl/2009/04/15/zu...gen/#more-5537 Citaat:
|
||||
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
Banneling
Geregistreerd: 13 augustus 2008
Berichten: 1.573
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 16 januari 2006
Berichten: 28.141
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#8 |
Vreemdeling
Geregistreerd: 6 april 2009
Berichten: 15
|
![]() Die allochtone reljeugd moet eens een keer ECHT hard aangepakt worden. Ze verpesten voor diegenen in hun gemeenschap die het wel proberen. En maar klagen dat ze niet als Nederlanders worden geaccepteerd........ Vindt je het gek als je de hele dag uit je neus vreet, en je VMBO niet, of met moeite afmaakt.
EDIT: Op een gegeven moment gaat het echt mis, en dan zal de allochtone gemeenschap het voelen. Dit is niet racistisch bedoeld, maar als constatering. Die reljeugd(aan beiden kanten overigens) is een sterk drijvende kracht achter de polarisatie van de Nederlandse samenleving. De laatste jaren worden meer en meer gekenmerkt door een verschuiving naar de rechterhoek van het politieke spectrum. Het schijnt dat nu ook een krappe meerderheid van de bevolking wel wat voor herinvoering van de doodstraf zou voelen. Iets wat 10 jaar geleden nog absoluut ondenkbaar zou zijn geweest. Laatst gewijzigd door RsONE : 17 april 2009 om 13:12. |
![]() |
![]() |